نکات آموزشی شخصیت آرتور بازی Red Dead Redemption 2

بازی رد دد ریدمپشن ۲ یکی از مشهور ترین بازی های کمپانی Rockstar است. این بازی نگاه متفاوتی به بازی کامپیوتری دارد و گیمر در طول این بازی با استفاده از قابلیت هایی که در اختیارش گذاشته شده باید به شکار حیوانات مختلف بپردازد و یا فعالیت های جالب دیگری مانند سرقت از قطار را انجام دهد.

مراحل طولانی بازی

مراحل طولانی این بازی باعث شده تا بازیکن به ساعت ها زمان برای انجام بازی نیاز داشته باشد. برای اینکه از این بازی به خوبی لذت ببرید باید برخی از نکات و ترفند های آن را بدانید. بی شک مهم ترین آن ها شناخت ویژگی های شخصیت اصلی این بازی یعنی فردی به نامی آرتور است.

شخصیت اصلی آرتور 

شما در نقش آرتور حضور خواهید داشت و برای اینکه از شخصیت داستانی خودتان مراقبت کنید باید نیاز ها و خواسته های او را در طول بازی بدانید و از او مراقبت کنید. بر خلاف بسیاری از بازی ها، سبک این بازی به شکل دیگری برای ادامه بقا دلالت دارد، به عنوان مثال در سایر بازی ها باید مراقب تیر خوردن و کاهش توان شخصیت خود باشید اما در این بازی همه خواسته های بدنی و ذهنی شخصیت داستانی خود را باید حدس بزنید و به آن رسیدگی کنید.<

شخصیت ظاهری 

موضوعاتی مانند خستگی، گرسنگی، کاهش انرژی و غیره از این دست نیاز ها هستند. اولین کاری که باید انجام دهید با رفتن به قسمت منو و سپس Player اطلاعات بازیکن خود را مشاهده کنید. در هر مرحله این اطلاعات متفاوت خواهد بود و قابل برنامه ریزی است. در این قسمت می توانید مواردی مانند سطح سلامتی، میزان انرزی و یا میزان احیا شدن بازیکن خود را بررسی کنید.
سپس به موقع به شخصیت خود آب و غذا بدهید و استراحت کافی بدهید تا به خوبی ترمیم شود و قوای از دست رفته بدن خود را به دست بیاورد. نکته دیگری که باید در مراقبت از شخصیت داستانی خود در نظر داشته باشید پوشش مناسب برای او می باشد که کاملا قابل شخصی سازی است. مثلا در هوای سرد باید پوشش گرم و در هوای گرم باید پوشش خنک برای او انتخاب کنید. با این کار روند احیا شخصیت داستان ار بهبود خواهید داد.

وزن ایده آل آرتور

در قسمت منو و Player در هر مرحله به وزن آرتور به خوبی دقت داشته باشید. در این قسمت آرتور ممکن است دارای اضافه وزن، کمبود وزن و یا وزن متعادل باشد. اگر متعادل باشد که حالت نرمال را به شما نشان می دهد اما اگر اضافه وزن داشته باشد در برابر برخی از ضربات مقاوم تر است اما راحت تر انرژی خود را از دست می دهد و یا اگر وزن کم داشته باشد مقاومت آرتور در برابر ضربات نیز کاهش می یابد. در چنین شرایطی باید برای حفظ تعادل بدن آرتور میزان خوراک و تغذیه او را بررسی کنید.

عوامل محیطی بازی رد دد ۲

حفظ ایمنی و سلامت آرتور تنها محدود به خود شخصیت داستانی آرتور نمی شود. بلکه باید در طول بازی به عوامل محیطی نیز توجه داشته باشید. در این بازی عوامل محیطی مختلفی هستند که می تواند به آرتور کمک کنند و یا به او آسیب بزنند که در محیط طبیعی نیز ممکن است وجود داشته باشند. در زمان بازی می توانید با بررسی آسمان از محیط هایی که دود از آنها بلند شده آگاه شوید. این دود نشان دهنده وجود کمپی در نزدیکی آرتور است.

کمپ های درون بازی

در این کمپ ها امکان دارد دوست و یا دشمن حضور داشته باشد. اگر دوست باشند به او کمک خواهند کرد و اگر دشمن باشند ممکن است به او آسیب بزنند. یکی از اصلی ترین کار هایی که باید در این بازی انجام دهید شکار کردن است. برای شکار حتما قبل از شلیک به حیوان از گزینه Study استفاده کنید تا حیوان مورد نظر را بهتر بشناسید و بهترین سلاح را انتخاب کنید. در ضمن باید در نظر داشته باشید که بوی بدن آرتور و یا حرکت اضافی باعث فرار حیوان خواهد شد. همیشه برای تمامی این مشکلات راه حل هایی وجود دارد.

از دیگر عواملی که می تواند به بهبود عملکرد آرتور کمک کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از Fence ها برای فروش برخی از آیتم ها که به آنها نیاز ندارد.
  • کسب درآمد را فراموش نکنید تا بتوانید نیازهای آرتور را خریداری کنید.
  • به اسب آرتور هم مانند خود او رسیدگی کنید.
  • در برابر شلیک دشمنان جا خالی را فراموش نکنید
  • اگر برای ادامه بازی انرژی زیادی ندارید و ریسک بازی در مراحل بعدی را خطرناک می دانید برای کسب امتیاز بیشتر یک مرحله را می توانید چندین بار بازی کنید.
  • برای کسب تجربه بیشتر و لذت بیشتر و البته به منظور پیدا کردن دوستان بیشتر برای آرتور می توانید مراحل خاکستری که مراحل فرعی هستند را تجربه کنید.
  • رفتار آرتور در اتفاقات بازی قطعا تاثیر مستقیم خواهد داشت . این را فراموش نکنید.

استفاده از نقشه های مختلف ، دست کاری کردن نقشه ها و بسیاری از عوامل دیگر هم به آرتور در طول بازی کمک خواهد کرد. آنچه که باید در نظر داشته باشید، آرتور را همانند یک فرد واقعی بدانید و با او رفتار کنید تا بیشتر از او مراقبت کرده باشید.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =