ارتقا سطح در سایبرپانک ۲۰۷۷

ارتقا سطح در سایبرپانک 2077

راه‌های زیادی برای کسب تجربه در بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد. تا Overall level، سطح Street Cred level و سطح Attributes level، شخصیت V را ارتقا دهید. در این بخش از راهنما به شما بهترین روش‌های ارتقا سطح در سایبرپانک ۲۰۷۷ به صورت سریع و همچنین دستیابی به حداکثر سطح یا Max Level را آموزش می‌دهیم. هنگامی‌که سطحتان ارتقا می‌یابد، علاوه بر کسب امتیازات Attribute Points و Skill Points که می‌توانید از آن‌ها برای ارتقای سطح ویژگی‌ها و درخت مهارت استفاده کنید، سطح کلیتان نیز افزایش خواهد یافت.

ارتقای سطح

ساده‌ترین راه برای دستیابی سریع به XP  و ارتقای سطح، تکمیل ماموریت‌های اصلی یا همان Main Jobs‌ بازی است. این‌ها ماموریت‌های اصلی داستان بازی Cyberpunk 2077 هستند و البته از ماموریت‌های دیگر طولانی‌ترند.

همچنین می‌توانید با تکمیل ماموریت‌های فرعی یا Side Jobs و گیگ‌ها نیز مقدار زیادی XP جمع کنید. این ماموریت‌ها نسبت به ماموریت‌های اصلی XP کمتری ارائه می‌دهند، اما تعدادشان بیشتر است و برای تکمیل آن‌ها به زمان کمتری نیاز خواهید داشت. با باز کردن بخش ژورنال می‌توانید تمام ماموریت‌ها و گیگ‌های موجود را مشاهده کنید.

ضمنا یادتان باشد که تمام وظایف مربوط به NCPD که هنگام کاوش در Night City روی صفحه ‌نمایشتان ظاهر می‌شوند را انجام دهید. این وظایف در ژورنالتان وجود ندارند و به‌ طور تصادفی رخ می‌دهند، اما روند تکمیل آن‌ها بسیار سریع است و اکثرا از شما می‌خواهند که تعدادی از دشمنان را از پای درآورید. با تکمیل این وظایف Street Cred و XP دریافت خواهید کرد.

مشاهده سطح

ارتقا سطح در سایبرپانک 2077

وقتی که منوی اصلی را باز می‌کنید، در گوشه بالا سمت چپ سطح کلی و سطح Street Cred level خود را مشاهده خواهید کرد. البته اگر می‌خواهید بدانید که برای دستیابی به سطح بعدی دقیقا باید چه میزان XP جمع‌آوری کنید، اوضاع کمی پیچیده‌تر خواهد شد. به برگه Inventory بروید و روی دکمه Stats که در سمت چپ V قرار دارد، کلیک کنید. در صفحه Stats با جزییات آماری شخصیتتان آشنا خواهید شد. همچنین می‌توانید میزان XP مورد نیاز برای ارتقای سطح کلی و سطح Street Cred level را در سمت چپ صفحه مشاهده کنید.

سطح Max Level در بازی Cyberpunk 2077 چیست؟

در ارتقا سطح در سایبرپانک ۲۰۷۷ برای V سطح Max Level (حداکثر سطح) عدد ۵۰ است. این سطح کلی شخصیتتان است. همینطور نتیجه مستقیم دستیابی به XPها پس از تکمیل ماموریت‌های مختلف است.

حداکثر سطح Street Cred levelتان نیز ۵۰ است. این گزینه، اعتبار V محسوب می‌شود. به شما امکان می‌دهد تا به سلاح‌ها و تجهیزات و همچنین فروشندگان جدیدتری دسترسی یابید. می‌توانید در هنگام کاوش در شهر نایت ‌سیتی و با تکمیل ماموریت‌های فرعی، گیگ‌ها و وظایف NCPD به Street Cred دست یابید.

حداکثر سطح Attributes level عدد ۲۰ است. این گزینه شامل بدن، واکنش‌ها، توانایی فنی، هوش و جذابیت است. با هر بار ارتقای سطح کلی V فقط یک امتیاز Attribute Point دریافت خواهید کرد. پس شما نمی‌توانید همه زمینه‌های ذکر شده را تا سطح حداکثر ارتقا دهید. به همین دلیل باید هوشمندانه انتخاب کنید.

 

منبع: IGN

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 13 =