جزئیات و بررسی باس های فرعی در بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

جزئیات و بررسی باس های فرعی در بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

جزئیات و بررسی باس های فرعی در بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

اخیرا خبری توسط هیتاکا مازاکی اعلام شده است که در بازی Sekiro: Shadows Die Twice باس های فرعی نیز وجود دارند.
راجع به بازی Sekiro: Shadows Die Twice سوالات زیادی مطرح می شود، به عنوان مثال چطور این بازی می تواند شبیه به دیگر ساخته های قبل استودیو فرام سافتور باشد و یا اینکه چگونه این بازی با ساخته های دیگر متفاوت است؟ از لحاظ بررسی گیم پلی و نوع روایت گری داستان تفاوت آشکاری بین این بازی و گیم پلی های قبلی موجود است. هنگامی که از باس ها صحبت به میان می آید، وجه تمایزی بین آثار قبلی و Sekiro: Shadows Die Twice وجود دارد.
در حال حاضر بر اساس تازه ترین اخبار در مورد بازی ها، کارگردان بازی Sekiro: Shadows Die Twice، هیدتاکا میازاکی به تازگی گفت گویی را راجع به سایت گیم اینفورمر مطرح کرده است و در این گفتگو از او پرسیده می شود که در این بازی باس های مختلف مخفی وجود دارد یا خیر؟ این سوال را بدین منظور می پرسند تا گیمر ها مسیر اصلی خود را گم نکنند که مبازاکی در پاسخ می گوید: “باس فرعی در این بازی موجود است و وجود این باس ها برای ما هم یک مورد اساسی به حساب می آید و ما انتظار داریم که توانسته باشیم رضایت گیمر ها را جلب کرده باشیم.”
در بازی Sekiro: Shadows Die Twice باس های با شکل فرعی و چالش برانگیز موجود است.
همیشه در آثار فرام سافتور باس های فرعی جزو موارد اصلی کار بوده اند و بعضی از آنها به غیر از اینکه سر سخت هستند، برای گیمر لحظات هیجان انگیز و جالبی را به وجود می آوردند و مخاطبان هم بعد از اینکه باس مورد نظر را شکست دادند به آرامش می رسند. برای مثال زمانی که در بازی The Nameless King یکی از باس های فرعی با عنوان Dark Souls III وارد بازی می شود، می تواند به طور کامل بازیکنان را وارد چالش کند.

جزئیات و بررسی باس های فرعی در بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4
جزئیات و بررسی باس های فرعی در بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

در هنگام مبارزه، شکل مبارزه کردن آن بازیکن و صحنه هایی که در بازی اتفاق می افتد برای گیمر شکل لذت بخش خواهد بود. بازی Sekiro: Shadows Die Twice در بیست و دومین روز مارس برای کامپیوتر و پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان ارائه شد. در واقع بازی Sekiro: Shadows Die Twice با وجود تفاوت های زیادی که با آثار قبلی دارد ولی برای تعدادی از افراد خاص یک بازی مهیج است که مخاطب خاص خودش را نیز دارد. در حقیقت تولید کننده بازی Dark Souls یعنی همان فرام سافتور، برای تولید بازی های سخت و مشکل انسانی شناخته شده است، در واقع گیمر در این آثار بعد از موفقیت در کشتن و از بین بردن باس ها، حس بسیار شگفت انگیزی را تجربه خواهد کرد.
این حس و حال به گونه ای است که انگار گیمر در آن لحظه صاحب کل دنیا شده است. هنگامی که بازی Sekiro: Shadows Die Twice معرفی شد، چیزی که مشخص شد این بود که تولید کننده آن یعنی فرام سافتور توانسته است تغییرات زیادی را در شیوه تولید بازی ایجاد کند، و بدین ترتیب کاربر با استفاده از این بازی، تجربه ای نو و متفاوت را در دنیای بازی کسب خواهد کرد. در واقع فرمول اصلی فرام سافتور هنوز هم در اختیار سکیرو است. اما نکته ای که در اینجا مطرح می شود این است که آیا با وجود المان های سولزبورن، این بازی می تواند یک بازی PlayStation ۴ جدید و کاملا پر محتوا با روایت جذاب داستان و طراحی کامل را نشان بدهد؟

جزئیات و بررسی باس های فرعی در بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4
جزئیات و بررسی باس های فرعی در بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

روایت مربوط به این بازی در مورد زمان سنگوگو در کشور ژاپن است. داستان از این قرار است که یک کودک که از زمان جنگ در داستان پیدا می شود باید آموزش لازم را کسب کند تا به یک شینوی حرفه ای تبدیل شود. در همین روزهاست که پدر خوانده شخصیت اصلی داستان به این کودک دستور می دهد تا به عنوان محافظ ارباب کورو باشد، اما این کودک نمی تواند ماموریت خود را به درستی انجام بدهد و با وجود اینکه یک دست خود را نیز از دست داده است، به کام مرگ کشیده می شود.
در واقع می توان به صراحت گفت Sekiro: Shadows Die Twice داستانی پر از عشق، نفرت و انتقام است. عشق به رئیسی که باید او را همراهی کنید و مسیری خطرناک و راهی بس طولانی در سر راه شما قرار دارد و نفرت از اتفاقاتی که بر سر راه این مسیر برای شما روی می دهد و در پایان حس انتقام برای بازگشت نینجا، حسی است که لحظه به لحظه در این بازی با شما است.
در واقع تولید کننده این بازی از یک شخصیت از قبل مشخص شده و کسی است که دارای زمینه ای از داستان و روایت است و برخلاف موارد قبلی در این داستان ما شاهد آن هستیم که برای فهمیدن این داستان نیاز زیادی به کنکاش و جستجو در کل داستان نخواهیم داشت. با این حال هر کدام از شخصیت های داستان سرگذشت مخصوص به خوذشان را دارند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پانزده =