راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت چهل و یک)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت چهل و یک)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

Living Dead Party
Living Dead Party ششمین دنیا و دنیای پاداشی بازی Rayman Legends می باشد. این دنیا پس از جمع آوری ۴۰۰ Teensies باز می شود . این دنیا از مراحل موزیکال دقیق تشکیل شده که در واقع ترکیبی هیجان انگیز از مراحل موزیکال دنیاهای قبلی می باشد. همچنین شخصیتی در این دنیا وجود دارد که باید باز شود. اما برای باز شدن قفل The Golden Teensy به عنوان بازیکن باید ۷۰۰ teensy را جمع آوری کنید.

Grannies World Tour
Grannies World Tour اولین مرحله موزیکال از دنیای Living Dead Party می باشد. همانطور که مشخص است مراحل موزیکال متفاوت از مراحل معمولی هستند و از موسیقی متن منحصر به فردی استفاده می کنند که ریتم آن در طول زمان و با پرش یا حمله بازیکن تغییر پیدا می کند. سرعت این مراحل را بازیکن می تواند طبق سلیقه خود از قسمت چپ صفحه نمایش تنظیم کند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

روی سطوح سنگی حرکت کنید و موانع اسکلتی را نابود کند ، به سمت جلو حرکت کنید، اولین قفس Teensy در قسمت بالای یک پرتگاه قرار دارد، بپرید و با یک ضربه او را نجات دهید. روی دیوار سنگی راه بروید و به سمت بالا بروید و تمامی Lum ها را جمع آوری کنید، وقتی به سطح بالای رسیدید دیوارهای اسکلتی را نابود کنید و روی حیای های اسکلت بپرید.
از زنجیر آویزان شوید و Teensy دوم را نجات دهید، دوباره روی حباب ها بپرید تا شما را به سمت جلو هدایت کنند و سپس از روی زنجیرها سر بخوردی و تمامی Lum ها را جمع آوری کنید، به صخره شیب دار برسید و روی آن بدوید و بپرید تا به کره زمین پرشی برسید و با پرش روی آن شما از یک تونل عبور خواهید کرد و به بخش جدیدی از بازی می رسید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

از روی صخره ها بپرید، بین صخره ها جاهای خالی وجود دارند که توپ های خارداری از بالا به درون آن ها می افتند ، از روی آن ها هم بپرید و به قفس Teensy سوم برسید و او را هم آزاد کنید. به راهتان ادامه دهید و دوباره به کمک کره زمین از تونل بگذرید تا به انتهای مرحله برسید.

Castle Rock, 8-Bit Edition
Castle Rock, 8-Bit Edition دومین مرحله موزیکال از دنیای Living Dead Party می باشد. این مرحله نه تنها نسخه ۸ بیتی از مرحله Castle Rock از دنیای Teensies in Trouble می باشد، بلکه از تغییرات ویدیویی استفاده کرده تا بازیکنان را جذب کند و به سمت خود بکشاند. در این سطح از عدسی چشم ماهی استفاده می شود تا منظره اطراف موقعیت بازیکن را تغیر دهد و تغییرات مختلف ظاهر شوند. مراحل موزیکال با مراحل معمولی فرق می کنند و هر زمان بازیکن بپرد یا حمله کند ریتم آهنگ متن منحصر به فرد مرحله تغییر خواهد کرد، البته بازیکن می تواند سرعت این آهنگ را از قسمت چپ صفحه نمایش تنظیم کند. سه Teensy را می توان در این مرحله نجات داد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

در این مرحله با مناظر خاصی روبرو خواهید شد ، روی قلعه حرکت کنید و از زوم مناطق مختلف بازی لذت ببرید، روی سپر دشمنان راه بروید تا با غول ها برخورد نکنید، از زنجیر آویزان شوید و از روی دشمنان نیزه دار سر بخورید، بمب هایی از دور دست به سمت شما می آیند، سریع حرکت کنید تا آن بمب ها روی سر غول ها بیافتند آن ها را نابود کنند.
قفس Teensy اول را در حال پرواز خواهید دید، بپرید و به آن ضربه بزنید تا آزاد شود.
به راهتان ادامه دهید تا به دیوار قلعه خراب شده برسید و روی آن بدوید، حفره هایی روی دیوار وجود دارد که غول هایی از آن ها بیرون می آیند ، از روی آن ها بپرید و فرار کنید، به دشمنان ضربه بزنید و آن ها را نابود کنید تا قفس Teensy دوم را هم ببینید، با یک ضربه او را هم آزاد کنید.
روی پل های چوبی بدوید و دیوارهای اسکلتی را نابود کنید، Lum ها را جمع آوری کنید و روی کیسه ها بپرید تا شما را به سمت جلو هدایت کنند، پل های چوبی در حال سقوط هستند، سریع باشید و از آن ها بگذرید، روی سقف ها راه بروید و از اژدهایی که در تعقیب شما است فرار کنید، روی زنجیرها آویزان شوید و از بین قلعه ها و از روی شعله های آتش بپرید تا به قفس Teensy سوم برسید و او را آزاد کنید، مسیرتان را در پیش بگیرید تا روی کره زمین پرشی بپرید، این کره شما را از تونل پیش رو می گذراند و در نهایت این مرحله را با موفقیت به اتمام خواهید رساند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =