راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت ششم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت ششم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

مرحله Quick Sand

Quick Sand پنجمین مرحله از دنیای Teensies in Trouble است. این اولین مرحله ای است که در آن جادوگر سیاه Teensy معرفی می ‌شود، او کسی است که Teensyهای یک مرحله را می رباید و باید او را بگیرید تا بتوانید آخرین Teensy این مرحله را نجات دهید. همچنین در این مرحله سازه های در حال سقوطی که باید از آن‌ ها بالا روید و یا از این سازه ها فرار کنید، نیز برای اولین بار وجود دارد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 600 Lums

دقیقاً بعد از شروع این مرحله شما به جادوگر سیاه Teensy می رسید، اما او سریعا بعد از دیدن شما، فرار خواهد کرد. نگران اینکه همیشه او در دیدرس شما باشد، نباشید. زیرا باید بر روی سازه های درحال سقوط تمرکز کنید، وگرنه خواهید باخت. تقریبا هر سازه ای که شما واردش می شوید، به سرعت سقوط میکند و درون شن و ماسه فرو میرود.
درحالیکه شما با پریدن بر دیواره های سازه از فرو رفتنتان جلوگیری می کنید، اجرای مرحله، بدلیل فرو رفتن سازه ها، حرکت دیگر روی سازه ها امکان پذیر نیست و بازیکن می تواند روی زمین به حرکت خود ادامه دهد. زمانی که به یک سازه در حال غرق شدن میرسید که در کنار یک سازه بلند مرتبه قرار دارد، در فاصله بینشان بپرید و از سازه سقوط کرده بالا بروید تا یک منطقه مخفی را پیدا کنید.
در اینجا، سریعا یک سوراخ در مانع اسکلتی سمت راست ایجاد کنید و سپس از روی دیوار به سمت بالا بپرید، سپس یک سوراخ دیگر در سمت چپ بر روی مانع اسکلتی ایجاد کنید و باز هم به بالا رفتن ادامه دهید تا شعله های آتش به ملکه Teensy نرسند، سریعا او را نجات دهید. وقتی که به سازه ی بعدی میرسید و زنجیر را میکشید، سازه شروع به غرق شدن میکند. دوربین به سمت بالا نخواهد رفت، پس در واقع قهرمان باید بین سکوها جا خالی دهد تا بین دیوار و ماسه گیر نیفتد.
با استفاده از زنجیرها و پریدن، به سمت چپ بروید تا بتوانید teensy شماره ۱ را در هنگام غرق شدن سازه، نجات دهید. سریعا از روی دیوار بر روی زنجیرها بپرید تا بتوانید به سمت بالا بروید، سپس به سمت چپ بدوید تا بتوانید Teensy شماره ۲ را در خارج از ساختمان پیدا کنید و او را بگیرید. دوباره وارد سازه شوید، به پریدن بر روی دیوار ادامه دهید تا راهی برای خروج از ساختمان در حال غرق شدن پیدا کنید. ناگهان شما Teensy شماره ۳ را در زیر یک مانع اسکلتی خواهید دید، قبل از اینکه او در میان ماسه ها غرق شود، او را نجات دهید.
به راهتان به سمت سازه بعدی ادامه دهید و با کشیدن زنجیر باعث شوید که درون ماسه فرو رود. به حرکت به سمت بالا برای جلوگیری از غرق شدنتان ادامه دهید، و مانع اسکلتی سمت راست را بشکنید تا از سازه خارج شوید و Teensy شماره ۴ را قبل از بازگشت به سازه، پیدا کنید. همین که زنجیر بعدی را بکشید، Teensy شماره ۵ شروع به پرواز میکند، پس عجله کنید و قبل از اینکه از دیدرستان خارج شود، او را بگیرید. از درون سازه در حال غرق شدن به سمت راست بدوید و وارد یک سازه دیگر شوید. در این سازه با ارواح آتشین روبرو خواهید شد، اما Murphy همراهتان نیست که کمکتان کند.
وقتیکه به سمت بالا میپرید و اولین حلقه را میگیرید، به سمت راست بپرید تا Teensy شماره ۶ را نجات دهید و سپس دوباره به پریدن ادامه دهید تا از سازه بالا روید. مسیر صف Lum ها را دنبال کنید و از دیوارها بپرید تا یک راهرو طولانی تر بیابید و به سمت چپ حرکت کنید، قبل از اینکه Teensy شماره ۷ از شما عبور کند و غرق شود، او را نجات دهید. از ساختمان خارج شوید و از میان باقیمانده های ساختمان در حال غرق شدن حرکت کنید و از برابر تمام ارواح آتشین جا خالی دهید.
زمانیکه از ارواح آتشین فرار کردید، یک ساختمان دیگر در سمت چپتان فرو میریزد و غرق میشود. باز گردید و از سازه بالا روید تا یک منطقه مخفی پیدا کنید. درست مانند بخش های قبلی این مرحله، شما باید سریعا از سکوهای در حال غرق شدن جا خالی دهید و از دیوارهای خاردار دوری کنید تا اینکه ساختمان از غرق شدن باز ایستد و شما بتوانید پادشاه Teensy را نجات دهید. به حرکتتان به سمت راست ادامه دهید تا بتوانید جادوگر سیاه Teensy را پیدا کرده و نقشه هایش را نقش بر آب کنید، با نجات دادن Teensy شماره ۸ این مرحله را به پایان برسانید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 7 =