راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و هفتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و هفتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

The Deadly Lights

در قسمت زیرین لوله ای که یک وزغ تفنگ به دست روی آن ایستاده و توپ برقی پرتاب می کند، یک وزغ در حال کتک زدن Teensy دوم است، او را نجات دهید و به راهتان ادامه دهید. از صفحه های متحرک برای رفتن به قسمت بالا استفاده کنید و از بین لوله شفاف و دیوار پایین بروید، دشمنی که روی لوله فلزی ایستاده را نابود کنید و به سمت چپ حرکت کنید تا منطقه مخفی برایتان مشخص شود، Murphy نور چراغ را منحرف می کند، به سمت پایین بروید و Teensy بیچاره را از دست وزغ نجات دهید.
دشمن یک چشمی که راهتان را سد کرده را نابود کنید و وارد منطقه دیگری شوید، وزغی در حال کتک زدن Teensy است، با داخل رفتن قسمت متحرک، او به پایین می افتد، وزغ را نابود کنید و Teensy چهارم را نجات دهید. به راهتان ادامه دهید تا Teensy پنجم که در یک گیاه پنهان شده را پیدا کنید با ضربه زدن به گیاه، Teensy پنجم نجات پیدا می کند. Teensy ششم در حال کتک خوردن از یک وزغ است، صبر کنید تا Murphy نور را منحرف کند و سپس Teensy ششم را هم نجات دهید.
به سمت درب حرکت کنید تا باز شود و وارد آن شوید، به سمت بالا بروید، وزغی در قسمت تاریک مخفی شده، به سمت قسمت تاریک بروید تا وزغ مشخص شود و Teensy هفتم که در دستان او گیر افتاده را نجات دهید. به سمت درب حرکت کنید تا وارد منطقه مخفی جدید شوید، روی لوله فلزی بایستید تا به سمت بالا حرکت کند، وزغ های چترباز را نابود کنید، این لوله شما را به سمت قفس Teensy هشتم می برد، او را هم آزاد کنید.
زمانی که از منطقه مخفی خارج شدید، به سمت بالا حرکت کنید و از جعبه های متحرک برای این کار استفاده کنید، Murphy برای اینکه نور را منحرف کند، یک جعبه را می کشد و Teensy نهم آزاد می شود. Teensy دهم نیز در یک گیاه گیر کرده، پس تمامی گیاهانی که در مسیرتان هستند را نابود کنید تا Teensy آخر هم نجات دهید و این مرحله را نیز با موفقیت به اتمام برسانید.

The Ninja Dojo

The Ninja Dojo مرحله کوتاهی است که در آن باید شاهزاده خانومی که Ursulua نام دارد را نجات دهید. برای باز شدن این مرحله باید ۹۰ Teensy را نجات دهید، و مرحله اختیاری ای است. این مرحله در مجموعه ای از اتاق یک منطقه اتفاق می افتد که باید به سرعت تکمیل شود، و این کار اغلب با جمع آوری یا شکستن اشیاء و دشمنان اتفاق می افتد. توجه داشته باشید، اگر بازیکن بمیرد، این مرحله باید دوباره انجام شود، و زمان سنج از جایی که بازیکن مرده است، زمان را ادامه می دهد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

در ابتدای مرحله از زنجیر کمک بگیرید تا دو مجموعه Lum را جمع آوری کنید و وارد منطقه دیگری شوید، از بین ستون های چوبی بپرید و بالا روید و از زنجیری که وسط دو دسته ستون قرار دارد برای پرش از سمت چپ به راست و بلعکس استفاده کنید و تمامی Lum ها را جمع آوری کنید.
وارد منطقه دیگری با پنج مجموعه Lum خواهید شد، تمامی آن ها را جمع آوری کنید، تا وارد منطقه ی جدیدی شوید، از چوب های خم شده بالا روید و Lum ها را جمع آوری کنید، زمانی که یک Lum را جمع کردید، Lum های بعدی ظاهر می شوند، تمامی آن ها باید جمع شوند تا وارد اتاق بعدی شوید و قفس Teensy اول را ببینید، او را نجات دهید تا اتاق بعدی برایتان باز شود، در آن جا هم هفت مجموعه Lum وجود دارد که باید جمع شوند.
پس از آن وارد اتاقی می شوید که Lum ها در حال حرکت هستند، بیشترین سعی خود را کنید تا بیشترین Lum ها را جمع آوری کنید. وارد منطقه ای با ستون های چوبی خواهید شد، حواستان باشد به پایین پرت نشوید، در منطقه بعدی باید با کمک جریان باد در هوا پرواز کنید و Lum های متحرک را جمع آوری کنید، قفس Teensy دوم در منطقه بعدی وجود دارد، مواظب باشید، یک قسمت چوبی خاردار را خواهید دید که طبق معمول باید از آن دوری کنید، با کمک جریان باد حرکت کنید و Teensy دوم را هم نجات دهید.
در قسمت بعد روی چوب ها بپرید و Lum ها را جمع کنید، در منطقه بعدی یک چوب متحرک در وسط صحنه قرار دارد که بالا و پایین می رود، دو Lum هم در دو سمت صحنه قرار دارد که باید آن ها را جمع آوری کنید، در قسمت بعدی با کمک زنجیر آویزان، تمامی Lum ها را جمع کنید، منطقه بعدی قسمت آخری است که در این مرحله با آن مواجه خواهید شد، قفس Teensy سوم هم در همین قسمت قرار دارد، با کمک جریان باد به قفس Teensy ضربه بزنید و او را آزاد کنید تا این مرحله نیز با موفقیت به اتمام برسد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 15 =