تمام ماموریت های هیتمن ۳

ماموریت هیتمن 3

مأموریت ‌های داستانی هیتمن ۳ روش عالی برای کشف فرصت‌های قتل و همچنین یافتن مسیرهای نفوذ جدید برای نزدیک شدن به اهدافتان است. چندین داستان کوتاه مختلف وجود دارد که در طول ماموریت هیتمن ۳ می‌توانید آن‌ها را دنبال کنید. البته ممکن است با گذشت زمان از دنبال کردن آن‌ها خسته شوید. این همان جایی است که مأموریت‌های داستانی وارد می‌شوند.

به راحتی به منطقه مناسب بروید و اطلاعات نظامی را پیدا کنید یا یک مکالمه را بشنوید و همه چیز را نابود کنید. سپس راهنمای شما در ادامه داستان به شما کمک می‌کند. حتی اگر نشانه‌هایی را دریافت کنید، بازهم همیشه معلوم نیست که باید چه کاری انجام دهید یا کجا بروید، پس اجازه دهید در این مقاله راهنمای گام ‌به ‌گامی از داستان‌های مأموریت هیتمن ۳ و همچنین توصیه‌هایی برای ترور قهرمان‌ها در هر مأموریت ارائه دهیم.

مأموریت هیتمن ۳: Dubai – On Top Of The World

Carl Ingram و Marcus Stuyvesant دو نفر از شرکای Providence هستند که در بالای آسمان ‌خراش Burj Al-Ghazali بر فراز دبی حضور دارند. Carl Ingram در مجموعه پنت هاوس پشت ‌بام پنهان شده، در حالی که Marcus Stuyvesant در حال تحسین آثار هنری Accumulus است.

How The Mighty Fall

ماموریت هیتمن 3

به پایانه در گوشه‌های سمت راست بالای Level 0 Atrium نزدیک شوید و با واحد مشخص شده ارتباط برقرار کنید تا این مأموریت داستانی آغاز شود. در گوشه سمت چپ Level 0 به ورودی قسمت Staff Area بروید، جایی که Grey با دسترسی به دوربین امنیتی برای آشکار کردن ۴۷۰۶ به عنوان کد درب به شما کمک می‌کند. باید این کد را به صورت دستی وارد کنید. زمانی که وارد شدید، باید دستورالعمل‌ها را دنبال کنید تا به Level 3 Server Room برسید. سپس کارت کلید را از تعمیرکاری که در همان نزدیکی است بگیرید. دوباره به Server Room برگردید، در بالا به دنبال قفسه سروری با ظاهر متفاوت بگردید و آن را نابود کنید تا امتیاز بگیرید، سپس برنامه را به‌ روز کنید. لباس Penthouse Guard را بگیرید، سپس به سمت Lounge بروید تا هر دو هدف داخل را به دست آورید.

Bird Of Prey

ماموریت هیتمن 3

به منطقه Level 1 Garden بروید، جایی که قاتل Zana “The Vulture” Kazem قادر به دسترسی به منطقه امن نبوده است. او را در باغ دنبال کنید و خیلی زود به منطقه خلوتی می‌رسید که باید او را تسلیم خود کنید،. لباس The Assassin را بگیرید، سپس بدن او را در بوته‌ها پنهان کنید. هیچ‌کدام از سلاح‌های او را برندارید، زیرا باید به منطقه امن برگردید و از خطر عبور کنید. دستیار شما را به سمت ملاقات با Carl Ingram راهنمایی می‌کند، او از شما می‌خواهد که Hans Lucht را نابود کنید.

به Atrium بازگردید و Hans Lucht را پیدا کنید، سپس از دستور Escort استفاده کنید تا او را مجبور کنید شما را دنبال کند. او را به سمت مکان خلوت و آرامی هدایت کنید. سپس او را کشته و با دوربین عکس بگیرید. عکس را به دستیار تحویل دهید، سپس او را به سمت پنت هاوس و ملاقات مجدد با Ingram دنبال کنید.

In Security

ماموریت هیتمن 3

از پله‌های سمت چپ Black Gold Bar در Level 1 به سمت Level 2 بروید. در Security Room مکالمه‌ای درباره محافظ جایگزین Marcus Stuyvesan خواهید شنید، کسی که باید محل او را پیدا کنید. اگرچه نشانگر دری را در Level 1 Black Gold Bar برای رسیدن به محل کارکنان علامت‌گذاری می‌کند، اما می‌توانید با کد ۴۷۰۶ از ورودی Level 0 از How The Mighty Fall استفاده کنید. زمانی که وارد شدید لباس Event Security را بگیرید. یکی از آن‌ها در اتاق تعویض لباس خارج از اتاق کارکنان در Level 1 حضور دارد. سپس اتاق تعویض را درون آشپزخانه در Level 0 پیدا کنید.

پس از اتمام صحبت طنزآمیز با بوکسور استخدام شده جدید، Transfer Papers او را از زیر نیمکت بردارید و سپس به Security Room در Level 2 بروید. با Marcus Stuyvesan ملاقات کنید و او را تا بالکن دنبال کنید. درست جلوی مکانی که باید با چاقو به چهار هدف ضربه بزنید بایستید. با این کار مأموریت داستانی شما پایان می‌یابد و زمانی که نگهبان دیگر رفت، فرصت این را دارید که Marcus Stuyvesan را از ساختمان پایین بیاندازید.

Dubai – On Top of the World: Other Assassination Opportunities

ماموریت هیتمن 3

چالش ‌های Assassination دیگری نیز در مکان‌های خاص وجود دارند که باید در Dubai کامل کنید.

Pick Your Poison: با مسموم کردن Carl Ingram با غذا او را از بازی حذف کنید.

Vertical Approach: با هل دادن، انداختن یا کشیدن Marcus Stuyvesant از بالای لبه یا ریل، او را نابود کنید.

Angry Birdy: با حمله پرتاب یک توپ گلف انفجاری به سمت Carl Ingram او را نابود کنید.

Black Gold Eye: با آویزان کردن Carl Ingram از مدل نفتی در دفترش، او را نابود کنید.

Impactful Art: هر دو هدف را با یک لوستر نابود کنید.

Mile High Drop: زمانی که هر یک از اهداف در حال چتربازی هستند، آن‌ها را نابود کنید.

Conserving Ammunition: دو هدف را با یک گلوله با استفاده از تفنگ تک‌ تیرانداز نابود کنید.

Steep Task: با هل دادن، انداختن یا کشیدن Carl Ingram از بالای لبه یا ریل، او را نابود کنید.

Icarus: با استفاده از خورشید در محل نصب آثار هنری، Marcus Stuyvesant را با برق بکشید.

Hitman 3 Mission Stories: Dartmoor – Death In The Family

پس از اعلام مرگ Alexa Carlisle ،Providence Partner ارشد خانواده خود را با بازگشت به خانه اجدادی Thornbridge Manor در شرایطی بسیار زنده شوکه می‌کند. البته همین حرف را نمی‌توان درباره برادر کوچک‌تر Zachary زد. کسی که پس از سال‌ها زندگی به عنوان یک فرد منزوی در عمارت، در تختخوابش مرده پیدا شد.

Means, Motive And Opportunity

ماموریت هیتمن 3

برای این مأموریت داستانی، باید به یک Private Investigator تبدیل ‌شده و معما در Thornbridge Manor را حل کنید. این فرایند بسیار درگیرتان می‌کند. پس ابتدا راهنمای گام ‌به ‌گام Hitman 3 Death In The Family Clues را مشاهده و کامل کنید و سپس به کارتان ادامه دهید.

A Day To Remember

در منطقه بالایی نقشه به سمت Garden بروید، جایی که عکاسی را می‌بینید که در حال تنظیم تجهیزات برای یک عکس خانوادگی است. برای شروع باید خود را به شکل عکاس درآورید. زمانی که در اطراف منطقه می‌چرخد و به وسایل عکاسی می‌رسد او را کشته و جسدش را در جعبه قدیمی پنهان کنید. سپس باید فیوز را بدزدید. اگرچه نشانگر شما را به آن اهرمی که نیاز دارید هدایت می‌کند، اما می‌توانید آن را از بیرون آشپزخانه‌ای که در سمت راست نقشه، پشت Greenhouse در بالای نقشه است هم به دست آورید. زمانی که فیوز را به دست آوردید، آن را در جعبه فیوزی که در Garden قرار دهید و سپس از گروه عکس بگیرید.

با این کار مأموریت داستانی تمام می‌شود، اما برای جمع‌ کردن همه چیز می‌توانید صبر کنید تا اعضای گروه جمع شوند، پیچ‌ گوشتی را از روی نیمکت کنار جعبه‌های آبی در بالا بردارید و سیم پشت صندلی روبروی دوربین را بیرون بیاورید. سپس، آچار را به سمت مخالف فواره بچرخانید و از آن برای باز کردن شیر آب استفاده کنید و نشتی ایجاد کنید. صبر کنید تا خانواده در مکانی  جمع شوند، سپس از دوربین برای عکس گرفتن و برق گرفتن Alexa Carlisle استفاده کنید.

Her Final Resting Place

در سمت چپ نقشه به Graveyard بروید. جایی که صحبت‌های یک کنیز را درباره ترتیبات تشیع جنازه خواهید شنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که از شر پرندگان قبرستان خلاص شوید. این کار را می ‌توانید با شلیک کردن به لانه‌های روی درختان انجام دهید. این کار را با سلاح خفه کن و با فاصله انجام دهید تا سوءظنی ایجاد نشود. با این حال اگر صدای شلیک شنیده شد در بوته‌ها پنهان شوید تا جستجو پایان یابد. قبل از رسیدن Alexa Carlisle به صحنه برای بازدید، از پنجره کوتاه برای تبدیل خود به Undertaker استفاده کنید. در هر صورت، زمانی که هدف به قبرستان رسید، مأموریت داستانی تمام می‌شود.

Dartmoor – Death in the Family: Other Assassination Opportunities

در ادامه چالش‌های Assassination خاصی که باید در Daetmoor کامل کنید ارائه شده است.

Another Death in the Family: پس ‌از اینکه Alexa را به عنوان بازپرس مخفی در Greenhouse پیدا کردید، اجازه دهید Emma او را مسموم کند.

One for the Ages : Alexa Carlisle را در طول عکس ‌برداری دچار برق ‌گرفتگی کنید.

I Find This Amoosing: زمانی که Foyer زیر لوستر راه می‌رود، با تیراندازی به لوستر، آن را روی سرش بیاندازید.

Grave Mistake : Alexa Carlisle را در حالت استراحت قرار دهید.

Keep Calm and Aim: از سقف عمارت با تفنگ به Alexa Carlisle شلیک کرده و او را بکشید.

Sweet Dreams : Alexa Carlisle را در اتاق شخصی‌اش بکشید.

Hitman 3 Mission Stories: Berlin – Apex Predator

عامل ۴۷ پس از پیروزی در ملاقات با Olivia Hall می‌تواند پنج عامل ICA که می‌خواهند در اطراف کلوپ شبانه Club Holle و مخفیگاه دوچرخه ‌سواری او را نابود کنند، کنترل کند. از آنجایی که هیچ دستیاری ندارد، هیچ مأموریت داستانی هم برای تکمیل در طول Apex Predator وجود ندارد.

Berlin – Apex Predator: Other Assassination Opportunities

در ادامه چالش‌های Assassination خاصی که باید در Berlin کامل کنید ارائه شده است.

Suck a Bag of Bricks: هدفی را با یک کیسه آجر از بین ببرید.

Waaagh!: هدفی را با شمشیر از بین ببرید.

Crane Trauma : Agent Thames را با تنظیم یک تصادف جرثقیلی نابود کنید.

How the Turntables : Agent Montgomery و Agent Banner را در فینال نمایش بزرگ نور نابود کنید.

Drive It Home: عاملین ICA را در هنگام تخلیه منطقه نابود کنید.

Rule of Threes:  سه عامل را از برج رادیویی و با استفاده از اسلحه تک‌تیرانداز نابود کنید.

The 47th Trick in the Book : Agent Tremaine را با تفنگ خودش نابود کنید.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 6 =