کمیک جدید مردعنکبوتی با رویداد بازی Spider Man

بازی Spider Man PS4

طی اخبار منتشر شده از شرکت مارول یک کمیک با محوریت شخصیت مردعنکبوتی بازی Spider Man PS4 درفصل پاییزسال جاری منتشر خواهد شد از نویسنده این کمیک به کریستوس گیج می توان اشاره در این کمیک شخصیت مرد عنکبوتی و یا پیتر پارکری را مشاهده خواهیم کرد که بازیکنان بسیاری طرفدار و هواداران این شخصیت هستند.

بازی Spider Man PS4
عکس بازی Spider Man PS4

سونی در نمایشگاه E3 از اثری با محوریت شخصیت اسپایدر من با عنوان Marvel’s Spider-Man رونمایی کرد و استودیو اینسامنیاک گیمز وظیفه سا خت این بازی را برعهده گرفت. بازی Marvel’s Spider Man برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در تاریخ ۷ سپتامبر۲۰۱۸ میلادی و یا همان ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ شمسی منتشر می‌شود ازشخصیت اسپایدرمن تا به امروز کم‌ تر بازی فوق‌ العاده‌ای ساخته شده است.

اما این شخصیت هنرنمایی‌ های فراوان و زیادی در دنیای کمیک و سینما را دارد.طی اخبار منتشر شده از شرکت مارول یک کمیک با محوریت شخصیت مردعنکبوتی بازی Spider Man PS4 درفصل پاییزسال جاری منتشر خواهد شد از نویسنده این کمیک به کریستوس گیج می توان اشاره در این کمیک شخصیت مرد عنکبوتی و یا پیتر پارکری را مشاهده خواهیم کرد که بازیکنان بسیاری طرفدار و هواداران این شخصیت هستند.

در این کمیک مرد عنکبوتی دارای ویژگی های بسیاری است.مرد عنکبوتی در این کمیک علاوه بر دارا بودن ویژگی های قبلی خود که در بازی های قبلی داشته با یک تهدید نامشخص نیز مبارزه کند نویسنده این اثر بر این باور است که که بهترین زمان برای ترکیب بازی مرد عنکبوتی و کمیک است. هم چنین طی اخبار منتشر شده قرار است اولین شماره از کمیک Spidergeddon در تاریخ چهار مهرماه (۲۶ سپتامبر) در دسترس کاربران و بازیکنان قرار گیرد هم چنین باید اشاره کنم که وقایع داستانی‌ این کمیک بعد از وقایع بازی Spider Man اتفاق می‌ افتد.

همانطور که در در بالا اشاره کردم این بازی در تاریخ ۱۶ شهریور ماه (هفت سپتامبر)منتشر شده است.بعد ازپایان انتظار و منتشر شدن بازی، مشخص شد که این همه چشم به راه بودن برای اثر Marvel’s Spider-Man ارزشش را داشت به گونه ای که این بازی به عنوان بهترین بازی‌های پلی‌استیشن ۴ در سال ۲۰۱۸ شناخته شد، هم چنین ازمهم ترین اثر خلق‌ شده با محوریت ابرقهرمان‌ها در بازی‌های ویدیویی و از بهترین بازی‌های سال است. از مواردی که باعث موفقیت این بازی شد می توان به تعریفی درست از شخصیت اسپایدرمن و حضور دشمنانی آشنا و استفاده صحیح و به جا سازندگان از این شخصیت‌ها برای دادن هیجان به بازی اشاره کرد.

خلاصه ای از بازی Spider Man

پیتر پارکر قهرمان (شخصیت اصلی داستان) است که دارای توانایی فوق العاده است و با استفاده از این توانایی دشمنان را از پای درآورد و مبارزه با دشمنان برای او امری طبیعی و عادی به حساب می آید این شخصیت به گونه ای است که هر اتفاق یا کمکی از طرف شخصی از او خواسته شود در کمترین زمان ممکن در میدان مبارزه حاضر می گردد.

داستان در شهر نیویورک واز یک روز معمولی شروع می شود که در این شهر توسط مجرمان و جنایت کاران زیرزمینی ناامنی و هیاهو ایجاد شده است و این خبر را یوریکو واتا به افسر وظیفه شناس به ابرقهرمان پیتر پارکر می دهد.زمانی که پارکر این خبررا می شنود با خوشحالی ونیروی هرچه تمام تر آماده ی مبارزه با دشمنان دیرینه خود می شود.

در واقع ابرقهرمان داستان با یک حمله غافلگیرانه دشمنان را از پای در بیاورد این حرکت حس درون مخاطب ایجاد می شودکه مبارزات و اتفاقات موضوعی کاملا عادی بوده است.اما بازی به این راحتی نبوده است و هم چنین وقایع و اتفاقات غیرمنتظره ای برای قهرمان داستان نیز رخ می دهد که این قهرمان از این وقایع بی خبر است و این موضوع است که بازی را اکشن وبه داستان شکفتی می دهد.

ویژگی های مهم و پر رنگ این بازی این است که به کاربران و بازی کنان احساس مرد عنکبوتی شدن دست می دهد که در واقع می توان گفت مهم ترین هدف شرکت سازنده در ساخت این بازی خلق اثری ماورایی و نمایش یک ابرقهرمان برای مخاطبان کنسول پلی استیشن ۴ می باشد که این اینسامیناک گیمز کاملا به هدف خود رسیده است.از نکات مثبت و نکات منفی داستان جزئیات و بزرگی شهر نیویورک است که این ویژگی باعث شده است برای بازیکنان لذت و شگفتی بسیاری به همراه داشته باشد.

بازی Spider Man PS4
عکس بازی Spider Man PS4

البته مواردی چون راه رفتن روی زمین، راه رفتن و اوج گرفتن مابین آسمان خراش ها، لمس و شنیدن صدای ماشین، موقعیت حرکتی وسایل نقلیه، پریدن از روی ماشین ها و هم چنین حرکت کردن مردم در گوشه های مختلف داستان از ویژگی های مثبت داستان است که توانسته اند جلوی اثرات منفی را برای گیمر بگیرند.این شرکت به صورت ریز بینانه ای روی شخصیت پردازی یک به یک کاراکترهای داستان تمرکز کرده به نحویی که شخصیت پردازی در داستان کاملا روان انجام گرفته است.

شرکت گیمزت وانسته مهم بودن اجرای مراحل فرعی را از طریق به چالش کشیدن کاربران برای جمع کردن و کسب تروفی های مختلف اسپایدرمن در بازی را نشان دهد.همین ویژگی ها در بازی اسپایدرمن باعث شده این بازی از بازی کنان از سایر بازی ها متفاوت ترجلوه پیدا کند. در این قسمت لازم است به گرافیک زیبای این بازی اشاره کنم که شهر نیویورک به شکلی کاملا زیبا و چشم ‌نواز نشان داده است که در نهایت همه و همه این ویژگی ها باعث شده است اثری درخورِ نام اسپایدرمن پدید بیایید و این بازی اکشن و جذاب دارای طرفداران وهواداران زیادی است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 12 =