جزئیات و بررسی دسترسی به دموی بازی Horizon Chase Turbo برای کاربران PS4 و استیم

جزئیات و بررسی دسترسی به دموی بازی Horizon Chase Turbo برای کاربران PS4 و استیم

جزئیات و بررسی دسترسی به دموی بازی Horizon Chase Turbo برای کاربران PS4 و استیم

طرفداران بازی Horizon Chose Turbo می توانند دموی انتشار یافته این بازی را که برای پلی استیشن ۴ و اسلیم انتشار یافته مشاهده کنند و چنانچه مایل به دریافت آن می باشند آن را رایگان دانلود کرده و از دیدن آن لذت ببرند.

اخبار مربوط به دموی بازی Horizon Chase Turbo
اخباری که از استودیو سازنده بازی Horizon Chase Turbo وجود دارد معلوم است که این بازی برای کاربران پلی استیشن ۴ و استیم قرار گرفته است و گیمران می توانند از طریق فروشگاه های مربوطه آن را به صورت رایگان دانلود کنند. در دموی این بازی ۸ مسابقه Circuit و سه مسابقه ی مختلف ماشینی وجود دارد که گیمران به وسیله بخش گروهی این بازی می توانند با تعداد ۴ بازیکن بازی را انجام دهند.
در ادامه این دمو حالت های مختلف این بازی را (که فقط ۲ حالت می باشد) می بینیم. حالت های گوناگون این بازی World Tour و Tournament می باشد. بعد از دیدن حالت های مختلف این بازی لازم است بدانید که استودیو سازنده (Aquiros Game) گفته است که بازی تا تاریخ مشخصی (اواخر نیمه فصل پاییز) با تخفیف خاصی عرضه می شود. این بازی برای شما خاطرات خوش بازی های آرکید ریسینگ ۱۶ بیتی را یادآوری می کند.

جزئیات و بررسی دسترسی به دموی بازی Horizon Chase Turbo برای کاربران PS4 و استیم
جزئیات و بررسی دسترسی به دموی بازی Horizon Chase Turbo برای کاربران PS4 و استیم

دموی رایگان بازی Horizon Chase Turbo
استودیو سازنده بازی Horizon Chase Turbo برای علاقمندان خود اقدام به انتشار دموی رایگان کرده است تا به این وسیله بازیکنان بتوانند با ویژگی های بازی آشنایی پیدا کنند.

ویژگی های دموی این بازی

  • زمین های مختلف مسابقات ( ۸ عدد )
  • امکان بازی کردن چند نفره
  • تعداد ماشین های مختلف ( ۳ عدد )
  • تقسیم صفحه نمایش ( به تعداد ۴ نفر گیمر )
  • حالت های مختلف بازی ( تورنمت و تور جهانی )

جزئیات بازی Horizon Chase Turbo
بازی Horizon Chase Turbo از بازی های کلاسیک بوده که تجربه ای متفاوت را از این گونه سبک ها برایتان رقم می زند و باعث زنده شدن یاد بازی های گروهی قدیمی برایتان می شود. استودیو سازنده این بازی توانسته است که بازیکن را به بازی های مسابقه ای آرکید ببرد و از آنجایی که خیلی از گیمران با این بازی بزرگ شده اند حتما از این بازی استقبال می کنند. به جزء این، بازی تخفیف خوبی هم بابت دموی خودش به گیمران می دهد.
در حقیقت بازی Horizon Chase Turbo از بازی های مسابقات خودرو رانی می باشد که آثار مربوط به دهه ۹۰ است. این بازی ساخته شده و توسعه یافته استودیو Aquiris می باشد و باعث کسب رضایت گیمران و نمرات بالا از سوی منتقدین شده است. شما می توانید این بازی را به شکل تک نفره و ۴ نفره حتی به صورت آفلاین یا اسپلیت اسکرین تجربه کرده و لذت ببرید.جالب است بدانید بازی های کلاسیکی چون Lotuss Turbo، Top Gear، Out Run Rush و … همگی در ساختار بازی تأثیرگذار بوده اند.

دنیای بازی Horizon Chase Turbo
این بازی تلاش می کند که دنیای زیبایی را برای بازیکن بسازد. شما می بایست در این بازی در کل دنیا مسابقه بدهید و جالب است بدانید که هر پلیس در بازی نشان دهنده شهری است که شما در آن مشغول مسابقه دادن هستید. شما در بازی می توانید طلوع و غروب بازی را ببینید یا حتی حال و هوای روزهای بارانی را به خوبی حس کنید و لذت ببرید.
موسیقی این بازی ساخته شده Barry Leitcho می باشد که آثار گوناگونی مانند SENS و Rush از آثار او می باشند.
هم اکنون نسخه جدید این بازی با کیفیت ۴K و محتوای ۱۲ لیگ، ۱۰۹ پیست، ۳۱ خودرو و ۱۲ مرحله برای مسابقات می باشد که همه ی موارد گفته شده را پشتیبانی می کند.

بازی Horizon Chase Turbo برای Ps4
با انتشار تریلری از جریان مسابقات بازی Horizon Chase Turbo متوجه شدیم که این بازی برای Playstation ۴ انتشار یافته است. سازندگان این بازی قصد دارند که با این بازی روی مسابقات آرکید بیشتر تأکید کنند. این بازی دارای گرافیک کارتونی با تنوع رنگ خود مانند اثر Pole Position نمایش داده شده است و از آنجایی که بازی یک بازی آرکیدی می باشد سازندگان آن ویژگی های مانند حالت کمپین را در بازی قرار داده اند تا کاربران بتوانند این بازی را گروهی به صورت آفلاین تجربه نمایند.

جزئیات و بررسی دسترسی به دموی بازی Horizon Chase Turbo برای کاربران PS4 و استیم
جزئیات و بررسی دسترسی به دموی بازی Horizon Chase Turbo برای کاربران PS4 و استیم

لازم است بدانید بازی Horizon Chose Turbo نخستین بار است که روی این کنسول ها پورت می شود. این بازی مانند بازی Gearclub Unlimited اول از طریق برنامه های مجازی برای تلفن های همراه هوشمند انتشار یافت. در ضمن انتشار این بازی برای تلفن های همراه هوشمند با جوایز ارزنده و مقام همراه بوده است. از جمله جوایز این بازی می توان به Edito’s Choice و مقام Best of 2015 اشاره کرد.بازی Horizon Chase Turbo از ابتدای امسال برای پلی استیشن ۴ و PC انتشار یافته است و چنانچه می خواهید جزئیات و اطلاعات بیشتری از این بازی را در اختیار داشته باشید بهتر است تریلر آن را تماشا کنید.

بازی چند نفره Horizon Chase Turbo
شما می توانید تجربه بازی Horizon Chase Turbo را به صورت چند نفره داشته باشید و با رقابت سرسختانه خود بیشتر از بازی لذت ببرید. بازی Horizon Chose Turbo از بازی هایی می باشد که می توان دموی بازی آن به خوبی متوجه شد که بازی برای پلی استیشن ۴ و استیم پشتیبانی می شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 4 =