راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت شانزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت شانزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

بازی پلی استیشن ۴ ریمن لجند مرحله Altitude Quickness
سپس به پایین بازگردید و روی سکوی چمنی بپرید و به سمت چپ حرکت کنید تا تعقیب جادوگر سیاه Teensy را ادامه دهید. یک پنکه خاردار مشاهده خواهید کرد، مراقب باشید تا با آن برخورد نکنید، همچنین ارواح سبز رنگ نیز سر و کله شان پیدا خواهد شد. به کمک جریان هوا به سمت بالا بروید و با استفاده از حباب آبی روی سکوی شکل گل بپرید.
با استفاده از Murphy به چشم حباب آبی ضربه بزنید و با پرش بر روی آنها Teensy شماره ۳ را که در کنار حباب آبی است، نجات دهید.
پس از نجات Teensy شماره ۳ به درون سوراخ مکنده عجیب وارد شوید تا شما را به سطح بالایی برساند. به کمک Murphy سکوی شکل گل عمودی پایین بیاورید و با استفاده از حباب آبی بر روی آن بپرید، سکو را بالا برده و سپس به سمت راست بپرید. در حین پرش به سمت راست می توانید Teensy شماره ۴ که از یک شاخه خاردار آویزان است را نجات دهید.
به راهتان به سمت راست ادامه دهید و مراقب شاخه های خاردار باشید، Murphy حساب حباب های آبی را خواهد رسید. با پرش بر روی سکوی شکل گل، Murphy باید آنرا به بالا ببرد تا شما بتوانید Teensy شماره ۵ که در حال پرواز است را نجات دهید. پس از عبور از هیولای تک چشم با یک دشمن روبرو می شوید، او را بکشید و به راهتان ادامه دهید.
با استفاده از حباب های آبی به سمت بالا بروید و ساقه آویزان را برای تاب خوردن، بگیرید و سپس سکوی شکل گل را به کمک Murphy به سمت راست حرکت دهید تا قهرمان روی آن بپرد. یک دشمن روی سکو منتظرتان است، او را نابود کنید و به راهتان به سمت بالا ادامه دهید. با دشمنان بیشتری روبرو خواهید شد که یکی از آنها در حال کتک زدن یک Teensy بیچاره است. وزغ سبز را بکشید تا بتوانید Teensy شماره ۶ را نجات دهید.
به راهتان ادامه دهید و با استفاده از جریان هوای تولید شده توسط هیولای تک چشم، وارد سوراخ مکنده عجیب شوید. پس از خروج از سوراخ باز هم به تعقیب جادوگر سیاه Teensy ادامه دهید. مراقب ارواح سبز رنگ و شاخه های خارداری که بر سر راهتان قرار می گیرند، باشید. با استفاده از Murphy حباب آبی را ابتدا به سمت چپ و سپس به سمت راست بکشید تا قهرمان بتواند وارد جریان هوای بعدی شود.
علاوه بر ارواح و شاخه های خاردار، یک پنکه خاردار نیز بر سر راهتان قرار دارد، تلاش کنید قبل از اینکه پره های پنکه به شما برخورد کند Teensy شماره ۷ را نجات دهید.
باز هم به راهتان به سمت بالا ادامه دهید و با پرش بر روی حباب های آبی خود را به سطح سمت راست برسانید تا Teensy شماره ۸ از دست جادوگر سیاه فرار کرده و او را نجات دهید.

PlayStation ۴ Game Rayman Legends مرحله ۶۰۰۰ Feet Under
۶۰۰۰ Feet Under یک مرحله کوتاه است که برای پیدا کردن و باز کردن شاهزاده ای به نام Twila مورد نیاز است. باز شدن این مرحله نیازمند ۱۱۵ Teensy است، و یک مرحله اختیاری در پشت دروازه های بسته محسوب میشود.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 300 Lums

مرحله با پریدن از روی پرتگاه به سمت پایین آغاز می شود و شاخه های خاردار بطور ناگهانی وارد صحنه می شوند و اولین موانعی هستند که با آن روبرو خواهید شد. به حرکتتان به سمت پایین ادامه دهید و از زنجیر برای سر خوردن استفاده نمایید. پس از گرفتن حلقه و پرش به سمت پایین، این بار وزغ های سبز چتر باز به طور ناگهانی وارد صحنه می شوند و باید از آنها دوری کنید.
پس از عبور از گیاهان بالشتی باز هم چند وزغ چترباز از سمت راست به پایین می آیند. زمانی که به انتهای مسیر رسیدید به سمت راست بروید و از روی زنجیر سر بخورید، هنگامی که به انتهای زنجیر می رسید با روش پرش به دیواره به سمت Teensy شماره ۱ که از سقف آویزان است، بپرید و او را نجات دهید.
سپس به راهتان ادامه دهید.
تخته های چوبی زیر پایتان را بشکنید و باز هم شاخه های خاردار وارد صحنه خواهند شد، شما با پرش بر روی گیاهان بالشتی ابتدا به سمت راست بروید و کمی پایین تر به سمت چپ حرکت کنید، زیرا یک شاخه ناگهان از سمت راست وارد می شود و این روند ورود شاخه ها از ۲ طرف ادامه دارد، پس بسیار مراقب باشید. در طول مسیر با استفاده از حلقه ها نیز می توانید به جهتی که می خواهید بپرید. پس از رسیدن به سطح پایینی یک قفس Teensy را خواهید دید که زیر یک شاخه خاردار، به دام افتاده است.
با استفاده از زنجیر سر بخورید و بر روی تخته ها بپرید تا Teensy شماره ۲ را نجات دهید.
سپس تخته های زیر پایتان را بشکنید تا گیاه بالشتی شما را به سوی زنجیر دوم پرتاب کند. به مسیرتان به سمت چپ ادامه دهید و از روی پرتگاه به پایین بپرید. این بار ارواح آتشین شما را غافلگیر خواهند کرد.
به راهتان به سمت پایین ادامه دهید و سعی کنید در برابر ارواح آتشین جا خالی دهید. به سطحی می رسید که دو وزغ سبز از یک ورودی پرتگاه محافظت میکنند، آنها را بکشید و سپس به پایین بپرید و غولی که نگهبان Teensy شماره ۳ است را نابود کنید و Teensy بیچاره را نجات دهید تا مرحله تکمیل گردد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 2 =