جزئیات و بررسی آپدیت بازی Kingdom Come Deliverance PS4 از نگاه سازندگان آن

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Kingdom Come Deliverance PS4 از نگاه سازندگان آن

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Kingdom Come Deliverance PS4 از نگاه سازندگان آن

این بازی جذاب که تا الان فکر خیلی ها را به خود مشغول کرده بود حالا بعد از مدتی بسیار طولانی منتشر شده و جالب این جا است که سازندگان این بازی در زمانی که هنوز بازی را منتشر نکرده بودند در حال ساخت آپدیت آن هم بودند و می خواستند حدودا همزمان ارائه بدهند. این آپدیت حجم بسیار زیادی دارد و بسیاری کاربران از این جریان ناراحت هستند که چرا باید ۲۳ گیگابایت از اینترنت خود را صرف دانلود آپدیت این بازی کنند و حتی اگر بحث اینترنت آن هم نباشد چرا باید مقدار زیادی از زمان خود را به این دانلود اختصاص بدهند.
تهیه کننده ی این بازی می گوید که ما می توانستیم از زمان ساخت تا انتشار بازی استراحت کنیم اما به فکر بازیکنان بودیم و دوباره بر روی بازی کار کردیم تا اجرای بسیار روان تری بر روی سیستم بسیار پیشرفته تری در بازی اجرا کنیم. همچنین آقای پاورز هم می گوید که انگار این فایل ۲۳ گیگابایتی بعد از دانلود به بخش های دو گیگابایتی تقسیم و در بازی جایگزین می شود. او می گوید که در هارد شما جایی قرار نیست اشغال شود و نگران نباشید.

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Kingdom Come Deliverance PS4 از نگاه سازندگان آن
جزئیات و بررسی آپدیت بازی Kingdom Come Deliverance PS4 از نگاه سازندگان آن

خوب حالا بگذارید کمی راجع به این بازی برای شما بگوییم، تا اگر مطمئن نیستید که با این بازی آشنا هستید یا نه آن را کامل تر بشناسید. Kingdom Come رستگاری یک ایده بزرگ بود. در یک فستیوال فانتزی، سبک زندگی را نه در برخی از سرزمین های دور افتاده و خیالی، بلکه در تاریخ می بینیم. هیچ جادوگری، هیچ اژدها و موش های غول پیکری وجود نخواهد داشت فقط شما اسب، گل و گلادیاتور و بازیگران انسان را در این بازی میبینید.
Kingdom Come با استفاده از تحقیقات گسترده تاریخی و همچنین تجربیات تیم توسعه خود در داخل کشورش، تلاش کرد تا داستان واقعی خود را بیان کند، تمرکز خود را محدود کرد، به طوری که فقط یک کاراکتر کوچک از شخصیت های مهم و یک پرمیوم صمیمی از قرن ۱۵ حومه مرکزی اروپا ایجاد شد. از زمان انتشار آن در سال ۲۰۱۳، من بی سر و صدا هیجان زده شدم که هرچه زودتر بتوانم بازی را به پایان برسانم، من هم طرفدار بزرگ این نوع RPG و همچنین عاشق تاریخ اروپا هستم.
بخش های جداگانه و منحصر به فردی از یک بازی ویدئویی باور نکردنی در اینجا وجود دارد، اما تکنولوژی ظریف این بازی و طراحی ناسازگارش نمی تواند آن را به اندازه کافی بالا ببرد تا این بازی بسیار جذاب باشد. نوشتن، گاهی اوقات صادقانه و دلسوزانه و گاهی در قسمت های دیگر به سختی از جای خود خارج شده و بیش از حد پخته شده است. پیمودن داستان اصلی بازی به طور کامل سخت است. در نیمه اول به راحتی می توانید زندگی را تجربه کنید و با آن به آرامی و شادی پیش بروید.
سیستم مبارزه به اصطلاح “واقع بینانه”، که در تلاش برای رفع جنون از بازی هایی مانند Skyrim است، مشکلاتی را با سرعت خودش به وجود می آورد که با حل معما باعث می شود شمشیرها واقعا خطرناک باشند. با این حال، اغلب نکته هایی که در مورد خطاهای طراحی وجود دارد، عبارتند از: صرفه جویی در سیستم پادشاهی، که مانع پیشرفت شما در صرفه جویی در برخی از نکات کلیدی داستان می شود و یا گرفتن، و سپس نوشیدن معجون زمان در این بازی گرانبها است، و من از آن می ترسم که در سال ۲۰۱۸ یک بازی منتشر شود که به واقعیت احترام نمی گذارد.
من ممکن است اشتباه دیگری داشته باشم (یا مثال هایی بیاورم) که مانع از نشستن پاس های طولانی یک بازی باشد و یا به سادگی داشتن یک مشکل فنی در بازی باشد که این یک رویداد نادرست در Kingdom Come است. وقتی من می گویم مسائل فنی در این بازی وجود دارد، در مورد عملکرد عجیب و غریب و یا لگد زدن framerate صحبت نمی کنم. من تقریبا درباره کل مشکل های فنی در این بازی می گویم.
Pop-in که یک درایور روی یک هارد دیسک معمولی دیده می شود، یکی از بدترین مواردی است که تا به حال دیده ام، هرچند که نصب هرچیزی در آن، به درایو حالت استحکام بیشتری می دهد. در زمان های مختلف بازی ها مانند بازی در سال ۲۰۰۱ منتشر شد، تمام چهره های پاره شده و بافت ها خالی هستند. اسکریپت NPC نیز خالی نبود. بعضی اوقات نتایج خنده دار بود، مانند دیدن مردی که در اواسط هوا پرواز می کرد و یک نردبان را به جایی می برد.
اما بار دیگر این نگرانی جدی تر است، مثل دو بار که مجبور شدم در مأموریت های اصلی داستان بارگیری کنم چون کاراکترهای مهم به سادگی نشان ندادند یا شروع به اجرای برنامه های خود کردند. اجرای یک یا دو مورد از این موارد در یک بازی، یک مشکل می باشد. بسیاری از آنها در حال اجرا هستند و اغلب کل نقطه پادشاهی را تضعیف می کنند. Warhorse آن را به عنوان یک بازی جذاب و معتبر، که در یک دنیای قرون وسطایی به طور کامل شناخته شده است، ارائه می دهد اما در هر نوبت جهان در اطراف شما فرو می ریزد و نابود می شود این ها همه مال نسخه ی تا قبل از آپدیت کردن این بازی بود.
حتی تکه های پی در پی و بروز رسانی برای رفع بسیاری از مشکلات فنی سطحی، من هنوز فکر نمی کنم من می خواهم به توصیه این به عنوان یک RPG بزرگ و یا حتی قابل حمل عمل کنم، زیرا مبارزه در قلب طراحی آن به سادگی عالی تر از آن است که نادیده گرفته شود. به نظر می رسد که بسیاری از سازنده های پادشاهی بر این باورند که تنها “اصالت” تجربه درک شده را تقویت می کنند. این تاریخی است که شما از آن استفاده می کنید و Warhors بر این باور است که بهترین راه برای غلبه بر بازیکن در آن دوره، بازسازی گذشته و همه چیز است.

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Kingdom Come Deliverance PS4 از نگاه سازندگان آن
جزئیات و بررسی آپدیت بازی Kingdom Come Deliverance PS4 از نگاه سازندگان آن

مبارزه آهسته و غم انگیز است، زیرا ظاهرا این چیزی است که به آن شبیه بود. که شما نمی توانید بازی ها را تماما ذخیره کنید زیرا اینطور نیست که دنیای واقعی چگونه کار میکند. و این همه ی عصبانیت است. این بازی شبیه سازی نیست، فقط زمانی شبیه سازی می شود که می خواهد نشان بدهد که به دنیای واقعی نزدیک است. چرا سیستم ذخیره تا مجازات زمانی که بازی معجون سحر و جادو مختلف است؟ چرا بازیکنان باید به طور مداوم به خوردن و استراحت بپردازند تا زمانی که اسب خود را بلافاصله در یک لحظه به سمت شما احضار شود؟
این فوق العاده ناامید کننده است فقط در جایی که خط در طی توسعه کشف شده، مشخص شود که کدام بخش های پادشاهی Come می تواند به لوکس های مدرن متمایل شود و قطعاتی را که کشف شده است، این باعث می شود تا بازی را سخت کند و تنها به برآورده کردن بعضی از مأموریت های تاریخی متناقض بپردازد. کمترین افتخار بازی، شبیه سازی ناخوشایند از طریق روال روزمره در راهپیمایی در راه، نمونه ی خاطره انگیز از این است. بازیکنان به دنبال یک صومعه در یک برنامه زمانبندی دقیق، حضور در جرم، خواندن کتاب و پیوستن به منع رفت و آمد می باشند.
همانطور که به نظر می رسد آن را سرگرم کننده و جالب می دانم و شاید شما فکر کنید که دیوانه شده ام هر کسی در Warhorse فکر مقدار کم آموزش و یا غوطه وری در پیشنهاد ارزش مدافع باشد. این یک سوال است که من خودم آن را در طول بقیه بازی ها نیز می پرسم. در کدام جهان باید از این سیستم های شکسته که به نام اصالت اجرا شده بود، لذت ببرند، زمانی که آنها در مواجهه با راه های راحت تر و لذت بخش تر از بازی های ویدئویی پرواز می کردند؟ و چرا این چیزهای خاص همش در بازی می آیند و اینقدر خنده دار است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دوازده =