راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و چهار)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و چهار)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

The Dark Creatures Rise
The Dark Creatures Rise دومین مرحله از دنیای Olympus Maximus می باشد. این مرحله منطقه جهنمی و گروه موجودات تاریک خطرناک را معرفی می کند. این مرحله در منطقه ای آتش فشانی پر از مواد مذاب اتفاق می افتد. موجودات عصبانی در این مرحله وجود دارند که دوست دارند قهرمان بازی را نابود کنند. تعداد زیادی از آن ها وجود دارند که باید با ضربات مختلف شکست داده شوند، پس قهرمانان باید تا حد امکان از آن ها فرار کنند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600

این مرحله از بازی در منطقه ای آتش فشانی اتفاق می افتد، راهتان را در پیش بگیرید و روی موجودات قرمز رنگ بپرید تا نابود شوند، از دیوار بالا بروید و بپرید تا به قفس Teensy اول را ضربه بزنید و آن را نجات دهید. دوباره از دیوار بالا روید و گیاه سر راهتان را نابود کنید، گروه موجودات سیاه رنگ در سطح زیرین در حال جنب و جوش هستند، از شانس بد Teensy دوم هم همانجا به یک چوب وصل شده است، سریع باشید و پس از اینکه Teensy را نجات دادید از آن جا فرار کنید.
از دیوار بالا بروید تا به طبل پرشی برسید، روی آن بپرید تا شما را به سمت بالا پرتاب کند، روی دیوار بالا راه بروید تا دوباره به طبل ها برسید، قبل از بالا رفتن به قسمت راست صفحه بروید تا منطقه مخفی اول برایتان ظاهر شود. گروه موجودات خطرناک را سرگرم کنید و به سمت پایین بروید، یک گروه دیگر از این موجودات در قسمت پایین قرار دارند و در انتظار شما هستند، روی دیوار حرکت کنید و به قفس Teensy سوم ضربه بزنید تا نجات پیدا کند.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

حال دوباره از روی طبل ها به سمت بالا بپرید تا Teensy چهارم که به یک چوب متصل است را نجات دهید. راهتان را در پیش بگیرید، از دیوار بالا روید تا منطقه مخفی دوم هم مشخص شود. با کمک جریان باد پرواز کنید و از شمشیرها فرار کنید تا به قفس Teensy پنجم برسید و او را نجات دهید. به سمت پایین بروید تا گروه موجودات خطرناک به سمت شما بیایند، حال روی دیوار اسکلتی ضربه بزنید تا به سمت پایین بروید، طبل ها شما را از روی سطح تیغ دار عبور می دهند.
به الماس های بنفش رنگ ضربه بزنید تا گروه موجودات را نابود کند، از حلقه ها برای رفتن به بالا کمک بگیرید، Teensy ششم روی دیوار است، روی دیوار حرکت کنید و با یک ضربه او را نجات دهید.
به کمک طبل ها به سمت بالا بروید، یک گیاه در قسمت چپ قرار دارد که با ضربه به آن می توانید Teensy هفتم را نجات دهید. روی دیوار حرکت کنید و به قفس Teensy هشتم ضربه بزنید تا آزاد شود. دربی در سمت راست وجود دارد، وارد آن شوید، گروه موجودات در تعقیب شما هستند، سریع حرکت کنید تا به شما دسترسی پیدا نکنند، گیاهی که در مسیرتان است را نابود کنید تا Teensy نهم هم آزاد شود.
گروه دیگری از موجودات خطرناک به دنبال شما خواهند آمد، سریع حرکت کنید، دیوارهای اسکلتی را نابود کنید تا راهتان باز شود، روی طبل ها بپرید تا به قفس Teensy دهم ضربه بزنید تا آزاد شود. مواظب تیغ های چرخنده باشید، به الماس های بنفش ضربه بزنید تا موجودات را نابود کند، از دیوار بالا بروید، سپس روی دیوار اسکلتی فرود آیید تا به خانه برسید و این مرحله را نیز با موفقیت به اتمام برسانید.

Up, Up and Get Away!

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

Up, Up and Get Away! مرحله کوتاهی است که در آن باید شاهزاده ای که به عنوان Olympia معروف است را نجات دهید. برای باز شدن این مرحله به جمع آوری ۱۵۵ Teensy نیاز دارید، و مرحله ای اختیاری است.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

در این مرحله باید بین لوله های چوبی به سمت بالا حرکت کنید و Lum ها را جمع آوری کنید، از روی حباب های آبی بپرید و با کمک زنجیرها به قسمت بالاتر برسید، در قسمتی که هیچ گونه کمکی برای بالا رفتن وجود ندارد، ساقه هایی ظاهر می شوند که می توانید روی آن ها حرکت کنید و به سمت بالا بروید، قفس Teensy اول در حال حرکت است، به آن ضربه بزنید تا آزاد شود. مراقب ساقه های خاردار باشید و به آن برخورد نکنید.
مسیر را به سمت بالا ادامه دهید و باز هم از حباب های پرشی برای پریدن به سمت بالا استفاده کنید، ساقه ها به شما کمک می کنند زودتر به سمت بالا بروید، قفس Teensy دوم نیز بین ساقه ها قرار دارد، به آن ضربه بزنید و Teensy را نجات دهید.
باز هم به سمت بالا بروید و Lum ها را جمع آوری کنید، قسمت هایی از مسیر با دیوار چوبی مسدود شده اند، به آن ها ضربه بزنید تا مسیرتان باز شوند، از بین ساقه های خاردار عبور کنید تا به قفس Teensy سوم برسید و او را آزاد کنید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =