بهترین نسخه های مجموعه بازی GTA

بازی GTA V

در بازی GTA V هنگامی که با ترور گشت می زنید، پیر مردی را میبینید که رو به موت است و کیف پولش با ۲۵ هزار دلار کمی جلوتر از او افتاده است. کیف پول را که بر می دارید و به او نزدیک می شوید، می گوید: «you Are a dead man»

بازی GTA V
بازی GTA V

با بهترین نسخه های مجموعه بازی GTA بیشتر آشنا شوید

یکی از بهترین بازی هایی که در سال ۲۰۱۳ به کاربران تقدیم شد، بازی بی نظیری به نام GTA V بود که راک استار آن را ساخته است. این بازی هیجان انگیز علاوه بر game play عالی راز های بسیاری هم داشت که از جذابیت بالایی برخوردار بودند.

 Aliens یخ زده!

ابتدای بازی، در یک روز سرد زمستانی و همراه با نقش ترور و مایکل بازی می کنید، در حال راندن ماشین هستید که به یک پل برخورد می کنید. خود را از پل پایین پرت کنید تا به آب های یخ زده برسید و آنجا به تماشای هیولای یخ زده بنشینید.

زامبی!

چه عیبی دارد در این بازی که روح و هیولای یخ زده ما را شگفت زده کرده، زامبی هم وجود داشته باشد. در محیط بازی که کمی دور بزنید یک زامبی هم خواهید دید.

Red Dead

این نکته ی جالب وجود دارد و آن این است که وقتی در بازی به خانه ی فرانکلین می روید و به قفسه ها نگاه می اندازید، کتاب RED DEAD j.marston را خواهید یافت
حضور نیکو در این بازی

در پنجمین قسمت این بازی می توانید تصویری مشاهده کنید که نیکو بلید هم در آن است. همچنین در مرحله ی سرقت از جواهر فروشی، لستر به یک مرد اروپای شرقی اشاره می کند، شاید منظورش همان نیکو است. در اینجا باید بگویم که نیکو یکی از دوستان اینترنتی پسر مایکل است.

پا گنده در GTA V

کم کم پای کلیکر ها و واکر ها نیز به این بازی باز می شود. big foot یکی دیگر از جذابیت های بزرگ و هیجان انگیز این بازی است. با دیدن او تعجب می کنید و می خواهید به سمت او بروید، توصیه می کنم اصلا نترسید.

جت بک

یکی از ویژگی های GTA:SA جت بک بود که برای جابجایی، کار ما را آسان می کرد و می توانستیم بهترین تیراندازی را از آن بالا انجام دهیم. در بازی GTA V بر روی یک دیوار یک نقشه وجود دارد که در زیر آن سه شکل مجزا موجود که که در قاب های جداگانه قرار دارند. یکی از آن اشکال مردی است که جت بک سوار است. در لوکیشنی که به آدم فضایی ها نزدیک است بر روی سنگی یک عکس مشابه همان عکس قبلی وجود دارد و باید در بازی آن ها را پیدا کنید.

ملاقات CJ

برای برخی بهترین نقطه از گیم که در آن لحظات خوشی برایشان ثبت شده است، همین کاراکتر CJ است. در نسخه ی پنجم از همین بازی زمانی که به محله ی CJ باز گردید، فرانکلین را خواهید دید که در حال دوچرخه سواری است. این ها در اولین سکانس ها در GTA:SA نیز مشاهده شده است.

No Country For Old Man

در بازی GTA V هنگامی که با ترور گشت می زنید، پیر مردی را میبینید که رو به موت است و کیف پولش که ۲۵ هزار دلار در آن است، کمی جلوتر افتاده. کیف پول را که بر می دارید و به او نزدیک می شوید، می گوید: «you Are a dead man»

GTA V در Borderlands

بهترین شوتر های دنیای گیم، درباره سرزمین مرزی است. این بازی را تا انتها پر از راز نگه می دارد. در این بازی دستگاهی را مشاهده می کنید که شبیه به ربات بازی است که فقط رنگ شده و شما را به یاد بازی خواهد انداخت.

بازی GTA V
بازی GTA V

جان مارستون در GTA Online

معلوم است که سازنده ی GTA V راک استار علاقه ی زیادی به جان مارستون و Red Dead دارد. زیرا در GTA آنلاین هنگام جابجایی برای انتخاب کاراکتر خود جان مارستون را با همان لباس وسترن خود خواهید دید.

بشقاب پرنده

اینبار خبری از زامبی و یا کاراکتر های آشنا نیست، کافی است که شما با یک چتر بالای آب های دریا پرواز کنید، ناگهان یک سفینه به چشمتان می خورد که روی آن فرود می آیید و با پارازیت نایب رو به رو می شوید. از این نوع سفینه و نوع های دیگر در جاهای مختلف بازی مشاهده می کنید.

 کاراکتر بروس کبتز در gta v و gta iv

یکی از شخصیت های GTA 4 بروس بود که با شخصیت خاص خود موجب خنده ی همه می شد. در پنجمین قسمت او یک وبسایت شخصی از خود نشان داد و همه تان می دانید که او عاشق بوکس و بدنسازی است، از این رو موضوع سایت خود را دارم های مربوط به این ورزش قرار داده بود.

Breaking bad بر روی کوه

شبکه ی AMC یک سریال پخش کرد که بسیار جالب بود و توانست بهترین جایزه ی پخش برنامه ی تلویزیونی را بگیرد و آن همین سریال بود، در این سریال عکس Jess pinkman را روی کوه مشاهده کنید. حتما سازندگان این بازی هم به این سریال علاقه دارند.

Agent

در یکی از مراحل بازی باید با فرانکلین سوار ماشینی شبیه به ماشین جیمز باند می شدید که مدل آن JB700 است و سپس از داخل ماشین تیر اندازی می کردید.

Rehab Island

یکی از بازی های زامبی کشی عنوان dead island است، بنر تبلیغاتی Rehab Island شبیه لوگوی این بازی طراحی شده است و از این دست امکان های شگفت انگیز و غیر منتظره که در این بازی بسیار وجود دارد.

در این مدت طولانی که بازی Grand Aheft Auto V عرضه شده است، همچنان کاربران بخش های مختلفی را کشف کرده، شگفت زده می شوند. اینک رمز جدیدی در بازی کشف شده که با وارد کردن آن در گوشی به امکان های جدید این بازی دست می یابید. هنگام بازی GTA V با گوشی می توان رمزهای جدید بسیاری را امتحان کرد و از امکان های جدید این بازی بهره برد، البته بعضی از این کد ها تقلبی هستند.

یکی از بازیگران همیشگی این بازی در حال وارد کردن اعداد اتفاقی برای دست یابی به امکان جدیدی بود که به نکته ی جالبی دست پیدا کرد. او با وارد کردن ارقام ۱-۹۹۹-۳۶۷-۳۷۶۷ در گوشی خود به به بخش هیجان انگیز از بازی دست پیدا کرد. در این بخش هیجان انگیز از بازی GTA V شما یک صدای انفجار مهیبی می شنوید و پس از آن ظاهر گوشی شما نیز تغییر خواهد کرد.

این رخداد عجیب موجب شده تا کاربران در سایت ردیت تجمع کرده و به دنبال کشف ارتباط این اعداد با این رخداد شکل انگیز باشند، اما هنوز رابطه ی خاصی در این مورد پیدا نکرده اند. البته اختلاف نظراست درباره این موضوع که، این امکان خاص، از ابتدا در این بازی موجود بوده یا این که در بروزرسانی هایی که راک ستار بعد ها روی این بازی انجام داده موجب شده این امکان ایجاد شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =