راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت نوزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت نوزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

Ray and the Beanstalk (Invasion)
این مرحله نیز مانند مراحل Invasion که در دنیاهای قبلی دیدیم تنها نسخه زمان داری از مرحله Ray and the Beanstalk می باشد.این مراحل تنها زمانی ظاهر می شوند که بازیکن به قسمت مشخصی از بازی دست یافته باشد، و همچنین بازی چالش انگیزتری را ارائه می دهند که باید در کمتر از مدت زمان یک دقیقه انجام شود.
سه Teensies در هر مرحله Invasion وجود دارند که باید نجات داده شوند، اما بازیکن باید قبل از اتمام زمان این مرحله به آن ها برسد. اولین Teensy پس از ۴۰ ثانیه، دومین Teensy پس از ۵۰ و در نهایت سومین آن ها پس از ۶۰ ثانیه ناپدید می شوند.
از آن جایی که مدت زمانی اینمراحل بازی محدود است، هیچ گونه چک پوینتی در آن وجود ندارد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: N/A

یکی از ترفندهای عالی در این مراحل، درست مشابه مراحل Invasion دیگر، استفاده از فن dash attack می باشد. البته باز هم باید توجه داشت که تنها زمانی از این فن استفاده کنید که مانعی سر راهتان نباشد. برای استفاده از این فن باید به سمت جلو رفته و بر دکمه حمله ضربه بزنید تا افزایش سرعت موقتی را به دست آورید. این افزایش سرعت به شما کمک می کند سریع تر به Teensy ها دسترسی پیدا کنید.
در این مرحله توسط دشمنانی از دنیای Olymus Maximus مورد تهاجم قرار خواهید گرفت، دشمنان پشت سر هم و مداوم آتش را به سمت شما شلیک خواهند کرد، دیوارها شعله افکن خواهند بود و آتش های آن ها مانند شمشیر به سمت شما خواهند آمد. این مرحله به صورت عمودی اجرا خواهد شد، پس اطلاع داشته باشید که باید چگونه حرکت کنید. البته احتمالاً باید چندین بار تلاش کنید تا متوجه شوید که کجا باید آزادانه حرکت کنید و کجا باید متوقف شوید. هر زمان که ممکن بود از دشمنان استفاده کنید، روی دشمن اول بپرید و از آن برای پرش روی دشمن دوم استفاده کنید.

The Winds of Strange (Invasion)
این مرحله نیز درست مشابه مرحله قبل می باشد، پس اجازه دهید بدون توضیحات اضافه و شاید خسته کننده، به سراغ راهنمای گام به گام و توضیحات اصلی بازی برویم.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: N/A

در این مرحله نیز هر جا ممکن بود از فن Dash attack استفاده کنید تا زودتر به Teensies دسترسی پیدا کنید. در این مرحله باید از روی شاخه درختان بپرید و به Teensies برسید، یک دشمن درست در پشت سر شما حرکت می کند، از آن فرار کنید، دشمنان دیگری که روی شاخه درختان هستند و به سمت شما شلیک می کنند را نیز تا حد امکان از بین ببرید، Lum هایی که سر راه هستند را هم جمع آوری کنید تا امتیاز بیشتری بگیرید و در نهایت به Teensies برسید.

Castle in the Clouds (Invasion)
این مرحله نیز نسخه زمان دار مرحله Castle in the Cloud می باشد که باید در مدت زمان کمتر از یک دقیقه سه Teensy را نجات دهید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: N/A

فن dash attack را از یاد نبرید، زیرا این فن نقش مهمی در مراحل invasion ایفا می کند. در این مرحله، باید از روی صخره های متحرک بپرید، حواستان باشد که به پایین پرت نشوید، روی دشمنان بپرید تا آن ها بمیرند و شما امتیاز بگیرید، یک سری از دشمنان چترباز خواهند بود، در صورت امکان روی چترشان بپرید تا بدون درگیر شدن با دشمن بعدی به راه ادامه دهید.

Altitude Quickness (Invasion)
این مرحله هم همان‌ طور که از اسمش پیداست مانند مراحل قبل، نسخه زمان دار مرحله Altitude Quickness می باشد، سریع باشید و Teensy ها را نجات دهید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: N/A

استفاده از فن dash attack را که از یاد نبرده اید؟ تا حد ممکن از آن استفاده کنید تا سه Teensy این مرحله را نیز با موفقیت نجات دهید.
در این مرحله نیز با ساقه های خاردار درختان مواجه هستید، مواظب کرم های در حال حرکت باشید، از آن ها عبور کرده و به راحتی به پایان مرحله برسید.

PS4 Game Rayman Legends When Toads Fly (Invasion)
درست حدس زدید!! این مرحله نیز کاملاً مشابه مراحل قبل است. عجله کنید و در مدت زمان کمتر از یک دقیقه Teensy ها را نجات دهید، آن ها منتظر شما هستند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: N/A

اجازه دهید برای آخرین بار تکرار کنیم، فن dash attack در تمامی مراحل زمان دار، نقش بسیار مهمی ایفا می کند و اگر از آن استفاده نکنید، ممکن است به موقع مرحله را به پایان نرسانید. در این مرحله با موشک ها و گلوله های برقی مواجه خواهید شد، مواظب شاخه های خاردار متحرک باشید، برای فرار از موشک ها حتماً از فن dash attack استفاده کنید تا قبل از رسیدن آن ها، با سرعت از آن قسمت عبور کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =