راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و نهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و نهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

PS4 Game Rayman Legends: Infiltration Station Level

از درب خارج شوید، و به سمت بالا حرکت کنید تا به قفس Teensy سوم که زیر یک وزغ قرار دارد ضربه بزنید و او را آزاد کنید. به راهتان به سمت چپ ادامه دهید، از قسمت بیرون آمده برای رفتن به بالا استفاده کنید تا وارد منطقه مخفی شوید، به کمک Murphy از نورها عبور کنید و به سمت بالا بروید و Teensy چهارم را هم آزاد کنید.
Murphy طناب را پاره می کند و شما می توانید از آن ها آویزان شده و Teensy پنجم را هم نجات دهید. به سمت چپ حرکت کنید و از قسمت بیرون آمده بالا روید تا وزغی که در حال کتک زدن Teensy ششم است، ظاهر شود، او را نجات دهید. حرکت کنید و از دربی که در قسمت بالا وجود دارد وارد شوید، اجازه دهید Murphy نور را منحرف کند تا شما بتوانید از آنجا عبور کنید و Teensy هفتم را آزاد کنید، سپس از دربی که در سمت راست قرار دارد خارج شوید.
وزغی در حال کتک زدن Teensy هشتم است، به او ضربه بزنید تا Teensy بیچاره را نجات دهید. سر راهتان گیاهی را خواهید دید، او را نابود کنید تا Lum ها را جمع کنید، سپس به سمت چپ رفته و وارد منطقه مخفی شوید. Murphy نورها را منحرف می کند، پرواز کنید و از حلقه های طلایی برای آزاد کردن Teensy نهم استفاده کنید.
مسیرتان را در پیش بگیرید تا به درب برسید و وارد آن شوید، از نورها بگذرید و Lum ها را جمع آوری کنید تا به درب بعدی برسید و وارد آن شوید، دشمنان را نابود کنید، از زنجیر و سطوح بیرون آمده برای رفتن به سمت بالا استفاده کنید، در قسمت نهایی قبل از ورود به خانه، به قسمت پایین بروید تا قفس Teensy دهم هم ظاهر شود و آن را هم آزاد کنید. حال با خیال راحت مرحله را به پایان برسانید.

The Shaolin Master Dojo

The Shaolin Master Dojo مرحله کوتاهی است که در آن باید شاهزاده ای که Emma نام دارد را نجات دهید. برای باز شدن قفل این مرحله باید ۲۳۰ Teensy را جمع آوری کرده باشید، و مرحله ای اختیاری است. درست مشابه The Ninja Dojo، این مرحله نیز در مجموعه اتاق هایی انجام می شود که باید خیلی سریع تکمیل شود، این کار نیز اغلب با شکستن و جمع کردن اشیاء و نابود کردن دشمنان اتفاق می افتد و توجه کنید که اگر بازیکن بمیرد، زمان سنج از همان نقطه ای که بازیکن مرده است دوباره به ثانیه شماری ادامه می دهد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

اتاق ها یکی پس از دیگری ظاهر می شوند و باید در تمامی آن ها Lum ها را جمع آوری کنید و دشمنان را نابود کنید، قفس Teensy اول در اتاق پنجم قرار دارد که باید به کمک جریان باد او را نجات دهید، در اتاق شماره ۹ با قفس Teensy دوم روبرو می شوید، او را هم آزاد کنید، و در نهایت در اتاق سیزدهم Teensy سوم را آزاد کنید تا این مرحله به پایان برسد.

 Elevator Ambush

Elevator Ambush پنجمین مرحله از دنیای ۲۰۰۰۰ Lums Under the Sea می باشد. همانطور که از نام این مرحله پیداست، شامل مجموعه آسانسورهای طولانی چندگانه است که وزغ های بسیار سعی می کنند با پایین افتادن از پس زمینه و پیش زمینه، بازیکن را به دام بیاندازند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

در همان ابتدای مرحله قفس Teensy اول را مشاهده خواهید کرد، البته مواظب نور چراغ جستجوگر باشید، به سمت قفس بروید و Teensy را نجات دهید. به راهتان ادامه دهید و Lum ها را جمع آوری کنید، Teensy بعدی را خواهید دید که به یک چوب بسته شده است، وارد آب شده و از آن سوی آب بیرون بیایید تا Teensy دوم را هم آزاد کنید.
مسیرتان را ادامه دهید و از بین دو لوله شفاف سر بخورید، از درب طلایی وارد شوید، روی لوله بایستید تا به سمت پایین برود، دشمنان از همه طرف به شما حمله می کنند، همه آن ها را نابود کنید، تا لوله فلزی به پایین برسد و در کنار درب طلایی دیگری بایستد، از آن در عبور کنید، مواظب اشیاء برقی که غول به سمتتان پرت می کند باشید، قفس متحرک Teensy سوم را خواهید دید، با احتیاط و به کمک حلقه طلایی به سمت بالا رفته و سپس به سمت قفس بروید و Teensy را نجات دهید.
غول بعدی که اشیاء را به سمتتان پرت می کند نابود کنید و به درون آب شیرجه بزنید تا منطقه مخفی برایتان باز شود. وارد آن شده و صبر کنید تا کرم ها ظاهر شوند و نور چراغ ها را از بین ببرند، سپس به دنبال آن ها بروید تا به Teensy چهارم برسید و او را نجات دهید. از آب خارج شوید و به سمت راست حرکت کنید، از سمت دیگر وارد آب شوید، Teensy پنجم روی ستون متحرک گیر کرده و مدام به لوله فلزی برخورد می کند، در حرکتی سریع او را نجات دهید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 19 =