راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و پنجم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و پنجم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

Mariachi Madness

Mariachi Madness مرحله موزیکال دنیای Fiesta de los Muertos است. این مرحله تنها زمانی باز می شود که غول این دنیا را شکست دهید. مراحل موزیکال از مراحل عادی متفاوت هستند، زیرا از موسیقی های متفاوتی استفاده می کنند که با ریتم بازی هماهنگ می باشد و زمانی که بازیکن مجبور به پریدن یا حمله باشد، این موسیقی تغییر می کند. این مرحله با سرعت مشخصی انجام می شود و هر بازیکن می تواند سرعت خود را در قسمت چپ صفحه نمایش تنظیم کند. این بدان معنا است که بازیکنان قادر خواهند بود بدون اینکه نگران کاهش سرعت خود در بازی باشند، به راحتی سر بخورند. در این مرحله می توانید سه Teensy را نجات دهید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 300

این مرحله در محیط صحرایی اجرا می شود، باید تمامی Lum ها را بخورید و از موانع اسکلتی بگذرید، موسیقی متن بازی نیز همزمان با پرش های شما تغییر می کند. در این مرحله باید از کرم هایی که رویشان دشمن های اسکلتی وجود دارند عبور کنید. البته مواظب کرم های خاردار باشید و از روی آن ها بپرید. به دو کرم می رسید که موازی هم در حرکت هستند، یکی از آن ها خاردار و دیگری بدون خار است، باید طوری بپرید که فقط روی کرم بدون خار فرود بیایید.
از میان توپ های خاردار عبور کنید و سپس از شیپور تغییر اندازه بگذرید، این شیپور شما را به سمت قفس Teensy او پرتاب می کند، او را آزاد کنید و از شیپور دوم بگذرید تا دوباره به اندازه کوچک در بیایید، در همان قسمت شیپور سوم را می بینید، این شیپور شما را به قفس Teensy دوم می رساند، آن را هم نجات دهید و به راهتان ادامه دهید و از روی زنجیرهای چندگانه حرکت کنید.
از شیپور عبور کنید تا به اندازه عادی در بیایید، روی کرم های در حال حرکت قدم بزنید، از موانع اسکلتی بگذرید تا به قفس Teensy سوم برسید و او را هم آزاد کنید. از روی کرم ها عبور کنید، از چندین شیپور بگذرید تا روی زنجیری فرود آیید که پر از Lum های بنفش رنگ است، در این قسمت اصلا نباید بپرید، زیرا یک کرم خاردار دقیقاً بالای زنجیر در حال حرکت است. از زنجیرها برای ادامه مسیر استفاده کنید تا در نهایت به انتهای مرحله برسید.

What the Duck? (Invasion)

باز هم با پایان مراحل یک دنیا، به مراحل Invasion می رسیم، این مراحل مشابه مراحل Invasion قبل نسخه زمان دار مراحل اصلی بازی است. در این مراحل باید سریع باشید و در مدت کمتر از یک دقیقه سه Teensy را به دست آورید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: N/A

در تمامی مراحل Invasion باید از فن dash attack استفاده کنید تا درصد موفقیتتان در آن مرحله افزایش یابد. این مرحله از پایین به بالا انجام می شود، باید از برخورد با گلوله های آتشین اجتناب کنید، و از طناب برای بالا رفتن استفاده کنید، یک گلوله بنفش رنگ به دنبال شما در حرکت است، سریع باشید و فرار کنید. زمانی که به بالاترین سطح رسیدید باید از چپ به راست حرکت کنید، موانع و اسکلت ها را از بین ببرید، از اسکلت برای پرش و رسیدن به سه Teensy استفاده کنید.

Spoiled Rotten (Invasion)

اجازه دهید بدون توضیح اضافه به راهنمای گام به گام بازی بپردازیم.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: N/A

فن dash attack را که فراموش نکرده اید؟ از آن استفاده کنید. این مرحله از چپ به راست اجرا می شود و پر از میوه های فاسد شده است، مسیر را در پیش بگیرید، از اسکلت برای پرش استفاده کنید، از زنجیر روی میوه ها استفاده کنید تا به قسمت بعدی برسید، دشمن ها بنفش رنگ مسیرتان را سد کرده اند، آن ها را نابود کنید، وارد سیب کرم خورده و سپس وارد هندوانه شوید، به مسیرتان ادامه دهید و مواظب چاقوهایی که از بالا و پایین می آیند باشید، پس از عبور از این چاقوها به سه Teensy خواهید رسید.

I’ve Got a Filling (Invasion)

این مرحله نیز نسخه زمان دار مرحله I’VE Got a Filling می باشد، پس سریع باشید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: N/A

فن dash attack را هیچگاه از یاد نبرید. در این مرحله با جریان مواد مذاب و شعله های آتش مواجه خواهید شد. از وزغ های چترباز برای عبور استفاده کنید. در تمام این مراحل جریان باد وجود دارد که می توانید برای پرواز از آن استفاده کنید. وزغ های در مسیر را نابود کنید و از مواد مذاب بگذرید تا سه Teensy را نجات دهید.

Snakes on a Cake (Invasion)

مطمئناً تا اینجا کاملا متوجه این سبک از مراحل بازی شده اید، پس اجازه دهید بدون حرف اضافه به سراغ راهنمای بازی برویم.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: N/A

فن dash attack در تمامی این مراحل نقش بسیار مهمی ایفا می کند. در این مرحله باید از روی کیکها عبور کنید و وزغ های تفنگ بدست را بکشید. از تیرهای قرمز رنگ برای از بین بردن کیک ها استفاده کنید. کیک ها را نابود کنید و به مسیرتان ادامه دهید. به غول مشت زن ضربه بزنید تا کشته شود. از فواره های آب برای حرکت سریع تر استفاده کنید تا به سه Teensy برسید.

Lucha Libre Get Away (Invasion)

این مرحله نیز نسخه زمان دار مرحله اصلی است. سریع باشید و سه Teensy را نجات دهید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: N/A

فن dash attack را از یاد نبرید تا برنده باشید. از تمام موانع و دشمنان سر راهتان عبور کنید، از گلوله قرمز رنگ برای نابود کردن کیک استفاده کنید. از دشمنانی که تجمع کرده اند فرار کنید. از شیپورها عبور کنید تا به سرعت به انتهای مرحله برسید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 18 =