راهنمای قدم به قدم Nioh (پنجم) و توضیحاتی در مورد آن

راهنمای Nioh (پنجم)

در راهنمای Nioh (پنجم) با توجه به راهنمایی های بیان شده می توانید این بازی جذاب را به راحتی انجام دهید. با توجه به نکات بیان شده در این راهنمایی و رعایت این نکات می توانید این بازی پر هیجان را با موفقیت به پایان برسانید و از انجام این بازی لذت ببرید.

راهنمای Nioh (پنجم)
راهنمای Nioh (پنجم)

از کنار لبه پرتگاه جاییکه مانور معلوم است، یک یاغی سعی می کند که با تبر به شما حمله کند. بعد از اینکه او را کشتید، جسدی که در آن نزدیکی است را بگردید و تیرها را بردارید و به کسی که در زیر در حال نگهبانی است توجه کنید. می توانید به رویش بپرید و حمله کنید و یا اینکه با یک شلیک به سرش او را از پا درآورید. قبل از اینکه به پایین بروید به لبه کوچک سمت راست نگاه کنید که یک جسد دیگر در آن محل است. به آنجا بروید و Young Samurai’s Locks (قفل های سامورایی جوان) را بردارید. به لبه بزرگ که به مانور منتهی می شود برگردید و با احتیاط پایین روید. به دنبال یک لبه پایینتر در مقابل قله ای که ایستادید بگردید. به پایین بروید و جسدی که در آنجا است را برای پیدا کردن یک Small Spirit Stone (سنگ روح کوچک) و آیتم کمیاب بگردید.

بعد از اینکه وارد محوطه شدید، می توانید به راحتی کمیته استقبال کنندگانی که در مقابلتان هستند را از بین ببرید. با تیرها به آنها شلیک کرده و یا اینکه با سنگ ها به آنها حمله کنید و یکی یکی آنها را از بین ببرید. در حالیکه اطراف خانه را پاکسازی می کنید حواستان به کسی که در حال نگهبانی در پشت خانه است باشد. بعد از اینکه همه دشمنان را نابود کردید وقت غارت کردن است. در مقابل ورودی خانه می توانید  Soshu-Den Dual Tachi را بردارید. درون خانه جسدی دیده می شود که نشاندهنده این است که یک قلمرو Yokai در اتاق وجود دارد. مطمئن شوید که بخار مسموم درون Yokai  نفوذ می کند. اگر مراقب نباشید و به موقع جاخالی ندهید،کسی که این جاست می تواند آسیب زیادی به شما بزند. بنابراین فقط زمانی که مطمئن هستید ضربه نمیخورید حمله کنید. اگر شما اسلحه زندگی (Living Weapon) را آماده داشته باشید، الان وقت خوبی است که از آن استفاده کنید. خوشبختانه، وقتی او را از بین می برید پاداش زیادی به شما تعلق می گیرد. به خانه برگردید و بقیه اجساد را برای پیدا کردن یک سنگ روح کوچک وکلید اقامت ( Ket to Residence) بگردید.

با توجه به راهنمای Nioh (پنجم) قبل از ترک مانور، کلبه ای که در سمت راست است چک کنید تا فرد یاغی را که از یک تابوت بزرگ دزدی می کند پیدا کنید. او را بکشید و جسد را برای Warlord Armor Do و تابوت بزرگ را برای ۲ Signpost Talisman، ۲Kayaku-dama ، Brawler’s Armor Kote، Warlord Armor Kabuto و Travel Amulet بگردید. بهتر است دروازه جانبی را هم چک کنید و بعد به چپ بروید تا یک کوداما را در کنار دیوار پیدا کنید. قبری هم در آن نزدیکی است که بهتر است به آن هم کمی توجه کنید.

با باز کردن دروازه اصلی، متوجه می شوید که اوضاع این سمت از دهکده بدتر از آن قسمتی است که از آنجا آمدید. آتش همه جا را فرا گرفته و حتی یک کشتی در دوردست در آتش گرفتار شده است. قبل از اینکه پایین بروید، به چپ رفته تا یک Horoku-dama را از روی جسد بردارید، سپس در حالی که از جسدی که ۲ Salt به همراه دارد عبور می کنید به راست و به طرف یک معبد دیگر بروید. بایستید و به لبه پرتگاه نگاه کنید. در آنجا یک کودومای دیگر را می بینید که در کنار لبه ای که می توانید از آن پایین روید پنهان شده است. فعلا آن را نادیده بگیرید و از پشت بام ها به سمت معبد برگردید. در آنجا یک جسد به همراه یک Longbow و ۳ تیر وجود دارد. نقطه قوت شما این است که یا می توانید به یاغی هایی که در پایین در حال نگهبانی هستند شلیک کنید و یا اینکه اول به طرف معبد بروید و کمی استراحت کنید.

ادامه راهنمای Nioh (پنجم)

مراقب باشید تا به دست نگهبان گذرگاه دهکده دستگیر نشوید، چون یاغی ها دوست دارند که شما را به زمین بزنند و سم به رویتان بپاشند. یکی از همین یاغی ها در سمت راست قلمرو یوکای که سر راه قرار دارد منتظر شما است، ولی شما می توانید با شکستن جعبه های پشت سرش، از دستش فرار کنید. اگر به قلمرو نزدیک شوید یک شیطان دیگر پدیدار می شود و مطمئن باشید این یکی می تواند از دو شمشیر به خوبی استفاده کرده و حمله های سریع و سختی در برابر شما انجام دهد. یک راه برای مقابله با او این است که مدام در حرکت باشید و در جایی نایستید. وقتی او به طرف شما حمله ور می شود جاخالی دهید و به اطراف بروید و منتظر حرکت بعدی اش باشید. او به ندرت با حرکات شما گیج می شود بنابراین حمله کردن در اینجا بی معنی است و باید حواستان به ضربه هایی که او به شما می زند باشد.

بعد از اینکه بی حال شد، با احتیاط به یک گوشه بروید چون یک کماندار با تیرهای آتش روی پشت بام منتظر است ولی اگر بخواهید می توانید از پشت به او شلیک کنید. به سمتش هجوم نبرید و عجله نکنید، چون یک دشمن در سمت چپ و نزدیک دیوار ایستاده است و به خاطر کلاهی که بر سر دارد شما نمی توانید با یک شلیک به سرش او را از پا درآورید ( اول باید کاری کنید تا کلاهش بیفتد). از بالای لبه می توانید یک یاغی را ببینید که در حال چک کردن یک جسد است بنابراین قبل از بالا رفتن از نردبانی که نزدیک دیوار است اطراف ساختمان را برای پیدا کردن آن بگردید و سنگ روح کوچک که کنار جسد است را بردارید. شما همچنین می توانید پشت خانه جاییکه یک نردبان است را برای پیدا کردن یک WhetStone بگردید.

طبق راهنمای Nioh (پنجم) بالای پشت بام ها، کمانداری که کشته اید را به قسمت دیگر دهکده ببرید و مراقب باشید. اگر در پشت بام رد پایی را مانند آنچه که در اولین ساختمان بود دیدید، می توانید به داخل خانه ای که در زیر است بروید ودر آنجا با یک یاغی روبه رو می شوید. از طبقه همکف که هستید نمی توانید به راحتی جای بعدی که باید بروید را شناسایی کنید. در حالی که با احتیاط از کناره ها رد می شوید، به سمت راست و پشت بام نگاه کنید که دو نفر در آنجا هستند. یکی از آنها کماندار است، قبل از اینکه شما را ببیند باید به او شلیک کنید. دوستش هم احتمالا به پایین می پرد تا از نردبانی که در ساختمان بعدی است بالا بیاید. برای او آماده باشید. جسدی که در پشت بام است را برای پیدا کردن ۲ Antidote بگردید و قبل از پایین رفتن زیر سکوی کنار نردبان را نگاه کنید تا یک کودوما که پنهان شده  ببینید.

راهنمای Nioh (پنجم)
راهنمای Nioh (پنجم)

از نردبان پایین رفته و وارد خانه شوید. به دنبال یک یاغی که مثل یک فرد مرده است باشید. بدنش را برای پیدا کردن یک یادداشت جستجو کنید. بیرون، نشانگر را برای پیدا کردن یک پیغام دیگر بگردید و حواستان باشد که یک یاغی در دره ای بیرون از دهکده پنهان شده است. به او هم می رسیم. ولی اول، خانه ی مقابل ساختمانی که از آن بیرون آمدید را چک کنید. فردی در حال نگهبانی از یک تابوت بزرگ است. او را فریب دهید تا بیرون بیاید و یا اینکه یک بمب را به داخل بیندازید، سپس تابوت را برای پیدا کردن یک Yamato-den Tachi، Kayaku-dama، Spirit Stone و ۳ Hamaya Arrow بگردید. اگر برای یک جنگ دیگر با یوکای آمادگی ندارید، به سمت قلمرو یوکای که در میانه راه قرار دارد حرکت کنید و یا اینکه برای پیدا کردن یک گذرگاه جانبی به راست بروید. در محوطه یوکای ترس به سراغتان می آید چون یک شیطان دیگر به همراه یک Katana ظاهر می شود. در این شرایط شما باید از خودتان محافظت کرده و با جاخالی دادن در برابر حملات تند و سخت او جان سالم به در ببرید. در طرف دیگر یک خانه کوچکی وجود دارد که درش به دره کوچکی منتهی می شود که در آنجا یک یاغی را از پشت بام دیدید. او دوستی دارد که در علف ها پنهان شده است. او را بکشید سپس یواشکی بالا روید و با یک حمله از پشت، آخرین نفر را هم از بین ببرید و بدنش را برای پیدا کردن یک Fire Omamori Charm بگردید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =