معرفی لوازم جانبی ضروری کنسول بازی ایکس باکس وان

معرفی لوازم جانبی ضروری کنسول بازی ایکس باکس وان

شرکت سازنده ایکس باکس وان لوازم جانبی جدیدی را ساخته و به بازار عرضه کرده است که می توان با بهره گیری از این لوازم از امکانات بیشتر Xbox One استفاده کرد. جالب است بدانید که لوازم جانبی Xbox One را می توان برای کامپیوتر هم استفاده کرد، هرچند که قرار است شرکت سازنده این کنسول یک کامپیوتر ویژه را با این لوازم به بازار ارائه کند. هر چند که Xbox One دارای لوازم های جانبی گوناگونی است اما نمی تواند موفقیت های شرکت سازنده  PS4 را داشته باشد. حال بهتر است با لوازم جانبی  Xbox One آشنایی داشته باشیم.

پایه شارژر دسته بازی ایکس باکس

معرفی لوازم جانبی ضروری کنسول بازی ایکس باکس وان
پایه شارژر دسته بازی ایکس باکس 

برای کار کردن دستگیره بازی ایکس باکس وان از باطری قلمی استفاده می شود که باطری های قلمی شارژشان سریع تمام می شود و برای همین گزینه مناسبی نبودند. شما می توانید از یک بسته برای تقویت کننده شارژر کنترلر بازی استفاده کنید. این بسته دارای باطری قابل شارژ و یک پایه برای شارژ کنترلر Xbox One می باشد و با تقویت کردن دسته بازی مانع از تمام شدن سریع شارژ کنترلر می شود. استفاده از این بسته تقویت کننده شارژر دسته بازی نگرانی شما را از تمام شدن سریع شارژ دسته برطرف می کند.

دسته بازی الیت Xbox One

معرفی لوازم جانبی ضروری کنسول بازی ایکس باکس وان
دسته بازی الیت Xbox One

اگر می خواهید کلا از دسته معمولی Xbox One استفاده نکنید. (به علت مشکل گفته شده) می توانید دسته بازی ویژه الیت را خریداری کنید. کنترلر Elite یکی از بهترین کنترلرهای شناخته شده در دنیای کنسول های بازی ایکس باکس وان می باشد. قیمت این دسته بالاتر از دسته های معمولی است، اما زمانی متوجه قابلیت های این کنترلر می شوید که بازی با آن را تجربه کنید.

ویژگی های دسته بازی الیت

  • دکمه های این کنترلر نرم می باشد.
  • این دستگاه دارای سیگنال های دقیق است و کمیت ها را به خوبی اندازه می گیرد.
  • تنظیمات مختلفی را می توان با دکمه های آن انجام داد.
  • این کنترلر نسبت به کنترلرهای معمولی برتری دارد.

اگر مایل هستید که سطح آنالوگ و سیگنال های کنترلر را تغییر بدهید می توانید با تنظیمات خود، جای کلید های را عوض کنید این کار باعث می شود که به صورت حرفه ای به بازی کردن مشغول شوید. این کنترلر بیشتر برای بیشتر برای بازی های تک تیرانداز و نبردهای حرفه ای قابل استفاده است و باعث می شود که لذت بیشتری را از بازی کردن ببرید.

Headset استریو مخصوص Xbox One

معرفی لوازم جانبی ضروری کنسول بازی ایکس باکس وان
Headset استریو مخصوص Xbox One

شک نداشته باشید که Headset استریو یکی از بهترین هدسته های بازی Xbox One است. چگونگی نصب این هدست به این ترتیب است که شما آن را به وسیله کابل به کنترلر وصل می کنید یا می توان به وسیله یک مبدل الکتریکی که با برق کار می کند به کنترلر متصل شوید.

ویژگی های Headset

  • میکروفون های تعبیه شده در این هدست بسیار دقیق هستند.
  • دامنه صوتی این هدست بالا است.
  • امکان شنیدن بیس را به صورت عمیق دارید.
  • این هدست سبک بوده و گوشی های آن راحت است و شنونده با گذاشتن گوشی ها روی گوش هایش اذیت نمی شود.

ویژگی های گفته شده تجربه ای متفاوت را از شنیدن موسیقی و صدای بازی به گیمر می دهد.

فرمان بازی لاجیتک G920

معرفی لوازم جانبی ضروری کنسول بازی ایکس باکس وان
فرمان بازی لاجیتک G920

این فرمان توسط یک شرکت تولید کننده لوازم جانبی ساخته شده است. فرمان های بازی لاجتیک برای ایکس باکس وان در دو نوع می باشد، نوع اول یک فرمان برای کنترل زوایای گوناگون بازی است و نوع دوم برای بازی های ورزشی قابل استفاده می باشد. اگر جزء آن دسته از گیمرهای هستید که بازی های مسابقه ای علاقه دارید و این این فرمان جزء بهترین لوازم جانبی است که لذت بازی های مسابقه ای را بیشتر می کند.

این فرمان باعث می شود که گیمربهتر در شرایط مسابقات قرار بگیرد و جزء لوازم جانبی باکیفیت کنسول Xbox One به شمار می آید. به جزء فرمان برای حس کردن بیشتر موقعیت و فضای بازی جعبه دنده آن را هم خریداری کنید.

عینک سه بعدی

معرفی لوازم جانبی ضروری کنسول بازی ایکس باکس وان
عینک سه بعدی

اگر می خواهید بازی مجازی را به صورت واقعی ببینید از عینک های سه بعدی ایکس باکس یک استفاده کنید. عینک های سه بعدی شما را به دنیای بازی می برد و کافیست یکبار بازی کردن را با این عینک تجربه کنید. آن وقت دوست دارید همیشه در هنگام بازی عینک را بر چشم داشته باشید.

محافظ صفحه

برای محافظت کردن از صفحه Xbox و دسته می توانید به آن ها برچسب بزنید. برچسب زدن یا همان محافظ صفحه علاوه بر کارآیی بر زیبایی دسته و کنسول هم می افزاید.

دوربین – Kinect

معرفی لوازم جانبی ضروری کنسول بازی ایکس باکس وان
دوربین – Kinect

در انجام برخی بازی ها گیمر نیازمند Kinect و دوربین می باشد. در زمان خرید دوربین برای ایکس باکس وان به وضوح تصویر، زاویه و پوشش ۳D آن توجه کنید. با تهیه Kinect برای ایکس باکس دیگر نیازی به خرید دسته کنسول ندارید و می توانید بازی را بدون استفاده از دسته Xbox One کنترل کنید. در کنار خرید دوربین سه بعدی برای  x box  می توانید یک پایه نگهندارنده دوربین را هم خریداری کنید.

به جزء لوازم های جانبی گفته شده لوازم های دیگری هم در بازار وجود دارد که هر کدام کاربرد و اهمیت خاص خود را برای کنسول x box1 دارد که موارد بالا جزء کاربردی ترین لوازم جانبی برای ایکس باکس وان محسوب می شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 3 =