راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت نهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت نهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

PlayStation ۴ Game Lego Batman 3 مرحله ۵: چنگک بزرگ!
به سمت کنترلی که در گوشه سمت راست قرار دارد باز گردید، سپس حلقه های داخلی و خارجی را با رنگ های مربوطه به هم متصل کنید تا سه سطح از پازل را تکمیل کنید. در واقع یک سری تخم مرغ های عید پاک (Easter Egg) بسیار زیبا در آنجا قرار دارند که قبل از بستن در می توانید آن ها را آزاد کنید! سعی کنید گزینه دیگری که روی صفحه نمایش کامپیوتر قرار دارد را انتخاب کنید. می توانید ویدیویی از یک گربه کوچک را تماشا کنید، برق ها را روشن کنید، به موسیقی گوش دهید و بخش مینی کیت را دریافت کنید.
زمانی که همه آزاد شدند، Brainiac نقشه اصلی خود برای کوچک کردن زمین را آغاز می کند. تبه کاران و قهرمانان به نیروها ملحق می شوند تا سیاره را نجات دهند. زن شگفت انگیز نیز همراه Cheetah و فلش خواهد بود. راهرو جلویی توسط شاخک های فلزی قاتل مسدود شده است. از Cheetah برای حفر آجرهای خاکی استفاده کنید، آجرها را بسازید و از فلش برای تکمیل سریع فرایند ساخت استفاده کنید. روی سه دکمه بالا گام بردارید تا به سمت بالا بروید و بقیه تیم را ببینید. از نردبان بالا بروید و از طناب زن شگفت انگیز در نقطه نارنجی چنگک استفاده کنید.
دو شاخک با آجرهایی طلایی احتمالاً پیشرفت شما را در اینجا متوقف خواهند کرد. از نردبان پایین بروید و از مسیر شیشه ای سمت راست وارد شوید، پس از اینکه همه چیز در اتاق را درهم شکستید و دوباره آن ها را ساختید، از فلش برای دویدن روی تردمیل استفاده کنید. با استفاده از لیزر، زن شگفت انگیز می تواند روی پانل بایستد و از پرتو برای ذوب کردن هر دو شاخک با آجرهای طلایی استفاده کند. پیش بروید، آجرهای لغزنده را بسازید، سپس هر دو کلید را به طور همزمان بکشید.
به بتمن و سایبرگ ملحق شوید، جوکر در طبقه بالا از لباس سنسوری روی پانل سبز در سمت پایین و راست شما استفاده می کند. دو بار رنگ ها را به هم وصل کنید و در حالی که سایبرگ در طبقه بالا به منطقه ای که پیستون در آن قرار دارند وارد می شود ،شما روی کنترل ها بایستید. قاتلان را شکست دهید، سپس از لباس پنهان سایبرگ برای عبور کردن از دوربین و ورود به منطقه پیستونی استفاده کنید. پیستون ها را بالا بکشید تا سایبرگ بتواند وارد منطقه ای که در سمت راست قرار دارد، شود.
در سمت دیگر به کلید ضربه بزنید تا مجموعه ای از پلتفرم هایی را بسازید که هرکسی بتواند از زیر آن بپرد. از لیزر لباس فضایی بتمن برای ذوب کردن دیوار طلایی استفاده کنید تا یک بلوک مغناطیسی را آزاد کنید. جوکر لباسی معمولی برای این کار دارد! کلید مغناطیسی را بکشید تا میدان نیرو مسدود شود، و سایبرگ بتواند به دو دسته سبز برسد و با لباس عظیم خود دو در را باز کند. در پایین راهرو، با لباس سنسور بتمن از پانل سبز استفاده کنید. همه قطعات را به ترتیب قرار دهید.
از تفنگ چنگکی بتمن برای باز کردن جعبه ظاهر شده و به دست آوردن لباس Arctic استفاده کنید. حال باید با این لباس چه کنید؟ صبر کنید، ابتدا لباس قدرتی را فعال کنید و آجرهای نقره ای باقی مانده ی شاخک ها منفجر کنید. حالا که  آنها از آب پوشیده شده اند، از توپ یخی لباس Arctic برای منجمد کردن آن ها استفاده کنید. با استفاده از لباس عظیم سایبرگ به یخ ها ضربه بزنید و از میان آن ها عبور کنید، شما تقریبا به منطقه بعدی رسیده اید. در طبقه بالا، تبه کاران را شکست دهید و آجرهای مغناطیسی را با کمک لباس مغناطیسی جوکر بکشید.
به کلید ضربه بزنید و لباسی که در سمت راست قرار دارد را به دست بیاورید. این لباس Flower جوکر است. این لباس می تواند ذهن را کنترل کند. اجازه دهید جوکر اهرم را بکشد، و شما به هدف خود خواهید رسید ، اتاق کنترل!! حالا شما با Killer Croc، Lex Luthor و رابین گیر افتاده اید. محفظه های OCTAN را که در مرکز اتاق قرار دارند منفجر کنید و سپس آجرهای لغزنده را طوری بسازید که سوخت جت پک را پر کنند. این کار برای شخصیت Lex Luthor است.
سوخت گیری را انجام دهید و روی پلتفرم در سمت راست پرواز کنید، سپس با استفاده از لیزر فضایی Lex آجرهای طلایی را ذوب کنید. حال رابین نیز می تواند به Lex ملحق شود! چنگ بزنید و از لباس تکنو روی پانلی که در گوشه ها قرار دارند استفاده کنید. دکمه ها را به ترتیبی که در مرکز ظاهر می شوند فشار دهید، از چپ به راست، تا زمانی که هک کامل شود. پورت تکنوی جدید در زیر ظاهر می شود. رابین می تواند با گذشتن از دو پل نیرو به آن برسد. بازوی راست فعال شده است. حالا نوبت فعال کردن بازوی چپ است.
به Killer Croc تغییر یابید و در سمت چپ در آب بیافتید. دستگیره های سبز را بکشید و چیزهای درخشان آبی داخل را منفجر کنید تا منطقه تاریک را باز کنید. رابین می تواند با لباس چراغانی اش وارد شود، پس در سمت راست پلتفرم این لباس را شارژ کنید. بلوک های مغناطیسی را بکشید تا ایستگاه شارژ چراغ ظاهر شود. لباس را شارژ کنید، وارد منطقه شوید، قطعات را بسازید و از پورت تکنو استفاده کنید. حال بازوی دوم تفنگ چنگکی هم آماده است. به مرکز راهرو بازگردید و روی دکمه قرمز گام بردارید تا پلتفرم کنترل را هدایت کنید. کشتی Brainiac را هدف بگیرید، شلیک کنید تا این مرحله تکمیل شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شانزده =