رونمایی از رنگ های جدید کنترلر دوال سنس

کنترلر دوال سنس

سونی دو رنگ جدید را برای کنترلر دوال سنس (DualSense) عرضه کرده تا بازیکنان پلی‌ استیشن ۵ از آن لذت ببرند و این انتشار با وجود عرضه موارد شگفت‌ انگیزی از horizon، نمی‌توانست زمان بهتر و مناسب‌تری داشته باشد. این دو رنگ جدید قرار است ماه آینده به صورت زنده عرضه شوند، اما ما امروز اولین تصاویر را از Cosmic Red و Midnight Black جدید دیدیم.

مدیر ارشد PS VR، ورزش‌های الکترونیکی، بازاریابی لوازم جانبی و صدور مجوز یعنی Isabelle Tomatis به وبلاگ پلی‌ استیشن رفت تا جدیدترین موارد اضافه شده به خط لوازم جانبی پلی‌ استیشن ۵ را معرفی کند. هنگامی‌ که برای اولین بار پلی‌ استیشن ۵ با رنگ سفید و آبی درخشانش عرضه شد، بازیکنان مجذوب طراحی منحصر به‌ فرد آن شده بودند، اما تقاضای زیادی برای رنگ سیاه هم وجود داشت. اگرچه خود کنسول همچنان سفید است، اما یکی از کنترلرهای DualSense با فناوری صیقلی و زیبا همراه شده و بقیه با ظاهری Cosmic Red وارد بازار شدند.

این دو کنترلر جدید ماه آینده وارد قفسه فروشگاه‌ها می‌شوند. اگرچه تاریخ دقیق آن به خرده‌ فروشان بستگی داشته و ممکن است متفاوت باشد. Satoshi Aoyagi در پست وبلاگی درباره این موارد جدید بیان کرده: “هر دو این رنگ‌ها یک رنگ آبی ظریف هم دارند، که باعث ایجاد سایه‌های منحصر به‌ فردی از قرمز و مشکی شده است. این رنگ آبی همچنین در رنگ‌های کنترلر بی‌سیم اصلی DualSense هم وجود داشته، پس هر سه این رنگ‌ها سازگاری خوبی با هم دارند. رنگ دکمه کنترلر و جزئیات متناسب با رنگ‌های جدید طراحی شده است. امیدواریم این موارد جدید لذت و هیجان بیشتری را برای بازیکنان به همراه داشته باشد.”

این پست همچنین بیانگر بینش بیشتری نسبت به ویژگی‌های منحصر به‌ فرد کنترلر، شامل غوطه‌وری عمیق در بازخورد هپتیک Returnal و پشتیبانی از محرک سازگار است. در مورد Returnal، حداقل طبق Dan Tack خود ما، می‌توانید متوجه شوید که چگونه هر بخش بازی حدود ۷۰ دلار ارزش دارد.

 

منبع: GameInformer

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 16 =