راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت هفدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت هفدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

بازی پلی استیشن ۴ لگو بتمن ۳ مرحله ۱۳: Need for Greed
در محفظه ورودی، به دنبال گیاهانی با لگوهای سبز باشید که در مسیر موربی در سمت چپ قرار دارند. همه آن ها را نابود کنید و قطعات را برای ساخت پد ساختاری دیگری مختص Green Lantern روی هم بگذارید. با فن جدید اتصال برقرار کنید و در نهایت خواهید دید که درگیر تندبادی برای رسیدن به قسمت بالا می شوید.
Grundy را به اتاق طبقه بالا ببرید و دستگیره­ های سبز را بکشید. از آجرهای لغزنده ظاهر شده برای ساخت آیکون سپر (Wonder Woman) برای زن شگفت­ انگیز استفاده کنید. نمادهای چند رنگ به صورت هولوگرافیک روی صفحه نمایش شما ظاهر خواهند شد. نور لیزر را روی هریک از آن رنگ ها حرکت دهید، حرکت دادن لیزر باید به این ترتیب باشد؛ صورتی، نارنجی، سبز و زرد. با این کار نیمی از پازل حل می­ شود.
حال با کمک Lantern به سمت دیوار سمت راست پرواز کنید و بخش ­های درخشان دیوار روی معبد را نابود کنید. قطعات لغزنده پد Green Lantern را برای او خواهند ساخت. با توجه به اینکه پل سر جایش قرار دارد، Grundy می تواند دیوار ترک خورده را نابود کند. بخش داخلی پد دایره ای (Sphere Pad) را خواهد ساخت. و تنها Green Lantern می تواند از آن استفاده کند تا آسانسور سمت راست را به طرف بالا بکشد. مطمئن شوید که همه آن هایی که نمی ‌توانند پرواز کنند، سوار آن  شوند.
به کمک Grundy از شر خرابه ها خلاص شوید، سپس بخش های باقی مانده را به پد سپری دوم برای زن شگفت انگیز تبدیل کنید. نور را به سمت نمادهای رنگی به ترتیب آبی، نارنجی، بنفش، قرمز هدایت کنید. حال زن شگفت انگیز و Green Lantern می توانند پرواز کنند و وارد دهان مجسمه شوند تا قلاب چنگکی نارنجی را بکشند. قسمت سبز رنگ زیر مجسمه را هل دهید تا دربی به سمت هسته باز شود. Larfleeze بدون اینکه متقاعد شود، کمکی نخواهد کرد.
ابتدا افراد قاتل او را از بین ببرید تا زمانی که مرد بزرگ وارد مبارزه شود. او زیاد سخت نیست، پس از اینکه چندین بار به او ضربه بزنید، او عقب نشینی خواهد کرد. سپس همه چیز جالب تر می شود. سازه های Larfleeze غول پیکر ظاهر می شوند! مراقب پرتوهایی که از آسمان ایجاد می کند باشید. زمانی که شمشیر این سازه عظیم می شکند، زمان آهسته تر می گذرد. از روی آن پرواز کنید یا بپرید. زمانی که چکش او بیرون آمد، زمان آن است که بر علیه او مبارزه کنید. سعی کنید تا زمانی که Larfleeze منطقه را با چکشش نابود می کند، زنده بمانید، این کار باعث می شود محلی که Grundy  باید وارد آن شود، ظاهر شود.
قلاب چنگکی روی جعبه را بکشید تا روی Larfleeze بیافتد و به طور تعجب آوری منفجر شود. زمانی که او ضعیف شد، می توانید دوباره به او ضربه بزنید. برای شکست Larfleeze، زمانی که او دوباره تغییر کرد، در سمت چپ منطقه به دنبال آجرهای لغزنده باشید. از پد Green Lantern برای احضار هدیه دوم استفاده کنید. حال که رئیس بزرگ آسیب پذیر شده است، می توانید به او ضربه بزنید و به این مرحله پایان دهید.

PlayStation 4 Game Lego Batman 3 مرحله ۱۴: وضعیت پیچیده
Sinestro با اقدامات Lex Luthor شخصیت رابین موافق نیست، او Green Lantern را تنها می گذارد تا با نیروهای وحشی اش بجنگد. آماده مبارزات فضایی بیشتری باشید! یک سپر بدست آورید، حملاتتان را ارتقا دهید، و به دنبال نشان آبی رنگی باشید تا به شما کمک کند سفینه خود را به سمت دشمنان باقی مانده هدایت کنید.
زمانی که Sinestro قطار ارواح وحشی خود را احضار می کند، موشک نارنجی رنگتان را پر قدرت کرده و هدف گیری کنید، و تمامی ارواح را از بین ببرید! چهار ضربه می تواند پایان بخش این قسمت باشد. Green Lantern و رابین در معرض خطر هستند! به سمت Green Lantern بروید، زیرا او مانند عروسکی در کنترل Sinestro قرار گرفته، اما مراقب باشید! موانعی در مسیر شما وجود دارند.
حال که بتمن در لباس معمول خود ظاهر شده است، می توانید حالت لباس قدرتی را فعال کرده و حلقه ای از آجرهای نقره ای اطراف دریل غول پیکر را نابود کنید. آجرهای لغزنده را بسازید و دستگیره های سبزی ایجاد کنید، Grundy به کمک این دستگیره ها می تواند موانع را از بین ببرد. چالش بزرگ بعدی در این پلتفرم در بالای گودال گدازه ها است. چکش های غول پیکر به شدت به پلتفرم های چرخشی ضربه می زنند.
لباس الکتریسیته را فعال کنید تا برق ها را بگیرید، حال زمان پرش شما است، صبر کنید تا چکش پس از یک ضربه، شروع به بالا رفتن کند، بپرید!! حالا وقت پریدن است. از سوی دیگر، به کمک لباس سنسوری، خود را نامرئی کنید تا از دید دوربین ها در امان باشید، چنگک در قسمت بالایی است. افرادی که پانل الکتریسیته را کنترل می کنند شکست دهید و از لباس الکتریسیته برای تخلیه آن استفاده کنید، دستگاه های اذیت کننده ای که در زیر قرار دارند را خاموش کنید.
جانوران Sinestro Corps باز هم ظاهر می شوند! یک آجر طلایی وجود دارد، به کمک لیزر لباس فضایی بتمن آن را ذوب کنید، یا اجازه دهید لیزر افراد شرور آن را ذوب کند. با ذوب کردن آن آجر پد سپری برای زن شگفت انگیز آشکار می شود. از او برای هدایت لیزر به سمت افرادی که در تعقیبشان هستند استفاده کنید. تمامی دکمه هایی که ظاهر می شوند را نابود کنید تا افراد شرور را شکست دهید! در سراسر باتلاق، خفاش ها و گل هایی ظاهر می شوند، منطقه را به کمک لباس سنسوری بتمن اسکن کنید تا زمین ترک خورده مشخص شود. به کمک Grundy به آن ضربه بزنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 13 =