جزئیات و بررسی آپدیت The Shadow War بازی CoD WWII PS4

جزئیات و بررسی آپدیت The Shadow War بازی CoD WWII PS4

جزئیات و بررسی آپدیت The Shadow War بازی CoD WWII PS4

استودیوی معروف اسلج همر گیمز در این اواخر پکیج الحاقی the shadow war را به مردم بیان کرد که این پکیج چهارمین وهمین طور دی ال سی اخری گیم پر طرفدار call of duty :wwll می باشد. هر چند که فقط چندین ماه از انتشار نوین ترین ورژن مجموعه کالاف دیوتی به اسم call of duty :black ops 4 و به ان نزدیک نمی باشیم.
در روز هایی که سپری شد استودیوی اسلج همر گیمز از چهارمین پکیج پایانی و انتهایی گیم کالاف دیوتی ورلد وار ۲ زیر نظر the shadow war را نمایش داد که گیمر ها و طرفدارن این سری در طی این شصت روزی که گذشت توانایی این را دارند که خویش را با عناوین نوین این پکیج و شکل های جدید قسمت چند نفره آنلاین این گیم the shadow war که بسیار جذاب است و گایان جنگ ها و مبارزات جنگ جهانی ۲ بپردازند.

جزئیات و بررسی آپدیت The Shadow War بازی CoD WWII PS4
جزئیات و بررسی آپدیت The Shadow War بازی CoD WWII PS4

پکیج الحاقی the shadow war موضوع ویدیویی کالاف دیوتی شبیه به ما بقی پکیج هایی که گسترش پیدا کرده اند مپ های نوینی را در جنب موضوعات مختلف به قسمت چند نفره ای آنلاین گیم افزوده است. در راستای منتشر کردن این پکیج الحاقی در کل ۵ مپ نوین به این گیم می پیوندند. که از این بسته ها سه مگ به قسمت چند نفره آنلاین شده مربوط است و دو مپ دیگر هم برای شکل های war و زامبی ها گیم قرار داده شده است. سه مپ نوین در قسمت چند نفره گیم بر اساس این اسم ها airship وexcavation و chancellery می باشند.
مپ arship در یک پیرامون ساحلی به جریان قرار گرفته است که درآن بیننده وجود کشتی هوایی یا همان زیپلین عظیم ان باشیم. و این مپ کاربران راذ به جنگ های خط ساحلی دعوت می نماید. مورد زیبای این مپ این است که این مپ امکان این را دارد که در زیپلین حضور دارد و سکونت می کند که با وارد شدن به ان the shadow war توانایی این را دارید که از سلاح ها و تفنگ ها و وسایل نقلیه جنگی بهره ببرید و دشمنان خویش را از پای در آورید.
دومین مپ قسمت چند نفره ای انلاین گیم به اسم excavation می باشد که این اثر به گیمر ها تجربه داخل یک معدن که در زیر زمین است را می رساند. ولی سومین مپ نوین این پکیج الحاقی به اسم chancellery می باشد و این مپ کاربران را به یک مجتمع عطیم دولتی می برد. سوا از سه مپ که به انها پرداخته شد در پکیج الحاقی the shadow war موضوع ویدیویی call of duty :wwll کاربران به مپ operation :arcane در شکل war هم در دسترشان قرار گرفته است.
رویداد ها و حادثه هایی که در این مپ در کشور اتریش در جریان می باشد که گذران این گیم the shadow war بیشتر مانند یک گیم از سری بتل رویال می باشد. در صورتی که در این گیم the shadow war از سلاح و وسایلی که با ان ها مبارزه میکنند دارا است در کنج و کنار پیرامون این گیم یافت می شود و کاربران توانایی این را دارند که از این ابزار در جنگ هایی که در پیش رو دارند بهره کافی را ببرند. در آخر در این پکیج الحاقی کاربران یک مپ نوین برای قسمت زامبی نازی به اسم the frozen throne را می توانند دریافت کنند و در یک غار عظیم و پر از تونل های دراز با رقبا و زامبی های گوناگونی به جنگ می پردازند.
بر پایه ای که کمپانی معروف اکتیویژن و همین طور استودیوی اسلج همر گیمز بیان کرده است پکیج الحاقی the shadow war موضوع ویدیویی call of duty :wwll در مورخ شش شهریور ماه سالی که جاری است به شکل انحصاری مدتی بر روی دستگاه پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. با تاسف فراوان کمپانی اکتیویژن تا به الان زمان انتشار این دی ال سی بر ر وی ما بقی پلفترم ها را به تصویر نکشیده است.

جزئیات و بررسی آپدیت The Shadow War بازی CoD WWII PS4
جزئیات و بررسی آپدیت The Shadow War بازی CoD WWII PS4

ولی مثل روند های دیگر به چشم می آید که گیمرها و کسانی که دارای پلفترم های ایکس باکس وان و کامپیوتر هستند در مدتی کمتر از سی روز دیگر به این پکیجی که پیشرفت کرده است دسترسی پیدا می کنند. متوجه باشید که پکیج الحاقی the shadow war ماننده پکیج های الحاقی گذشته گیم کالاف دیوتی ورلد وار ۲ به شکلی که رایگان نیست و برای ان باید پول پرداخت شود در دسترس کاربران و گیمرها قرار خواهد گرفت.
در صورتی که این کار را انجام ندهید بایستی هزینه یدک را به این پکیج الحاقی به ارزش ۱۴.۹۹ دلار است که شما توانایی این را دارید که مپ ها و موضوعات جدید ان را با گیم اصلی افزوده و از تجارب آن کسب کنید و سر گرم آن شوید. گیم شگفت انگیز و پر مخاطب call of duty wwll در مورخ آبان ماه سال ۱۳۹۶ به دست کمپانی اکتیویژن بر روی ۲ دستگاهی که از نسل ۸ بود قرار گرفته شد و این دستگاه ها از جمله ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همانطور پلفترم های کامپیوتر خانگی که به سیستم عامل ویندوز مربوز بود عرضه گردیده شد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 14 =