حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

روند ارسال

روند ارسال فروشگاه مرکز خرید به سه صورت می باشد:

  1. ارسال با پیک
  2. ارسال از طریق پست جمهوری اسلامی ایران
  3. ارسال با تیپاکس

ارسال با پیک

روند ارسال کالا با پیک تنها در مناطق ۲۲ گانه ی شهر تهران میسر می باشد. جهت ارسال کالا با پیک، پس از ثبت سفارش و انجام مراحل پرداخت، برای سفارش هایی که پیش از ساعت ۱۵ روز کاری ثبت شده باشند پردازش در همان روز صورت گرفته و کالای مورد نظر ظرف مدت ۳ ساعت پس از تایید سفارش برای مشتری ارسال می گردد. هزینه ی ارسال همواره بر عهده مشتری می باشد که به صورت حساب به صورت سیستمی اضافه می شود.

توجه: در صورتی که آدرس تحویل داخل مناطق ۲۲ گانه باشد و خریدار ارسال از طریق پست یا تیپاکس را برگزیند، سفارش همچنان برای خریدار از طریق پیک ارسال خواهد شد. بدیهی ست که هزینه پیک در صورت حساب لحاظ نشده و خریدار موظف به پرداخت کامل هزینه پیک در محل خواهد بود.

پردازش سفارشاتی که پس از ساعت ۱۵ ثبت شوند به روز بعد موکول شده و پیش از ساعت ۱۴ روز بعد برای مشتری ارسال خواهند شد.

نحوه بسته بندی کالاهای تحویلی توسط پیک در داخل ساک با چاپ و هولوگرام پلمپ مرکزخرید دات کام می باشد. تمام اقلام سفارش اعم از لوازم جانبی و فاکتور در داخل این ساک پارچه ای قرار می گیرند.

ارسال از طریق پست جمهوری اسلامی ایران

کالاهای سفارش داده شده در هر روز پس از تایید سفارش، صبح روز بعد به مامور پست تحویل می شوند و کد پیگیری مرسوله در همان روز برای مشتری پیامک خواهد شد. هزینه پستی ارسال کالا به صورت خودکار بر روی صورتحساب مشتری محاسبه می گردد. در صورت عدم حضور مشتری در محل، مرسوله توسط مامور پست به نزدیک ترین دفتر پستی مقصد تحویل شده و مشتری موظف می باشد تا با در دست داشتن کد پیگیری مرسوله به دفتر پستی مراجعه نماید.

ارسال با تیپاکس

کالاهای سفارش داده شده در هر روز پس از تایید سفارش، صبح روز بعد به دفتر تیپاکس تحویل می شوند و کد پیگیری مرسوله در همان روز برای مشتری پیامک خواهد شد. هزینه ارسال کالا پس کرایه بوده و بر عهده ی مشتری می باشد.

نحوه بسته بندی کالاهای تحویلی توسط پست یا تیپاکس به صورت قرار گرفتن اقلام داخل مشمای حباب دار ضربه گیر و کارتن های با سایز مناسب ۵ لایه با چاپ و لوگوی مرکزخریددات کام و پلمپ شده با چسب مرکزخرید دات کام می باشد.

 

 

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول