راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و هشتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و هشتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

Mansion of the Deep

Mansion of the Deep سومین مرحله از دنیای ۲۰۰۰۰ Lums Under the Sea  می باشد. این مرحله با منطقه های قبلی فرق می کند، زیرا به بازیکن اجازه می دهد انتخاب کند، بازیکن می تواند قبل از ورود به آسانسوری که در مرکز قرار دارد، دو طرف عمارت را خالی کند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

ابتدای این مرحله از راست به چپ انجام می شود، در ابتدا روی سطح متحرک بایستید تا شما را به سمت پایین ببرد، دو درب در سمت چپ و راست قرار دارند، وارد درب سمت راست شوید، Lum ها را جمع آوری کنید و دشمنانتان را نابود کنید تا از درب دیگر داخل شوید، دشمنانتان گلوله های برقی را به سمت شما پرت می کنند، آن ها را نابود کنید و به راهتان ادامه دهید، از درب دیگر وارد شوید، مواظب جرقه های برقی باشید.
در این مرحله توپ های اسکلتی خاردار نیز وجود دارند که باید تمام سعیتان را کنید تا به آن ها برخورد نکنید، از زنجیر بالا روید تا به کلید جرقه های برقی برسید، به آن ضربه بزنید تا برق ها قطع شوند، به سمت بالا و راست حرکت کنید تا اولین Teensy ظاهر شود، او را نجات دهید.
به سمت عقب برگردید و از دربی که در سمت راست است وارد شوید، مواظب نور چراغ های جستجوگر باشید، Teensy دوم در حال کتک خوردن از یک وزغ است، به سمت پایین رفته و او را نجات دهید.
مواظب اشعه های مادون قرمز باشید، از زنجیر آویزان شده و بپرید تا Teensy سوم را هم از قفس آزاد کنید. از درب بعدی بگذرید و به سمت راست حرکت کنید، درب بعدی در قسمت راست است، از آن خارج شوید تا وارد اتاق اصلی که آسانسور در آن قرار دارد شوید و به سمت درب سمت چپ بروید. Lum ها را جمع کرده و از درب سمت راست وارد شوید، وارد آب شوید و به سمت پایین حرکت کنید تا قفس Teensy چهارم را مشاهده کنید، او در بین چهار عروس دریایی گیر افتاده است، از آن ها عبور کنید و Teensy را نجات دهید.
به راهتان ادامه دهید، مواظب مارها باشید، به سمت بالا حرکت کنید تا منطقه مخفی برایتان مشخص شود، این منطقه پر از ردیف عروس های دریایی است، باید از آن ها بگذرید، این کار را با احتیاط کامل انجام دهید چون نباید به آن ها برخورد کنید، Teensy پنجم را نیز نجات دهید. به راهتان ادامه دهید تا به ستون ها برسید، از آن ها عبور کنید و کلید قطع برق را فشار دهید، با قطع جریان برق، چراغ های جستجوگر ظاهر می شوند، از نور آن ها دوری کنید، مسیر را باز گردید و به سمت چپ حرکت کنید زمانی که تقریباً به سطح آب رسیدید به سمت چپ بروید تا Teensy ششم که در تاریکی گیر افتاده است را نجات دهید.
از درب خارج شوید تا به آکواریوم پر از ماهی برسید، Teensy هفتم در آکواریوم به یک طناب وصل شده است، او را نیز نجات دهید. در زیر آکواریوم دوم، وزغی در حال پریدن روی Teensy هشتم است، به سمت پایین روید و زمانی که نور چراغ جستجوگر قطع شد، او را نجات دهید. بین دو آکواریوم یک مسیر مخفی قرار دارد، به سمت آن بروید تا منطقه مخفی برایتان باز شود، یک توپ برقی را می بینید که باید آن را آنقدر شوت کنید تا به قفس Teensy نهم برخورد کند و او آزاد شود. به سمت درب خروجی رفته و وارد آسانسور شوید. به کمک حلقه های طلایی مسیرتان را طی کنید، به قفس Teensy دهم ضربه بزنید تا او آزاد شود، مواظب نور اشعه ی مادون قرمز باشید، به راهتان ادامه دهید تا به انتهای مرحله برسید.

Infiltration Station

Infiltration Station چهارمین مرحله از دنیای ۲۰۰۰۰ Lums Under the Sea می باشد. این مرحله شامل نورها و لیزرهای امنیتی بیشتر است، از Murphy برای جلوگیری از برخورد خط نور با بازیکن استفاده کنید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

به سمت چپ حرکت کنید، موانع را نابود کنید، به کمک حلقه های طلایی به سمت بالا بروید تا قفس Teensy اول را مشاهده کنید، صبر کنید تا نور از Teensy بگذرد، سپس بپرید و به قفس ضربه بزنید تا او آزاد شود. به سمت بالا بروید و Lum ها را جمع آوری کنید، Murphy به شما ملحق می شود تا نور چراغ ها را منحرف کند و راهتان را باز کند. از درب خارج شوید، صبر کنید تا Murphy نور را به سمت دیگر ببرد، سپس با کمک حلقه طلایی به قسمت بالا بروید و Teensy دوم را نجات دهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =