راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت سوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت سوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

لباس سنسوری را فعال کنید و دکمه را نگه دارید تا ظاهر شوید. حالا بتمن می تواند به راحتی همراه با دوربین حرکت کند. گذشته از دوربین، از لباس قدرتی برای تخریب بلوک های نقره ای که در پشت شیشه هستند استفاده کنید و کلید را بکشید. حال رابین می تواند نشان لباسی دیگری را دریافت کند! این لباس Techno Suit نام دارد، و می تواند به پایانه های قرمز رنگی مانند پایانه ای که در زیر آرم سبز رنگ بتمن قرار دارد، را خراب کنند. هدف این پازل این است که در هر رنگ قفل شود. رنگ های هر ستون را می توان تغییر داد.
باید رنگ های مرکزی را با دو رنگ کوچکتر کناری متصل کنید، البته این کار را باید زمانی انجام دهید که آن ها برای فعال کردن آسانسور Batcave در حال عبور هستند ، و در اینجاست که در واقع این مرحله آغاز می شود! کشتی Brainiacs باعث می شود بتمن دیوانه شود و کنترلش را از دست دهد. مراحل را پیش روید ، و دایره سبز و قرمز را با نشان رابین ببینید. این نقطه آکروباتی است. رابین باید دکمه حمله را نگه دارد و با برجسته سازی آن منطقه، آن را هدف بگیرد. با وجود ستونی که در این مکان وجود دارد، رابین می تواند بین سه ستون آکروبات بازی کرده و به بتمن برسد. بتمن به سمت راست غار باز خواهد گشت.
او را دنبال کنید و به شخصیت آلفرد تغییر کنید، او می تواند با خیال راحت از بین شعله های آتش لگویی عبور کند. زمانی که این کار را انجام دادید، بتمن دیوانه تمامی قطعات لگویی نقره ای نزدیک را تخریب می کند و دو مجموعه آجر لغزنده ایجاد می کند. مجموعه آجرهای سمت چپ برای خاموش کردن آتش ساخته می شوند، سپس آجرهای لغزنده سمت راست ساخته می شوند. از لباس تکنوی رابین در شکاف قرمز استفاده کنید و دکمه حمله را فشار دهید، زیرا به نظر می رسد سیستم قرار است هک شود.
با حمله و پرش به بالای غار یعنی جایی که می توانید برای دومین بار به بتمن برسید، قلاب چنگکی را نشانه بگیرید. با خفاش ها برای دومین بار بجنگید، بتمن به وسط صحنه خواهد پرید و آجرهای لغزنده قرمز و مشکی را در کناره مرکز صحنه پشت سر خواهد گذاشت. آجرها را در پایانه کامپیوتری بسازید و با استفاده از لباس تکنویی رابین با کنترل ها ارتباط برقرار کنید. برای ساخت پل، با هر دو قفل قرمز درخشنده ارتباط برقرار کنید و سپس بتمن را تا بالای نردبان دنبال کنید تا بفهمید او با چه چیزی سر و کار دارد. پس از انفجار تلسکوپ و فرار به سمت تاریکی، بتمن نشان Illumination Suit را خواهد انداخت، آن را بگیرید.
لباس چراغانی رابین باید با ماشین های مخصوصی شارژ شود. به دنبال پایانه هایی مانند آن که در سمت راست قرار دارد باشید. تعامل کرده و دکمه را نگه دارید تا قبل از تعقیب بتمن در غار تاریک، لباس را شارژ کنید! سپس رابین، آلفرد در گذرگاه Batcave با بتمن روبرو می شوند، جایی که شوالیه تاریکی خود را درون ماشینی زیبا محبوس کرده و در سر تا سر محل موشک هایی را جایگذاری کرده است. به سمت پایین رفته و لباس چراغانی را در ایستگاه روشنایی شارژ کنید، سپس وارد آلاچیق تاریکی که در پیش زمینه قرار دارد شوید.
تمامی قطعات لگویی را از بین ببرید و سپس قطعات را به پایانه لباس تکنو تبدیل کنید. این کار را تکمیل کنید تا Batboat را بسازید، و آن را در اسکله کامل کنید. به سمت نور سبز در انتهای اسکله بروید تا سوار قایق شده و بجنگید. دکمه حمله را فشار دهید تا همه چیز را آتش بزنید! موشک ها را حالت پرواز، شلیک کنید و هدفتان Batmobile بین حملاتش باشد. زمانی که سلامتی او به نصف رسید، رابین از قایق آزاد می شود و آن قایق تخریب می شود. همانطور که بتمن در حال فرار است، مسیر طبقه بالا را پاک خواهد کرد.
به چک پوینت ذخیره شده در بازی PlayStation ۴ Lego Batman 3 باز می گردید و به سمت مسیر پاک شده حرکت کنید تا مبارزه را ادامه دهید. به کمک آلفرد از آتش عبور کنید و آجرهای لغزنده را بسازید تا آتش را خاموش کنید، اجازه دهید رابین به طبقه بالا برود، جایی که می تواند وارد پوسته دیگری شده و هر دو کلید فشار را نگه دارد. تمامی قطعات آجری را در پلتفرم دایره ای تخریب کنید تا Batcycle را بسازید! شما می دانید چه کاری باید انجام دهید. سوار چرخه شوید و در حالی که ماشین دیوانه بتمن را منفجر می کنید به سمت موشک های در حال پرواز شلیک کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =