حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

مرجوعی کالا

شرایط مرجوع کردن کالا دارای گارانتی ۱۲ روز مهلت تست

ارجاع کالا در فروشگاه اینترنتی مرکز خرید تنها در صورتی انجام می پذیرد که :

۱. مشتری در زمان تحویل کالا متوجه ایراد یا اشکالی در ظاهر و یا بسته بندی کالا از قبیل شکستگی، آب خوردگی و …  شود و از دریافت آن خودداری کند.

۲.  کالا پس از راه اندازی دارای عیب کارکردی بوده و درست عمل نکند.

 مشاهده ایراد در زمان تحویل کالا

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار به عهده نمی گیرد. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید تا ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش مرکز خرید اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه (صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده) و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش سایت ارسال شود.

مشاهده ایراد پس از تست کالا

در صورتی که کالا در شهر تهران با بسته بندی ظاهری سالم توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، مشتری ملزم است تا مراتب را به اطلاع کارشناسان پشتیبانی مرکزخرید برساند. مرکزخرید موظف است تا هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص را با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام دهد. ایرادات مشاهده شده باید قبل از اتمام ۱۲ روز از زمان دریافت سفارش به پشتیبانی مرکزخرید گزارش شده و کالا به همراه کلیه متعلقات و فاکتور برای مرکز خدمات مرکزخرید ارسال شود. بدیهی ست که پس از گذشت این زمان مرکز خرید تعهدی در قبال کالای فاقد گارانتی نخواهد داشت.

استرداد وجه

پس از دریافت کالای مرجوعی توسط مرکزخرید و بررسی و تایید صحت ادعای مشتری، احراز هویت مشتری صورت  گرفته و مبلغ پرداخت شده تا کمتر از ۷۲ ساعت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

توجه: در صورت درخواست مشتری مبنی بر باز نشدن پلمپ اصلی بسته بندی کالا، لوازم جانبی و کلیه اقلامی که شماره سریال آن ها داخل فاکتور قید نشده باشد، فاقد گارانتی مهلت تست خواهند بود.

 

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول