جزئیات انتشار بازی Lego Marvel Super heroes 2 PS4 کمپانی Traveller’s Tales

جزئیات انتشار بازی Lego Marvel Super heroes 2 PS4 کمپانی Traveller's Tales

جزئیات انتشار بازی Lego Marvel Super heroes 2 PS4 کمپانی Traveller’s Tales

جزئیات انتشار بازی Lego Marvel Super heroes 2 PS4 کمپانی Traveller’s Tales

بازی Lego Marvel Super Heros یا همان ابر قهرمانان لگویی، از آن دسته بازی هایی است که حالت اکشن دارد و هم چنین یک ماجراجویی لگویی است. این بازی توسط استودیوی تراولز تالز (Traveller’s Tales)، در ۲۲ اکتبر ۲۰۱۳ عرضه شد. گیم پلی این بازی شباهت بسیاری به بازی هایی همچون جنگ ستارگان و لگو بتمن دارد.
دستگاه ها و کنسول های مختلفی قادر به اجرای این بازی می باشند اما استفاده از کنسول پلی استیشن ۴ ، لذت بازی را دوچندان می کند چرا که بازی در آن با فریم ریت بالاتری اتفاق می افتد و هم رزولوشن آن هم بهتر خواهد بود. در نظرسنجی ها و نقدهایی که در این رابطه صورت گرفته است.
این کنسول توانسته با کسب ۸۴ درصد از آرا، بهترین گزینه برای این بازی باشد.
این بازی برای رده سنی بالای ۷ سال طراحی شده است و البته می توان گفت، نوجوانان هستند که بیشتر، مد نظر طراحان ابرقهرمانان لگویی ۲ بوده اند. شخصیت های بسیاری در این بازی وجود دارد که همه آنها برای شما آشنایند. از جمله این شخصیت ها می تان به مرد عنکبوتی، چهار شگفت انگیز، ایکس من، هالک و بلک ویدو اشاره کرد.
البته این تعداد انگشت شماری از کاراکترهای موجود در این بازی است چرا که تعداد کل این کاراکترها، چیزی نزدیک به ۱۵۰ شخصیت می باشد. شما در این بازی، هر کدام از این شخصیت ها را که انتخاب کنید، تجربه متفاوتی از این بازی خواهید داشت و این امر لذت بازی را هربار برای شما چندین برابر می کند. تجربه موفق اولین قسمت بازی Lego Marvel Super Heros، شرکت سازنده آن را برآن داشت تا قسمت دوم آن را نیز ساخته و منتشر کنند.
در سال ۲۰۱۷ بود که این هدف تحقق یافت و ابرقهرمانان لگویی ۲ منتشر شد. در این نسخه، تعداد کاراکترهای بازی نزدیک ۱۸۰ شخصیت شده است که هرکدام ویژگی های متفاوتی دارد. برخی از آن ها مانند گالاکتوس، دارای شخصیتی منفی می باشند و برخی دیگر مانند مرد عنکبوتی دارای ویژگی های مثبت هستند.

جزئیات انتشار بازی Lego Marvel Super heroes 2 PS4 کمپانی Traveller's Tales
جزئیات انتشار بازی Lego Marvel Super heroes 2 PS4 کمپانی Traveller’s Tales

این بازی دارای ۱۵ مرحله می باشد اما ماموریت های جانبی را نیز می توان جزو بازی شمرد که تعداد آن ها نیز حدود ۱۲ مورد می باشد. داستان آن هم دنباله قسمت اول آن است. در این بازی، شخصیتی به نام کانگ، قصد ساخت شهر جدیدی را دارد که متشکل از تکه های مکان ها و زمان های مختلف همچون نیویورک، مصر، واکاندا و …است. در این بازی قطعات کریستالی وجود دارد که هم قهرمانان داستان دنبال آن هستند و هم انتقام جویان.
اگر از داستان این بازی بگذریم، نکته قابل توجه ابرقهرمانان لگویی ۲، گرافیک آن است که در مقایسه با بازی های لگویی دیگر، قوی تر شده است. طراحی های این بازی نیز به خوبی صورت گرفته و محیط زیبایی را برای شما فراهم کرده است. شاید در ابتدا اینگونه به نظر برسد که چون با نسخه یک این بازی Playstation 4 آشنا هستید، هم شخصیت ها را می شناسید و هم از قدرت های آنان خبر دارید پس لذت چندانی برای شما فراهم نخواهد شد اما باید بدانید که قابلیت های دیگری نیز به آن اضافه شده و آن را حالت تکراری بودن درآورده است.
از جمله این ویژگی ها میتوان به تغییر در زمان، تیم آپ های مختلف و جذاب، و اضافه شدن قدرت های جدید به کاراکترها اشاره کرد. به عنوان مثال، ویژگی های از دیوار بالارفتن، سریع تر تاب خوردن و حتی پرتاب تار و از بین بردن دشمنان از این طریق، قابلیت های جدید مرد عنکبوتی می باشد.

جزئیات انتشار بازی Lego Marvel Super heroes 2 PS4 کمپانی Traveller's Tales
جزئیات انتشار بازی Lego Marvel Super heroes 2 PS4 کمپانی Traveller’s Tales

در سری اول این بازی، قابلیت های دو کاراکتر در یک مرحله متفاوت از هم بودند اما در قسمت دوم آن، این تفاوت ها تا حد زیادی از بین رفته و ویژگی های برخی از آنان در یک مرحله تقریبا مشابه هم می باشد مانند شخصیت استارلرد و مرد آهنی که هر دو دارای توانایی پرواز و پرتاب تیر هستند و تنها تفاوت آنها، شکل ظاهری و صدایشان است.
اگر شما علاوه بر قسمت های اکشن بازی، طرفدار سرگرمی های مختلفی هم می باشید، این بازی، گزینه مناسبی برایتان است. رقصیدن با استارلرد و حتی رقص با دشمنانتان، شما را به حد کافی سرگرم خواهد کرد.یکی دیگر از ویژگی های مثبت این بازی، قرار گرفتن دوربین آن در جای مناسب است و به شما این امکان را می دهد تا از تمام اتفاقات اطراف باخبر شوید.
پیشرفت این بازی را می توان در قسمت شخصی سازی مشاهده کرد.
تقریبا کاری نیست که نتوانید در این قسمت انجام دهید؛ از تغییر شکل ظاهری گرفته تا افزودن انواع قدرت ها مانند پرواز، مشت زنی، بالارفتن از دیوار و … که این ویژگی در قسمت اول وجود نداشت.با این توضیحات می توان گفت که این بازی، تجربه موفقی بوده و تقریبا توانسته انتظارات نوجوانان طرفدار بازی های لگویی را برآورده کند.
اما این موضوع، دلیل بر وجود ضعف در آن نمی باشد چرا که علاوه بر وجود نکات مثبت ، گاهی اوقات انتظارات شما از بازی برآورده نمی شود. تکراری بودن برخی قسمت های آن، حذف برخی کاراکترهای محبوب، پایان های ناگهانی و نه چندان خوشایند برخی مراحل، از جذابیت این بازی کاسته است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =