راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت چهارم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت چهارم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

بتمن نیز این چرخه را خراب می کند! تنها یک وسیله نقلیه باقی خواهد ماند. از نردبان جدید بالا بروید و آجرهای لغزنده را کنار هم بگذارید تا مجرای رابین را بسازید. تنها لباس تکنوی رابین می تواند از ریموت کنترل کننده استفاده کند تا به درون دریچه بخزد و به منطقه جدید برسد. برای استفاده از دریچه، لباس تکنو را فعال کنید و دکمه چنگکی را فشار دهید تا ربات های پروازی را احضار کنید. در طبقه بالا، بتمن Batcomputer را منفجر می کند، و آجرهای لغزنده چند رنگ بسیاری را پشت سر می گذارد.
دستگاه تخریبی را پر کنید تا Batcomputer پشتیبان را بسازید! هک کردن این کامپیوتر خیلی آسان نیست. با ورود به دنیای مجازی، شما باید به پلتفرم های در حال رشد بپرید و روی پدهای فشاری کامپیوترها گام بردارید. سه دکمه قرمز را فشار دهید و از مربع های قرمز درخشان دوری کنید تا مانع از پنهان شدن Batwing شوید. به سمت راست بدوید و از چنگک رابین برای آشکار کردن پل استفاده کنید. درون Batwing می توانید Batmobile را برای همیشه پایین بیاورید. ضربات نهایی را با ماشین انفجای رابین به قطعات، وارد کنید. اما این سطح هنوز تمام نشده است. بتمن قدرت جدیدی به دست می آورد قدرتی که هیچکس تا به حال ندیده است!
او دسته ای از خفاش ها را فرا می خواند که به شکل او در خواهند آمد. مراقب حملات عظیم بتمن باشید! به سمت راست یا چپ حرکت کنید. تنها یک ضربه می تواند لگوی شکل دهنده شما را نابود کند! در نهایت آجرهای لغزنده از آسمان به سمت چپ منطقه سقوط خواهد کرد. آن ها را به نقطه کانونی بکشید و قلاب چنگکی را خرد کنید تا سازه غول پیکر سیاه را از بین ببرید.
حال بتمن آسیب پذیر می شود! بدوید و به بدن او آسیب بزنید. این سازه غول پیکر سیاه که از خفاش های بسیار تشکیل شده، دوباره ایجاد می شود، زمانی که مشت او به زمین می خورد، بپرید تا از آسیب ها در امان بمانید. دومین بار، آجرها در مرکز منطقه سقوط خواهند کرد. آن ها را بسازید و قسمت سبز آن را هل دهید تا بروس را هم آسیب پذیر کنید. برای کامل کردن این سطح، سومین مجموعه از آجرهای لغزنده را در قسمت راست بسازید و برای بار آخر به بتمن ضربه بزنید.

PlayStation ۴ Game Lego Batman 3 مرحله ۳: فضا مناسب شماست، آقا!
با کمی فاصله از بتمن، شما ماهواره Justice League را با Green Lantern و Martian Manhunter آغاز می کنید. هر دو این ابزارها به نحوی جالب هستند، و به طور منحصر به فردی شما را قدرتمند می کنند و می توانید بازی کنید. Martian Manhunter توانایی های بسیاری دارد؛ او می تواند اشیاء مخفی مانند لباس سنسور بتمن، پرواز، پرتو لیزری شلیک و تغییرات را بررسی کند. برای شروع به کار، از توانایی اسکن Manhunter روی در آبی / سفید پشت مجسمه سوپرمن استفاده کنید. قفل طلایی آشکار خواهد شد.
آن ها را با نگه داشتن دکمه اسکن سنسور تخریب کنید و آجر لگوی طلایی را هدف قرار دهید. لیزرها می توانند اشیاء طلایی را ذوب کنند. Manhunter می تواند درون اشیاء را هم ببیند که این ویژگی باز هم مشابه لباس سنسور بتمن است، و همچنین می تواند پازل های کنترل کننده کامپیوتری کوچک را حل کند. سه قفل را باز کنید تا کنترل های مخفی زیر مجسمه های طلایی قهرمانان را مشخص کنید. مجسمه های بتمن و زن شگفت انگیز، اولین مجسمه هایی هستند که باید حل شوند.
اهرم سبز رنگ را که روی مجسمه بتمن وجود دارد فشار دهید تا آن را حل کنید. برای تکمیل زن شگفت انگیز؛ از اسکن Manhunter برای آشکار کردن قلاب چنگکی استفاده کنید، سپس از Green Lantern برای کشیدن آن استفاده کنید. قطعات را بسازید تا صفحه Green Lantern Construct را ایجاد کنید! این صفحات منحصر به فرد تنها با Green Lantern مورد استفاده قرار می گیرند، پس مراقب آن ها باشید! دکمه ساخت را نگه دارید و Green Lantern بوت درخشان عظیمی می سازد تا ماشین های خرد شده سوپرمن که زیر مجسمه اش قرار دارد، را تعمیر کند. آن مورد، مشکل مجسمه را حل می کند و به سه قهرمان دیگر هشدار می دهد.
پس در واقع مرحله اینجا شروع می شود! Martian Manhunter اعضای Justice League را فرا می خواند تا اقداماتشان را آغاز کنند! اما بدون قدرت های فوق العاده، بتمن تنها راهی برای رسیدن ماهواره Bat-Space-Rocket خواهد داشت! اولین مانع را با حمله موشکی لباس قدرتی نابود کنید. در انتهای مسیر، موشک های Power Suit بتمن می تواند سه قطعه لگویی نقره ای را تخریب کند.
هر سه قطعه را نابود کنید، قطعاتی بسازید و پانل تکنولوژی را با لباس تکنویی رابین هک کنید. موتور رابین در مسیر ریلی خاصی حرکت می کند، اما قلاب چنگکی با آجر لگوی فلزی Batsymbol پوشیده شده است. با موشک های لباس قدرتی بتمن آن را نابود کنید، سپس با کمک رابین آن را از بین ببرید تا از پانل تکنو استفاده کنید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =