سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

فروشگاه اینترنتی “مرکز خرید” با احترام به حریم شخصی کاربران، برای هر نوع فعالیت قابل ثبت در وب سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.
از آنجا که کلیه فعالیت‌های “مرکز خرید”  قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، اطلاعاتی مانند نام، کد ملی، آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و این اطلاعات که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل در حیطه قوانینی مندرج در حریم خصوصی درج نشده باشد، “مرکز خرید” جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند و یا درخواست وی را رد نماید.
مشتریان می‌توانند اطلاعات شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و “مرکز خرید”  تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

“مرکز خرید” برای بهینه‌سازی، اندازه گیری میزان علاقه مندی، میزان استفاده کاربران از بخش های مختلف وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات کاربران استفاده خواهد کرد و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید.
در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این ایمیل‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.
عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

لطفا در نظر داشته باشید که “مرکز خرید” برای اطلاع رسانی به کاربران و مشتریان خود از طریق شماره مخصوص پیامک ارسال می‌کند تا وضعیت سفارش ، رویدادها و خدمات “مرکز خرید”  را به اطلاع آنها برساند.این شماره یک طرفه بوده و امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
هرگونه پیامک تحت عنوان “مرکز خرید” ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام “مرکز خرید” بوده و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected]  اطلاع دهید.

 

“مرکز خرید”  ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین کشور و شئون اجتماعی حذف یا ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، “مرکز خرید”  می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت “مرکز خرید”  ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به “مرکز خرید”  اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری جزو مصادیق حریم خصوصی کاربر بوده و بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه “مرکز خرید” را از خود سلب می‌کند.
هویت شخصی کاربران در سایت “مرکز خرید”  محرمانه خواهد بود و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نخواهد شد، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار گیرد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای “مرکز خرید” وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایند.