راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و نه)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و نه)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

Dragon Slayer
Dragon Slayer مرحله موزیکال دنیای Olympus Maximus می باشد. این مرحله پس از شکست دادن رئیس این دنیا باز می شود. مراحل موزیکال با مراحل معمولی فرق می کنند و از موسیقی متن منحصر به فردی استفاده می کنند که ریتم آن با هر بار پرش یا حمله بازیکن تغییر می کند. این مرحله با سرعت خاصی انجام می شود، و بازیکن می تواند سرعت مورد نظر خود را از قسمت چپ صفحه نمایش تنظیم کند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

این مرحله از چپ به راست انجام می شود و باید مانند مراحل دیگر این دنیا، با مواد مذاب و صخره ها روبرو شوید، از روی صخره ها بپرید و به کمک حلقه طلایی که روی یک صخره قرار دارد به قفس Teensy اول ضربه بزنید. مسیر را به جلو بروید و Lum ها را جمع آوری کنید. دشمنان بنفش رنگ که راهتان را سد کرده اند نابود کنید و مواظب گروه های موجودات سیاهی که به دنبال شما هستند باشید، از الماس های بنفشی که سر راهتان قرار دارند برای نابود کردن این موجودات استفاده کنید.
روی یکی از طبل ها بپرید تا شما را به سمت طبل ها بعدی پرتاب کند و در نهایت به قفس Teensy دوم برسید و او را نجات دهید. همچنان به سمت جلو حرکت کنید تا به قفس Teensy سوم برسید و او را هم آزاد کنید. از روی شعله های آتش بپرید به سمت بالا حرکت کنید، روی طبل ها بپرید تا شما را به سمت بالا پرتاب کنند.
حال وارد قسمت های مربعی می شوید که دیوارهای آن از تیغ ها پوشیده شده است، به سمت راست رفته و سپس به پایین بروید تا دوباره وارد بخش مواد مذاب شوید، از روی دیوارها حرکت کنید و به سمت بالا و سپس به سمت چپ بروید، از روی اژدهاهایی که وجود دارند عبور کرده و Lum ها را جمع آوری کنید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

روی کره زمین حبابی بپرید تا دوباره شما را به سمت بالا و مربع ها بفرستد. سه اژدها به دنبال شما می آیند، سریع باشید و به سمت راست حرکت کنید و تمامی موانع اسکلتی سر راهتان را نابود کنید. دوباره روی کره زمین بپرید تا شما را به سطح شیشه ای و بخشی پر از موجودات سیاه پرتاب کند. از روی اژدها بپرید و دوباره روی کره زمین بروید تا شما را به سمت ستون سنگی بفرستد. روی آن بایستید تا این مرحله نیز با موفقیت به اتمام برسد.

Shields Up… and Down (Invasion)
Shields Up… and Down (Invasion) نسخه زمان دار از مرحله اصلی Shields Up… and Down می باشد. همانطور که می دانید مراحل Invasion زمانی باز می شوند که به بخش مشخصی از بازی رسیده باشید، و بازی چالش انگیزتری را ارائه می دهند که باید در مدت زمان کمتر از یک دقیقه پایان یابد.
در این بازی ها سرعت حرف اول را می زند و باید سه Teensy را نجات دهید. این Teensy ها پس از گذشت چند ثانیه حذف می شوند، Teensy اول پس از ۴۰ ثانیه، Teensy دوم پس از ۵۰ ثانیه، و پس از ۶۰ ثانیه Teensy سوم نیز ناپدید می شود. از آن جایی که زمان این مرحله از بازی محدود است، هیچ چک پوینتی در آن وجود ندارد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lu Cup: N/A

فن Dash Attack مشابه بقیه مراحل Invasion نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، باید دکمه حرکت به جلو و حمله را با هم نگه دارید تا این فن اجرا شود و افزایش سرعت موقتی را به شما ارائه دهید. اما باید حواستان باشد زمانی که موانع در جلوی شما هستند، از این فن استفاده نکنید. از روی صخره ها و چتر وزغ های چتر باز بپرید و به سمت جلو بروید، مواظب موشک هایی که از پایین به سمت بالا می آیند باشید، روی گل های آبی بپرید تا شما را به سمت جلو هدایت کنند.
در جریان باد پرواز کنید و مواظب باشید به ساقه خارداری که در قسمت بالا قرار دارد برخورد نکنید، دوباره روی صخره بپرید و غول سبز رنگی که سر راهتان قرار گرفته را نابود کنید. باز هم در جریان باد پرواز کنید و از بین دشمنان قرمز رنگ تیرانداز حرکت کنید و یا آن ها را نابود کنید، از موشک ها و وزغ ها بگذرید تا به سه Teensy برسید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =