رنگ های جوی کان نینتندو سوییچ معرفی شدند

رنگ های جدید جوی کان نینتندو سوییچ

از زمان عرضه و نشان دادن نینتندو سوییچ نزدیک به سه سال می گذرد. نینتندو در این مدت به جز این که از نرم افزار پشتیبانی می کرد، آیتم های مختلف و گوناگونی را به شکل سخت افزاری نیز از کنسول های هیبریدی خود معرفی و منتشر کرد. در طول این مدت نینتندو خیلی به آن توجه می کرد و اهمیت می داد. از این رو رنگ های جدید جوی کان نینتندو سوئیچ را عرضه کرد تا طیف بزرگی از گیمرها را هم پوشش دهد.

نینتندو از دیگر اقدامات خود این بود که کنترلرهای جوی کان را در رنگ های بنفش، نارنجی، آبی و زرد به مخاطبان و کاربران خود معرفی می کرد. لازم به ذکر است که کنترلر های جوی کان نینتندو سوییچ با گوشی موبایل و پی سی هم سازگار است و از این نظر مشکلی وجود ندارد. اگر کسی نینتندو سوییچ را دارد شاید وقتی که از جوی کان آن استفاده می کند حتما به مشکل بر می خورد؛ زیرا با خبرهایی که به گوش ما رسیده است این جوی کان ناخودآگاه حرکت می کند و قابل دیدن نیست. با وجود این که این مشکل را بارها به نینتندو گوشزد کرده اند ولی با این وجود احساس می شود جوی کان های جدید هم بعد از گذشت مدت زمانی این چنین می شوند.

کنسول نینتندو سوییچ

شرکت نینتندو بعد از این که کنسول بازی جدید از سوییچ را به مخاطبان خود معرفی کرد که دارای طول عمر باتری و رنگ های جالب و زیبای Joy-con  است. شرکت نینتندو با این که عمر باتری های کنسول جدید را زیاد کرده است، اما این باتری نسبت به باتری نسخه ی قبلی ۲ ساعت بیشتر عمر می کند و برای کاربر مورد استفاده قرار می گیرد. این ارتقا دادن باتری به خاطر یک دست کردن قطعه های داخلی دستگاه کنسول بازی و بالا بردن حافظه ی آن بوده است و از Fcc، وجود لیستی که به انتشار رسیده حاکی بر این است که نینتندو در پردازنده و حافظه ی کنسول بازی خود چیزهای دیگری را جایگزین کرده است. بعد از این که این کنسول بازی به انتشار رسید موفق شد در مدت کوتاهی در کل جهان به تعداد ۳۴ میلیون فروخته شود.

رنگ های جدید جوی کان نینتندو سوییچ
کنسول نینتندو سوییچ

این کنسول از بخش سخت افزاری ضعیفی بهره مند است و نسبت به کنسول های نسل هشتمی خود  ضعیف تر عمل می کند. ولی به خاطر عنوان های انحصاری قوی و فوق العاده ای که دارد توانسته نظر مخاطبان و کاربران خود را جلب کند.

مدل جدید کنسول

کسانی که می خواهند کنسول جدید بازی را خریداری کنند، مدل جدید آن دارای شماره HAC-001-01  می باشد و وقتی که می خواهید این کنسول بازی جدید را خریداری کنید و از خوب و درست بودن سیستم شارژ دهی آن مطمئن شوید؛ باید دقت کنید که شماره سریال کنسول جدید با XKW شروع می شود در غیر این صورت آن را خریداری نکنید. شرکت نینتندو سوییچ با وجود این که هنوز مشکل کنترلرها را حل نکرده است ولی می خواهد که Joy-Con این دستگاه کنسولی را با رنگ های جالب، فوق العاده و متنوع عرضه کند. این کنترلرهای زیبا به رنگ های آبی،زرد نئون، بنفش نئون و نارنجی نئون می باشند.

کنترلر های عالی و منحصر به فرد کنسول بازی نینتندو سوییچ که به اسم جوی-کان شناخته شده اند و در خدمت کاربران قرار گرفته اند با رنگ های جالب و جدیدی به بازار عرضه می شود و همان طور که گفته شده بود باتری آن با طول عمر بیشتر برای این کنترلرهای کنسول ها هیبریدی عرضه می شوند.

ویژگی کنترلرهای جوی کان

شرکت نینتندو به کاربران خود اعلام کرده که کنترلرهای جوی کان را به رنگ زرد نئونی خریداری کنند و مورد استفاده قرار دهند. دو باتری برای کنترلر ها به خریداران عرضه می شود که عمر باتری های کنسول بازی های شما زیاد می شود ولی مقدار زیاد شدن عمر باتری ها، توسط شرکت نینتندو مشخص نشده است. و لازم به ذکر است که کاربران این را بدانند که در حال حاضر باتری این کنترلرها می توانند ۲۰ ساعت به صورت مداوم قابل استفاده باشد. این باتری ها طول عمر خوب و مناسبی دارند. زمانی که می خواهید این کنترلر را شارژ کنید، کاربران می توانند کنترلرها را به کنسول بازی متصل کنند و در داخل داگ مخصوصی که به تلویزیون وصل می شود، قرار دهند.

یا این که از طریق یک دستگیره مخصوص می توانند به کنترلرهای جوی کان وصل شوند. می توان به روشی جداگانه باتری ها را شارژ و از آن ها استفاده کرد. این کنترلرها دارای ویژگی های تازه و جالبی هستند که روش های مختلف و گوناگونی از بازی کردن با دستگاه کنسول سوییچ در خدمت و اختیار کاربران و مخاطبان این کنسول قرار می دهد.

رنگ های جدید جوی کان نینتندو سوییچ
ویژگی کنترلرهای جوی کان

چگونگی استفاده از این کنترلرها به این ویژگی آن ها ربط دارد. این کنترلرها فقط برای استفاده شدن با یکدیگر نیستند بلکه می توانیم به صورت جداگانه در بازی های مخصوص از آن استفاده کنیم. وقتی که دو تا از کنترلرهای جوی کان را در دسترس داشته باشید می توانید به شکل دو نفره این بازی را انجام دهید و از آن لذت ببرید. به جز این قابلیت ها، نینتندو از انواع مختلف سنسور های حرکتی و حسی در این کنترلر استفاده کرده است تا بتوانید از بازی بهتر استفاده کنید.

نینتندو سوییچ لایت

بعد از گذشت مدتی شرکت نینتندو مدل جدیدی را با نام نینتندو سوییچ لایت را به کاربران خود معرفی کرده است. که بر روی سخت افزاری قوی تر و پیشرفته تر تمرکز خواهد کرد. این کنسول جدید به تلویزیون وصل نمی شود و کاربران نمی توانند در خانه از آن استفاده کنند. این شرکت مخصوصا این کنسول جدید را سبک تر و کوچک تر طراحی و آماده کرده است تا فقط به شکل دستی باشد و راحت تر جا به جا شود. جوی کان های این کنسول به هیچ عنوان از هم جدا نمی شوند. یک کنسول بازی دستی و قابل حمل حتما باید یک باتری قوی داشته باشد که وقتی بازیکن از این کنسول استفاده می کند از آن راضی باشد.

نینتندو عمر باتری این کنسول جدید دستی را بین ۳ تا ۷ ساعت شارژ اعلام کرده است و نسبت به کنسول قبلی شارژ بیشتری را می تواند در خود نگه دارد. همینطور در اجرای بازی برای کاربر مدت زمان بازی زیاد باشد و این کنسول نسبت به کنسول قبلی خود ۱۰۰ دلار ارزانتر عرضه می شود. به طور یقین یک انتخاب خوب و عالی می باشد و کنسول بازی نینتندو سوییچ لایت در سه رنگ زرد، خاکستری و فیروزه ای وجود دارد.

این امکان وجود دارد که شاید روزی نیتتندو یک کنسول جدید با توانایی پردازشی بالاتر را عرضه کند. شرکت نینتندو برای دسته ها رنگ های جالب و متنوع را در نظر گرفته است و اگر شما می خواهید که جداگانه کنترلرها را تهیه کنید می توانید به راحتی هر رنگی را که دوست دارید و مورد پسند است را انتخاب کنید. وقتی که این شرکت بازی ARMS را نشان داد از دسته های زرد رنگ رونمایی کرد، حتی این دسته ها در رنگ های صورتی و سبز بودند.

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =