گیم پلی بازی Ace Combat 7 Skies Unknown

جزئیات و بررسی نمایش گیم پلی بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4 در گیمزکام

تجربه خلبانی، تجربه ای است که همه ما دوست داریم برای یکبار هم که شده با تموم وجود آن را حس کنیم و از آن لذت ببریم اما مسیر بسیار سختی برای رسیدن به این آرزو وجود دارد و تنها چیزی که می تواند مسیر را برای ما کوتاه کند بازی های ویدیویی در این سبک هستند. در ژانر شبیه ساز پرواز بازی های Playstation بسیار زیاد و خوبی منتشر شده است.

جزئیات و بررسی نمایش گیم پلی بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4 در گیمزکام
جزئیات و بررسی نمایش گیم پلی بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4 در گیمزکام

به طوری که این سبک را خود به زیر سبک های مختلفی تبدیل کرده است، زیر سبک هایی مثل شبیه ساز پرواز آماتور و شبیه ساز مبارزه ای پرواز. بدون شک لذت نشستن پشت یک هواپیمای جنگی حرفه ای و زدن به دل دشمن را نمی توان با هیچ چیزی مقایسه کرد، بازی های این زیر سبک خود دچار انواع مختلفی می باشند، بازی هایی با تم جنگ جهانی اول، جنگ جهانی دوم، جنگ کره، جنگ ویتنام، جنگ های مدرن، مسیر یابی، آموزشی، جت های مدرن و بازی های چند نفره که هر کدام از این نوع ها نیز در خود عناوین فوق العاده درخشانی را دارند.

یکی از بهترین بازی های سبک شبیه ساز مبارزه ای پرواز مجموعه با قدمت و درخشان Ace Combat است، مجموعه ای که توسط استودیو Bandai Namco Studios ساخته و توسط Bandai Namco Entertainment منتشر شود، بدون شک باندای نامکو را گیمر ها با ساخت بازی های چون Naruto، مجموعه Tekken  Soulcalibur و یا حتی مجموعه Dragon Balls می شناسند، کمپانی بزرگی که بیش از ۶۰ سال در ساخت بازی قدمت دارد.

همواره به عنوان یکی از بزرگترین کمپانی های ساخت بازی و انتشار آن شناخته می شود. اما مجموعه Ace Combat اثر این استودیو شروع خود را با انتشار اولین نسخه در سال ۱۹۹۵ شروع کرد بازی که توانست به فروش بیش از ۲ میلیون نسخه دست پیدا کند. مجموعه Ace Combat تا به امروز ۱۶ نسخه را منتشر کرده است که در لیست پایین می توانید نگاهی کلی به این ۱۶ نسخه بیاندازید:

عنوان پلتفرم ها سال عرضه
Air Combat پلی استیشن ۱۹۹۵
Ace Combat 2 پلی استیشن ۱۹۹۷
Ace Combat 3: Electrosphere پلی استیشن ۱۹۹۹
Ace Combat 04: Shattered Skies پلی استیشن ۲ ۲۰۰۱
Ace Combat 5: The Unsung War پلی استیشن ۲ ۲۰۰۴
Ace Combat Advance گیم بوی ادونس ۲۰۰۵
Ace Combat Zero: The Belkan War پلی استیشن ۲ ۲۰۰۶
Ace Combat X: Skies of Deception پلی استیشن پرتابل ۲۰۰۶
Ace Combat 6: Fires of Liberation ایکس باکس ۳۶۰ ۲۰۰۷
Ace Combat Xi: Skies of Incursion ای او اس ۲۰۰۹
Ace Combat: Joint Assault پلی استیشن پرتابل ۲۰۱۰
Ace Combat Assault Horizon: Trigger Finger ای او اس ۲۰۱۰
Ace Combat: Assault Horizon پلی استیشن ۳ ، ایکس باکس ۳۶۰ ۲۰۱۱
ویندوز ۲۰۱۳
Ace Combat: Assault Horizon Legacy نینتندو  ۳DS ۲۰۱۱ (original)
۲۰۱۵ (Plus)
Ace Combat: Northern Wings موبایل ( جاوا ) ۲۰۱۱
Ace Combat Infinity پلی استیشن ۳ ۲۰۱۴

جدید ترین نسخه این مجموعه یعنی Ace Combat 7 بعد از ۵ سال در جریان مراسم Play Station Experience معرفی شد و در جریان رویداد های مختلف باندای نامکو با انتشار اطلاعات مختلف از این بازی هیجان زیادی را به هواداران این مجموعه داد مجموعه ای که قرار بود در ابتدا در سال ۲۰۱۷ منتشر شود ولی سپس یک تاخیر یک ساله خورد و تا ۲۰۱۸ باندای نامکو این بازی را تاخیر زد و دوباره اعلام کرد که بازی در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

در جریان رویداد GamesCom 2018 ویدیویی از گیم پلی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد، ویدیویی که گیم پلی ششمین مرحله از بخش داستانی بازی را با نام Long Day نمایش می دهد، در این مرحله شخصیت اصلی بازی و گروه همراهش باید حواس دشمن را پرت کنند تا گروهی دیگر از هواپیما های خودی بتوانند عملیات و ماموریت اصلی را بدون مزاحمت انجام دهند، اما ماموریت خوب پیش نمی رود و شما با تعداد بسیار زیادی از هواپیمای های دشمن رو به رو خواهید شد.

جزئیات و بررسی نمایش گیم پلی بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4 در گیمزکام
جزئیات و بررسی نمایش گیم پلی بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4 در گیمزکام

یک هفته بعد از نمایش این تریلر گیم پلی در GamesCom 2018 باندای نامکو تصمیم گرفت که یک ویدیوی کامل تر و طولانی تر از این مرحله را منتشر کند که تکرار همان مرحله Long Day بود اما این بار پتلفرمی که بازی بر روی آن اجرا می شد، پلی استیشن ۴ نبود و بازی بر روی ایکس باکس وان یا PC در حال اجرا و ضبط بود. باید منتظر عرضه بازی Ace Combat 7: Skies Unknown با شروع سال ۲۰۱۹ میلادی باشیم، بازی که بعد از ۵ سال دوباره قرار است لذت مبارزات هوایی را به گیمر ها هدیه بدهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =