توسعه بازی NBA Live در شعبه تازه تاسیس EA Sports

جزئیات و بررسی توسعه بازی NBA Live PS4 در شعبه تازه تاسیس EA Sports

بازی NBA live 19 آخرین نسخه از سری بازی های NBA live است که جدیدا منتشر شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. این بازی ویدیویی که شبیه ساز بازی بسکتبال است توسط EA Tibron طراحی شده و توسط شرکت EA Sports منتشر میشود محصول شرکت شناخته شده و توانای الکترونیک آرتز است که در سال ۲۰۱۸ از آن برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان رونمایی شده است.

شرکت الکترونیک آرتز توجه زیادی به این نسخه کرده است و تقریبا میتوان گفت که بیشتر نقص ها و شکست هایی که در نسخه های قبلی این بازی بود در این نسخه رفع شده اند و جزئیات تازهای که به این نسخه اضافه شده است باعث شده است که این نسخه از بازی NBA live با تمام نسخه وهای قبلی متفاوت باشد و این تفاوت نشان دهنده بیشتر شدن قدرت بازی و همچنین بیشتر شدن نقاط مثبت بازی است.

جزئیات و بررسی توسعه بازی NBA Live PS4 در شعبه تازه تاسیس EA Sports
جزئیات و بررسی توسعه بازی NBA Live PS4 در شعبه تازه تاسیس EA Sports

باتوجه به اینکه بسکتبال یک بازی کاملا سرعتی و روان است ولی این شرکت از پس آن برآمده است و به خوبی آن را اجرا کرده است. بازی NBA live 19 مجهز به تکنولوژی real player motion است که این ویژگی باعث می شود حرکت ها بهتر و واقع بینانه تر به نظر برسند در ضمن در این نسخه از بازی NBA live حرکات خاص بازیکنان معروف در ورزش بسکتبال با جزئیات کامل طراحی شده است و به بازی اضافه شده است و البته تمام حرکات بازیکنان بیشتر از قبل به واقعیت نزدیک شده است. این بازی یکی از بهترین تجربه ها را در خارج از سالن بسکتبال برای شما به ارمغان می آورد.

بازی NBA live آنچنان در بین گیمرهای علاقه مند به ورزش بسکتبال از محبوبیت خوبی برخوردار است که شرکت الکترونیک آرتز تصمیم گرفته است که یک شعبه جدید در اسپانیا برای توسعه نسخه جدید بازی NBA live یعنی نسخه NBA live 19 تاسیس کند. این استودیو جدید در شهر مادرید اسپانیا تاسیس میشود. این نکته هم مهم است که این شعبه جدید حدود ۲۴ شغل جدید را نیز ایجاد کرده است.

دلیل اینکه الکترونیک آرتز تصمیم گرفته است که شعبه جدیدی در اسپانیا تاسیس کند این است که در اسپانیا استعدادهای ناب زیاد و ناشناخته ای وجود دارد که از آنها استفاده نشده است و یک دلیل دیگر برای این کار میتواند این باشد که شرکت الکترونیک آرتز میخواهد در سراسر جهان از تمام نخبه های ناشناخته در زمینه بازی های ویدیویی برای هرچه قدرتمند شدن خود و توانا شدن در این زمینه استفاده کند و شرکت خود را بصورت جهانی گسترش دهد و همچنین از ایده های تازه و خلاقانه افراد حرفهای استفاده کند.

همچنین این بازی در دو منطقه جدا از هم ساخته می شود و نیازی نیست که حتما تمام افرادی که در این پروژه کار می کنند در یک محل باشند و میتوانند از راه دور هم باهم در ارتباط باشند. بازی NBA live 19 شامل تمامی استادیوم های موجود در دنیا می باشد پس حتما باید ما منتظر عظمتی غیرقابل وصف و فراموش نشدنی باشیم که در آن به تمام جزئیات بازی فکر و دقت شده است و در این نسخه از بازی میتوانید شخصیت های زن برای مسابقه طراحی کنید و شاهد تیم بسکتبال زنان در این مسابقات باشید.

در این تیم چهره های مشهور بسکتبال زنان نیز حضور دارند که این یکی از ویژگی های جالب توجه و فوق العاده این نسخه از بازی NBA live است . در دموی منتشر شده از این بازی Playstation پس از اینکه شخصیت خود را طراحی کردید می توانید در خیابان های شهر بسکتبال خیابانی را تجربه کنید که این بازی خیابانی در بیشتر جاهای جهان وجود دارد از جمله فیلیپین و برزیل و نهایتا به جول امبید همان ورزشکاری که عکس آن روی جلد بسته بازی است می رسید.

جزئیات و بررسی توسعه بازی NBA Live PS4 در شعبه تازه تاسیس EA Sports
جزئیات و بررسی توسعه بازی NBA Live PS4 در شعبه تازه تاسیس EA Sports

البته این به این معنی نیست که مسابقات اصلا درون سالن برگزار نمی شوند بلکه بازی شامل مسابقات درون و بیرون از سالن است و انتخاب بازی در درون یا بیرون سالن به گیمر بستگی دارد ولی پیشنهاد می کنم که حتما برای یکبار هم که شده بازی بسکتبال خیابانی را با NBA live 19 تجربه کنید زیرا یک تجربه متفاوت از بسکتبال را برای شما ارائه می دهد. لازم به ذکر است که در بازی NBA live 19 از پرداخت های درون برنامه ای هم خبری نیست و این یک امتیاز مثبت برای بازی NBA live 19 محسوب می شود. اگر از آن دسته افرادی هستید که به بسکتبال و مسابقات آن علاقه دارید پیشنهاد می کنم که حتما این بازی را تجربه کنید و مسابقات آن را دنبال کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + یک =