جزئیات و بررسی گوش دادن ۷۵میلیارد دقیقه موسیقی توسط کاربران بازی Grand Theft Auto V PS4

جزئیات و برررسی گوش دادن 75میلیارد دقیقه موسیقی توسط کاربران بازی Grand Theft Auto V PS4

جزئیات و بررسی گوش دادن ۷۵میلیارد دقیقه موسیقی توسط کاربران بازی Grand Theft Auto V PS4

بازی GTA V مخفف Grand theft auto v و یا به عبارتی دیگر، همان بازی “اتومبیل دزدی بزرگ ۵” میباشد که حال و هوایی ماجراجویی و هیجانی اکشن دارد. شرکت ROCKSTAR(راک استار) در نیویورک آمریکا سازنده این بازی شروع کننده ی بازی های جهان آزاد بوده که به دنبال خود بازی های زیادی را به این سمت و سو کشاند. البته ناگفته نماند که صاحب اصلی آن شرکت تیک تو اینتراکتیو میباشد. اعضای اصلی این مجموعه به مدیریت سم هوسر و نائب رئیس، دن هوسر هستند. بازی اتومبیل دزدی بزرگ در سال ۲۰۱۳ برای ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ و طی یک سال بعد برای ایکس باکس وان و پلی استیشن۴ راهی بازار شد و در آخر در سال ۲۰۱۵ نسخه ی مایکروسافت ویندوز آن نیز انتشار یافت و آن را کامل کرد.
انتشارنسخه جدید توسط کمپانی راک استار با نام GTA V شگفتی تمام گیمر ها و انتظاراتشان از یک بازی جهان آزاد تمام عیار و پر از هیجان با بخش ها و ایده های نوین را برآورده کرد که بخش های مختلف این بازی هرکدام دنیایی شگرف را برای مخاطبان و علاقه مندان به این سبک از بازی را به ارمغان آورده به گونه ای که جزو بهترین بازی های نسل خودش محسوب میشود. منظور از بازی جهان آزاد در اتومبیل دزدی بزرگ این است که کاربرها میتواند زمانی که ماموریتی ندارند در جهان بازی آزادانه عمل کنند و در بسیاری از بخش ها نظر و ایده کاربر اهمیت زیادی دارد و کنجکاوی کاربران را تحریک میکند.این بازی در حالت های تک نفره و چند نفره قرار میگیرد. بخش تک نفره بازی شامل سه شخصیت مایکل دسانتا، فرانکلین کلینتون و ترور فیلیپس که به ترتیب یک سابقه دار بازنشسته، عضو پیشین یک گروه تبهکاری و یک فراری مالیاتی الکلی هست که هرکدام در بخش های مختلف بازی قرارگرفته که روال بازی آنها را به یکدیگر مرتبط میکند و داستان آنها را بهم گره میزند و در بعضی از حالات نیز هر سه ی این شخصیت ها در کنار یکدیگر قرار گرفته و بازی میکنند.

اصول این بازی PS4 بر سرقت و مسابقه استوار است و همانند بازی های دیگر این مجموعه پراز نقاط مرموز و جذاب با چاشنی ترس و هیجان است. بازیکن برای مبارزه میتواند از سلاح های گرم و سرد، جنگ با فاصله ی نزدیک، بمب و… استفاده کند و هنگام چرخیدن و گردش به کارهایی از قبیل رانندگی، شنا، دویدن و پریدن بپردازد. نیمی ازنوار سلامت بازیکن پس از مردن به صورت پیش فرض پرمیشود و برای احیای مجدد میتواند به نزدیک ترین درمانگاه برود. ستاره هایی که بالای صفحه ی نمایشگر قرار دارد مربوط به درجه و حد تعقیب و گریز است.

جزئیات و برررسی گوش دادن 75میلیارد دقیقه موسیقی توسط کاربران بازی Grand Theft Auto V PS4
جزئیات و برررسی گوش دادن ۷۵میلیارد دقیقه موسیقی توسط کاربران بازی Grand Theft Auto V PS4

و اما GTA Online بخشی از بازی است که با بروزرسانی به بازی افزوده میشود که توانسته در مدت زمان بسیار کم بخشی پرطرفدار شود چرا که قدرت انتخاب زیادی به مخاطبان خود میدهد از ساختن کاراکتر گرفته تا تجارت و راه اندازی شغلی برای کسب درامد و گشت وگذارهای گروهی در بازی و انجام ماموریت های چند نفره. باید دقت کنید زمانی که در حال ساخت کاراکتر خود هستید همه چیز دقیقا مطابق میل شما باشد چرا که امکان ویرایش و اصلاح آن دیگر برای کاربر وجود ندارد و اما نکته ی جالب این است که خود بازی با توجه به کاراکتری که کاربر میسازد والدینی برای او انتخاب میکند. در نهایت اگر کاراکتر که خودتان ساختید را دوست نداشتید این امکان برای شما وجود دارد که شخصیت های دیگری را به وجود آورید.
هنگام شروع بازی برای اینکه کاربر مهارت های لازم را قبل از شروع ماموریت کسب کند با شخصیتی به نام لامر مراحلی را طی کرده تا پس از کسب آمادگی لازم وارد دنیای اتومبیل دزدی بزرگ آنلاین شود.
راحت ترین روش برای کسب در آمد در این بازی آنلاین، ماموریت های گروهی است در صورت وجود هم گروهی که رنکش از بقیه ی اعضا بالاتر است، کمک بسیار زیادی به تیم میشود و با طی کردن ماموریت های سرقت doomsday وheist پول زیادی نسیب گروه میشود.
منظور از heist در بازی آنلاین، سرقت اطلاعات و یا دزدی از بانک و یا خانه هایی خاص است که طی ماموریت های از پیش تعیین شده می توان با تیم و اعضای گروه انجام شود. قبل از اینکار، شما باید برای کسب مهارت و به عنوان تجربه، خانه ای که دارای این اتاق باشد را تهیه کنید و پس از تشکیل تیم خود که در مراحلی دو نفره تا چهار نفره میباشد مقدار کمی پول به شخصیتی با نام لستر بدهید تا بتوانید وارد پیش نیاز برای انجام هر بازی شوید. با بازی در هر پیش نیاز مقداری پول کسب میکنید که گروه را برای ماموریت اصلی آماده کنید. حالا نوبت به آن رسیده که گروه وارد یک مامویت جدی شوند و مقدار زیادی پول به دست آورند.
عبارت facility در بازی آنلاین اشاره به مکان هایی با قیمت پایه ی یک ملیون دلار دارد و شما میتوانید از تمامی امکانات آن بهره مند شوید. این مرحله نسبت به heist پول خیلی بیشتری به گروه میدهد و در تمام مراحل پیش نیاز تا ماموریت سرقت، گروه میتواند دو تا چهار نفره باشد. به همان نسبت که این مرحله ازheist سخت تر است جذابیت آن بیشتر و پول خیلی بیشتری در اختیار گروه میگذارد. اما ممکن است که تیم پول کافی برای خرید facility نداشته باشد دراین حالت باید به سراغ شغل در بازی اتومبیل دزدی بزرگ بروید. یکی از شغل های بازی آنلاین، قرار گرفتن مقابل دو گروه برای انجام سرقت های مختلف مانند کیف قاپی و… و یا مبارزه با یکدیگر و کشتن یکدیگر میباشد. این قسمت از بازی با نام death match شناخته شده است.
شغل mission که به خاطر دشوار بودن، برای کابران قوی در نظر گرفته شده، ماموریت های بیشتری وجود دارد و پول خوبی هم به گیمرها میدهد اما بازی آنلاین در این قسمت به شما این امکان را میدهد که بازی را در حالت های آسان، متوسط و سخت قرار داده که به ترتیب هر کدام پول بیشتری به شما میدهد. ممکن است مامورتی که در این بخش به شما داده میشود قدری متفاوت با بخش های دیگر باشد مثلا نقشه و دستور کشتن و به قتل رساندن شخصی به شما داده شود و یا حمل محموله ای و جابجایی آن و یا سرقت چیزی از کسی و یا جایی که هرکدام از آنها هیجانات و دلهره ای خاصی برای گیمر به همراه دارد و جذابیت بازی را دوچندان میکند.
شغل متفاوت race برای کابران، دقیقا فضاسازی یک میدان مسابقه متنوع که شامل ماشین پرنده، هواپیما، هلیکوپتر، قایق، جت اسکی، موتور و ماشین و… میباشد. این مرحله میتواند برای افراد مبتدی جذاب باشد تا بتوانند پول خوبی به دست آورند البته که هرچه تعداد شرکت کنندگان این بازی بیشتر باشند پولی که برای گیمرها در نظر گرفته، بیشتر میشود و به نسبت رتبه ای که بازیکنان کسب میکنند پول دریافت خواهند کرد. مسابقه ای بودن این بخش به نسبت بخش های دیگر به دست آوردن پول را برای بازیکنان راحت تر کرده است.

جزئیات و برررسی گوش دادن 75میلیارد دقیقه موسیقی توسط کاربران بازی Grand Theft Auto V PS4
جزئیات و برررسی گوش دادن ۷۵میلیارد دقیقه موسیقی توسط کاربران بازی Grand Theft Auto V PS4

Survival در ماشین دزدی آنلاین شغلی است مناسب برای افرادی که تمایل به کسب مهارت و قوی شدن دارند این بخش میتواند تک نفره و یا در حالت گروهی تا چهارنفر را شامل شود. بازی شما را در معرض حمله های مکرر NPC قرار میدهد، هرچه بیشتر میگذرد حملات بیشتر شده و به تناسب هرچه مقاومت شما بیشتر میشود بازی بابت تمام مقاوت های شما پول پرداخت میکند و هرچه که مقاومت شما بیشتر شود شما پول بیشتری به دست میآورید. این روال تا جایی ادامه دارد که شما توسط حملات ان پی سی کشته شوید.
Capture شغلی است که نیاز به دو تیم یا حداقل دونفر شرکت کننده دارد. بازی از دو تیم میخواهد که در مسابقاتی با یکدیگر به رقابت بپردازند به عنوان مثال از تیم ها خواسته میشود تعدادی مشخص اتومبیل را به مکان هایی تعیین شده برسانند. در طی مسابقه نیز افراد دو تیم میتوانند یکدیگر را به قتل برسانند. هرکدام ازگروه ها که زودتر ماشین ها را به مکان مشخص برسانند برنده این رقابت میشوند. این مسابقات تنها شامل ماشین ها نمیشود، میتواند شامل موارد مختلفی بشود.
Capture همانطور که زمان زیادی را میگیرد اما پول خوبی هم به شرکت کننده ها میدهد.
شغل بعدی آخرین تیم ایستاده است این شغل نیز تیمی است با حداقل تعداد دو نفر. این بخش بیشتر جنبه ی سرگرمی و ایده پردازی دارد و نقش بازیکنان در ساخت مراحل بازی بیشتر از خود برنامه است و پول خوبی هم برای بازیکنان به همراه دارد. شغل Parachuting؛ محور اصلی این شغل، پرواز و چتر بازی در ارتفاعات است این بازی به نسبت پول کمتری برای کاربران در نظر گرفته اما بسیار لذتبخش وخوشایند است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پانزده =