انتشار ویدیو تبلیغاتی جدید کنسول بازی جدید پلی‌ استیشن ۴

کنسول بازی پلی استیشن 4

در رابطه با بروز ترین خبر هایی که از بازی ها بدست می آید، آگاه شده ایم که این بخش در سونی که به سرگرمی های تعاملی معروف است به نشر جدیدی از تبلیغ به صورت تلوزیونی برای کنسول بازی جدید پلی استیشن ۴ خود، پرداخته است.

کنسول بازی پلی استیشن 4
کنسول پلی استیشن ۴

در قسمت سرگرمی های شرکت سونی که به صورت تعاملی به کار خود می پردازد، تبلیغی جدید از کنسول بازی جدید پلی استیشن ۴ به انتشار رسیده است، که در طی این تبلیغ تلوزیونی برخی از بازی هایی که برای این کنسول بازی جدید پلی استیشن ۴ ارائه شده اند را به نمایش گذاشته شده است، یکی از معروف ترین آنان را می توان بازی God of War نام برد.

در رابطه با بروز ترین خبر هایی که از بازی ها بدست می آید، آگاه شده ایم که این بخش در سونی که به سرگرمی های تعاملی معروف است به نشر جدیدی از تبلیغ به صورت تلوزیونی برای کنسول بازی جدید پلی استیشن ۴ خود، پرداخته است. باید گفت که این تبلیغ در قالب یک ویدئو کوتاه عرضه گشته و در جریان این ویدئو سعی شده که به برخی از بازی های مربوط به این کنسول مانند Star Wars Battlefront II، God of War، Far cry 5 و همچنین بازی Call of Duty:WWII بپردازند و آنان را به تصویر بکشند.

این گونه به نظر می آید که تبلیغی برای جلب کاربران بیشتری به سمت این کنسول از بازی ها می باشد. در انتها در طی این تبلیغ تلوزیونی، شاهد یکی از شعارهای مورد علاقه و معروف این پلتفرم بازی، یعنی همان پلی استیشن ۴، خواهیم بود که به واسطه آن، تبلیغ پایان می پذیرد؛ این ادعا را دارد که این پلتفرم برای بازی، بهترین مکان و مناسب ترین گزینه برای بازی ها می باشد.

کنسول بازی پلی استیشن 4
کنسول پلی استیشن ۴

کنسول بازی جدید پلی استیشن ۴

در طرفی دیگر در ارتباط با خبرهای تازه و جدید دیگری که از بازی God of War بدست می آید، مطلع شده ایم که، استودیو و کمپانی سانتا مونیکا به تازگی مینی گیم جدیدی را به انتشار رسانده است که به صورتی اولد و قدیمی ظاهر شده است؛ بعد از آن که بازیکنان این بازی را تمام کردند و تا مراحل انتهایی آن پیش رفتند، در آخر می توانند تصاویری را به تماشا بپردازند که به صورتی هنری از این بازی انتخاب شده است و به آن ها نمایش داده می شود.

همچنین برای باری دیگر به همراه کریتوس و پدرش آترئوس وارد دنیای آن ها گردند و در آن حال و هوا همچنان باقی بمانند. همین تازگی بود که طراح و سازنده بازی God of War به این مواردی که در حول و محوریت این موضوع که قرار است از گرافیک این بازی کاسته شود، واکنشی از خود بروز داد؛ همچنین چندی پیش بود که در اوایل ماه بهمن، شرکت و استودیو سونی به هر آنچه که در رابطه با زمان و تاریخ نشر این بازی شایعه پراکنی کرده بودند، پایان داد و به صورتی رسمی تاریخ نشر این بازی را اواخر فروردین ماه که همان اواسط ماه آوریل به حساب می آید، اعلام نمود.

علاقه مندان و طرفداران در این زمانی که برای انتشار این بازی Playstation باقی مانده می توانند خود را با مقاله «دفترچه خاطرات: از میدگارد تا المپوس با بازی God of War» سرگرم کنند و همچنین به خاطرات خود در رابطه با این بازی قدیمی و دوست داشتنی، سیر و سفری داشته باشند؛ همچنین با نگاهی به مقاله «تفسیر ویژه در تغییرات بارز بازی God of War» در ارتباط با تغییرات و اصلاحاتی که در این نسخه جدید از بازی اعمال شده و البته دلیل هر کدام از این تغییرات نیز به گونه ای کاملا دقیق آورده شده است را به درستی بشناسند و آگاه شوند.

هدف این کمپانی برای ارائه این تبلیغ را میتوان آنگونه بیان داشت که در کنار جذب کاربران بیشتر به کنسول خود، به نوعی بازی هایی را که بازیکنان دارنده این کنسول یا دیگر کنسول ها، آن را تجربه نکرده اند و شاید پیش زمینه ای از آن نداشته باشند، به معرفی بگذارند و با ارائه صحنه های جذاب و دیدنی از این بازی ها آنان را به تجربه و پرداختن به بازی های نام برده ترغیب سازند و البته با این ادعا که این کنسول ساخت شرکت بهترین مکان برای بازی خواهد بود، این تفکر را در کاربران بوجود آورند که حتی برای یک بار هم که شده در این کنسول ها به بازی بپردازند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 4 =