رونمایی از محتوای فصل دوم بازی ایکس باکس وان Trials Rising

انتشار تریلر جدید و رونمایی از محتوای فصل دوم بازی Trials Rising

بازی Trials Rising یک بازی در سبک موتور سواری است که البته با اینکه بازی های زیادی را در سبک خود میبیند ولی جلوتر و متفاوت تر از بقیه درحال حرکت است. نکته مثبت بازی این است که شما میتوانید شخصیت خود را بر اساس سلیقه خود کمی تغییر دهید و ویژگی های کلی آن را بر اساس سلیقه خود تنظیم کنید. شاید امکانات نه چندان زیاد باشد ولی باز هم بهتر از شخصیت های یک شکل و تکراری است

بازی Trials Rising
بازی Trials Rising

 حالا شاهد یک بازی متفاوت از شرکت یوبی سافت هستیم. بازی Trials Rising یک بازی در سبک موتور سواری است که البته با اینکه بازی های زیادی را در سبک خود میبیند ولی جلوتر و متفاوت تر از بقیه درحال حرکت است. نکته مثبت بازی این است که شما میتوانید شخصیت خود را بر اساس سلیقه خود کمی تغییر دهید و ویژگی های کلی آن را بر اساس سلیقه خود تنظیم کنید. شاید امکانات نه چندان زیاد باشد ولی باز هم بهتر از شخصیت های یک شکل و تکراری است پس شما همان ابتدای بازی قبل از هرکاری باید این کار را انجام دهید. پس از اینکه بر اساس سلیقه و جنسیت خود آن را تنظیم کردید حالا وقت آن رسیده است که ببینید اصلا این بازی چجور کار میکند و گیم پلی بازی به چه شکلی است پس حالا با مراحل ابتدایی و آسان اول بازی کار شما آغاز میشود. شاید شما فکر کنید که در این سبک بازی های دیگری هم وجود دارند چرا باید این بازی را انتخاب کرد. یک نکته مثبت دیگر بازی طراحی های خوب آن است که تنوع بازی در طول بازی حفظ میشود تا شما احساس تکراری بودن محیط بازی و مانع هایی را که پیش روی شماست و با آن ها برخورد خواهید کرد را به همین آسانی حس نکنید.

گرافیک و طراحی بصری بازی به خوبی پیاده سازی شده است به طوری که شما پس از ساعت ها و یا روز ها بازی کردن هم از مراحل بازی خسته نخواهید شد. مراحل بازی در تمام کره زمین در جریان هستند و شما از یک نقطه به نقطه دیگر خواهید رفت از طرفی دیگر گاها با سرزمین های تاریخی و یا تخیلی مواجه خواهید شد که همین موضوع ها باعث تنوع بسیار زیاد بازی برای علاقه مندان خود میشود.

اما خط مراحل بازی به همین صورت ادامه پیدا نمیکند و همانطور که میدانید اگر یک بازی فقط چند مرحله با کار های مختلف و تکراری داشته باشد خسته کننده خواهد شد پس باید یک سری غافلگیری ها و یا چالش های جدیدی را در میان همین مراحل به بازی اضافه کرد تا حس و حال بازی عوض شود و شکل تکراری به خود نگیرد. پس به خوبی یوبی سافت این نکته را رعایت کرده است و در میان مراحل متنوع بازی همین که شما فکر میکنید همه چیز درست است و یا ادامه مرحله تا انتها به همین صورت باقی خواهد ماند ولی ناگهان شگفت زده خواهید شد چرا که چالش هایی جدید و بردن شما از مکان های تاریخی و قدیمی تا مکان هایی تخیلی و جذاب اتفاق می افتد. جذابیت های مراحل که نمیشه از آن ها گذاشت از جمله آن ها تنوع محیط های پس زمینه و خود بازی است و از طرف دیگر تنوع مانع هایی که با آن ها رو به رو میشوید نسبتا خوب است و از تکراری شدن بازی تا حد زیادی جلوگیری خواهد کرد ولی نکته مهم دیگر این است که این چالش هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم محدود به  یک یا دو مورد نمیشود و بسیار خلاقانه و زیبا طراحی شده است همچنین تنوع آن ها هم به شکلی دیگر خوب طراحی شده است تا در طول بازی به خوبی شما را غافلگیر کند. از طرفی دیگر شما در این موانع و چالش ها با اتفاقات جدیدی رو به رو هستید و به همین سبب باید موتور خود را طوری تنظیم کنید که بتوانید از آن ها عبور کنید و تنها گاز دادن نمیتواند باعث موفقیت شما در این مراحل شود.

در کنار این ها با اینکه تنوع در این بخش زیاد خواهد شد ولی ممکن است که پس از مدت ها بازی کردن شما نه حسی کاملا تکراری و خسته کننده ولی کمی خسته کنندگی را حس کنید و تصمیم به خروج از بازی بگیرید. البته این دلیل نمیشود که دیگر به بازی برنگردید. علاوه بر این قسمت ها همدر سطح های مختلف بازی شاهد مینی گیم ها یا بازی های کوچکی هستیم که شما با رسیدن به سطح مشخص شده میتوانید از آن ها استفاده کنید و بیشتر به بخش مهارت معروف هستند. در این مینی گیم ها شما شاهد بازی های کوچک و جذاب هستید که جدا از این بازی موتور سواری با همان شخصیت خودتان حالا دست به کار های عجیب میزنید. با موتورسوار خود کار هایی را میکنید و بلا هایی سر او می آورید تا امتیاز لازم را دریافت کنید.

شاید شما برای اولین بار این بازی را از مجموعه بازی های Trials یوبی سافت تجربه کنید و شاید در مراحل به مشکل برخورد کنید. راه حل این موضوع هم به خوبی توسط سازنده آن در بازی گذاشته شده است و شما میتوانید با ورود به این آموزشگاه یادگیری در بازی خود و با کمی کسب تجربه و مهارت لذت بازی را بیشتر حس کند. علاوه بر آن کنترل شخصیت موتور سوار شما بسیار مهم است و به طور دقیقی آن را شبیه سازی کرده اند تا به واقعیت نزدیک تر شود. پس اگر شما برای اولین بار است که وارد بازی میشوید بهتر است این بخش آموزشی را پشت سر بگذارید تا در بخش مراحل بازی دچار مشکل نشوید و بتوانید به راحتی موتور سوار خود را کنترل کنید تا زمین خوردن های بی مورد آن باعث کسل کنندگی بازی نشود.

در ادامه شما با رقیبانی در مسابقات بازی رو به رو میشوید که با هوش مصنوعی خوبی برخوردار هستند و حس رقابت بازی در حالت های مختلف را به خوبی مشاهده میکنید. در بخش Co Op هم شما شاهد یک رقابت جذاب با دوستان خود باشید ولی نکته مهم این است که باید بدانید حریفان شما حالا حرفه ای هستند پس اگر شما هم خود را در سطح حرفه ای میدانید بهتر است با آن ها وارد رقابت شوید.

شما میتوانید با پیش روی در بازی و کسب امتیاز های خود موتور سوار خود و موتور آن را به صورت دلخواه طراحی کنید ولی در بعضی موارد با سیستم پرداخت درون بازی رو به رو خواهید شد که بخش شخصی سازی را کمی بر پایه پرداخت پول واقعی به بازی قرار گرفته شده است.

از طرفی دیگر موسقی بازی Trials Rising در این سبک میتواند بسیار با اهمیت و تاثیر گذار باشد که سازندگان آن به خوبی از پس آن بر آمده اند و به خوبی موسقی بازی حس خوبی را به شما منتقل خواهد کرد به طوری که موسیقی بازی در قسمت های مختلف باعث انتقال آن حس هیجان بازی میشود و صدا گذاری موتور ها در حالت های گاز دادن و درجا کار کردن و یا حتی ترمز آن به خوبی تهیه شده است.

البته گرافیک فنی بازی به دلیل افت فریم در طول بازی و یا حتی سرعت لود شدن فضا و مکان های بازی از جمله نقاط ضعف آن به حساب میاید.

انتشار تریلر جدید و رونمایی از محتوای فصل دوم بازی Trials Rising
انتشار تریلر جدید و رونمایی از محتوای فصل دوم بازی Trials Rising

انتشار تریلر جدید و رونمایی از محتوای فصل دوم بازی Trials Rising

ولی حالا طی اخبار جدید در قالب یک تریلر که محتوای فصل دوم بازی Trials Rising را روایت میکند شاهد اتفاقاتی جدید در آن هستیم.

در کل نام این مجموعه از محتوای فصل دوم را Medieval Motor Mayhem انتخاب کرده اند و نکته مهمی که در این مجموعه به چشم میخورد و پایه اصلی بر روی آن سوار شده است سفر شما به عصری قدیمی است و حسی از گذشته هایی را که از قرون وسطی منتشر شده است را به شما میرساند.

تمام این اتفاقات و بسته های الحاقی را در رویداد E3 به خوبی میتوان دید که حالا شاهد این رویداد در سال ۲۰۱۹ هستیم. در این بسته الحاقی از بازی Trials Rising تنها شاهد همین ها نیستیم بلکه امکانات جدید و از جمله مسابقات و مسیر ها و از طرف دیگر میتوان شاهد لباس ها و شخصی سازی بهتری از سمت موتور سوار خود بود. البته این تنها محتوای بازی نبود و علاوه بر آن ها هم شما شاهد کلاه و استیکر جدید به تعداد ۱۰ و ۶ عدد هستید. در ادامه هم شما به خوبی شاهد اضافه شدن انیمیشن های بازی هستید که بخش ها مهمی را از خوشحالی برد شما و ناراحتی و طعم تلخ زمین خوردن شما را روایت خواهد کرد.

ولی این بسته ها بیشتر از آن که فکر کنید امکانات جدیدی را آورده اند به طوری که پیست های موتور سواری را شما در اختیار خواهید گرفت که شما را به قرون وسطی و سفری به آن مکان ها خواهد برد و تعدادشان پنج عدد است. علاوه بر این ها در قالب طرح های تابستانه شما شاهد وسایل جدید در فروشگاه هستید و میتوانید آن ها را خریداری و از آن ها لذت ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 11 =