راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و سه)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و سه)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

Olympus Maximus
Olympus Maximus پنجمین دنیا از بازی Rayman Legends می باشد. این دنیا پس از جمع کردن ۶۵ Teensy باز می شود، دنیای این بازی مشابه کشور یونان است و شامل دشمنان مینیاتور مانند، شیاطین کوچک شاخ دار و توده های غیر قابل توقف از موجودات تاریک می باشد. این دنیا بین سنگ های مرمر معلق در هوا و گدازه های عمیق پر شده از عالم اموات و جهنم در چرخش است.
شاهزاده Olympia با تکمیل مرحله Up, Up and Get Away! و زمانی که Teensy های مورد نیاز را جمع آوری کردید، نجات داده می شود. شاهزاده Sibylla را نیز میتوان پس از تکمیل مرحله Up, Up and Escape! و زمانی که تعداد کافی از Teensy ها را جمع آوری کردید نجات دهید.

Shields Up… and Down

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

Shields Up… and Down اولین مرحله از دنیای Olympus Maximus می باشد. بازیکن باید راه خود را در یونان باستان در پیش بگیرد و از Murphy به عنوان سپری برای محافظت خود در مقابل باران های آتشین استفاده کند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

در این مرحله باید از راست به چپ حرکت کنید و دشمنان بنفش رنگ و گیاهان سر راهتان را نابود کنید و همچنین Lum ها را جمع آوری کنید، کمی جلوتر، گلوله های آتش پشت سر هم به سمت پایین می آیند و مسیرتان را سد کرده اند، Murphy به شما ملحق می شود تا به عنوان سپر برای محافظت از شما عمل کند، صبر کنید تا Murphy مسیر گلوله های آتشین را منحرف کند، سپس حرکت کنید و به سمت جلو بروید، دیواری از دشمنان بنفش در مسیرتان وجود دارند.
آن ها را نابود کنید و باز هم صبر کنید تا Murphy کارش را انجام دهد، از روی پرتگاه پرواز کنید، قفس Teensy اول روی یکی از سطوح در کنار ستون قرار دارد، آن را نجات دهید و به راهتان ادامه دهید.
روی سطوح متحرک سوار شوید و اجازه دهید حرکت کند، قفس Teensy دوم در قسمت بالایی دو دشمن بنفش رنگ در حال حرکت است، با نابود کردن دشمنان، Teensy دوم را هم آزاد کنید. با استفاده از گیاهانی که سر راهتان قرار دارند می توانید دشمنان را نابود کنید.
به گیاهان ضربه بزنید تا پیاز آن ها خارج شود، سپس پیاز را به سمت دشمنان شوت کنید تا به آن ها برخورد کند و نابودشان کند. روی سطح متحرک بایستید و به سمت قفس Teensy سوم پرواز کنید، او را آزاد کنید و به سطحی که روی آن بودید برگردید، اجازه دهید Murphy راه گلوله های آتشین را سد کند تا بتوانید از آن ها عبور کنید.
روی سطح متحرکی که Murphy از آن ها استفاده می کند بایستید تا به سمت پایین حرکت کند و شما را به منطقه مخفی برساند.
در این قسمت، صفحه مدام حرکت می کند و شما باید در جهت حرکت آن بروید تا به Teensy چهارم برسید و او را آزاد کنید. دوباره روی سطح متحرک بایستید تا شما را به سطح بالایی برساند، دشمنان را نابود کنید و از حلقه های طلایی برای عبور استفاده کنید تا به Teensy پنجم برسید و او را نجات دهید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends


حال باید از جریان باد برای عبور استفاده کنید، Wizard به شما ملحق می شود تا بتوانید از تیرها استفاده کنید و دشمنان را نابود کنید، زیرا دشمنان قرمز رنگ به سمت شما تیر شلیک می کنند و باید از دور آن ها را نابود کنید. از ستون آویزان شوید تا گروه Lum ها را جمع آوری کنید، پس از آن به کمک سطح متحرکی که Murphy به همراه دارد به سمت بالا بروید تا منطقه مخفی از میان ابرها ظاهر شود.
در این منطقه شمشیرهایی به سمت شما می آیند، دشمنان نیز در هوا منتظر شما هستند، به آن ها شلیک کنید تا نابود شوند، از روی ستون ها بپرید تا به Teensy برسید و او را آزاد کنید.
حال از همان سطح متحرک برای پایین رفتن و ادامه مسیر استفاده کنید، قفس Teensy هفتم را خواهید دید، به سمت او تیر شلیک کنید تا قفس بشکند و Teensy آزاد شود. با کمک جریان باد پرواز کنید و دشمنان را نابود کنید، قفس Teensy هشتم در قسمت بالا در حال پرواز است، سریع باشید و او را آزاد کنید. به راهتان ادامه دهید و اجازه دهید Murphy مسیر بارش آتش را تغییر دهد.
زمانی که روی سطح ایستادید، دستی از بالا ظاهر می شود و به سمت شما رعد و برق شلیک می کند، زیر سطح متحرک بایستید تا رعد به شما برخورد نکند. Teensy نهم در بین دو ستون قرار دارد، سریع باشید و او را نجات دهید و باز هم در زیر سطح متحرک بدوید.
خانه شما ظاهر می شود و باید وارد آن شوید، اما هنوز یک Teensy مانده است، از جلوی خانه عبور کنید و گیاهی که جلوتر از خانه وجود دارد را نابود کنید تا Teensy آخر هم نجات یابد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =