آموزش

مکان و نحوه پیدا کردن گاوصندوق Catty Corner در فورتنایت

مکان و نحوه باز کردن گاوصندوق Catty Corner در فصل سوم فورتنایت

گاو صندوق Catty Corner فورتنایت یکی از چالش‌­های اصلی فصل ۳ بازی Fortnite است که با بدست آوردن آن می‌توانید منابع و آیتم‌های ارزشمندی را بدست آورید. 

اولین بار در فصل ۲ با گاو­صندوق­‌ها روبرو شدید و برای باز کردن آن‌ها نیاز است که یک باس را شکست دهید. همین اتفاق در اینجا نیز صدق می­‌کند، نیاز است که شما Kit را که در حال گردش در اطراف موقعیت گاوصندوق است، پیدا کرده و او را شکست دهید.

البته با توجه به اینکه Catty Corner یک موقعیت جدید است، احتمالا در ابتدا برای رسیدن به آنجا نیاز به چند راهنمایی کوچک خواهید داشت.

آیا بدنبال چیزهای بیشتری از فصل جدید بازی هستید؟ نقشه بازی دارای چند ویژگی جدید مانند کوسه‌­ها، گرداب Fortilla و کوتوله­‌های Homely Hills است.

Catty Corner در نقشه فصل ۳ بازی Fortnite یک موقعیت جدید است، و می­‌توانید آنرا در گوشه جنوب شرقی نقشه، در دامنه کوه­‌های جنوب دریاچه Lazy Lake و Retail Row پیدا کنید.

گاوصندوق Catty Corner فورتنایت

Catty Corner منطقه­‌ایست که توسط یک جاده به دو بخش تقسیم شده است. در بخش جنوبی آن یک پمپ بنزین قرار دارد و در بخش شمالی منطقه، محلی برای جمع­ آوری ضایعات وجود دارد. اگر به سمت شمال و سپس به سمت غرب بروید، گاوصندوق را پیدا خواهید کرد. گاوصندوق در طبقه همکف یک ساختمان، رو به سمت شمال قرار دارد.

اگر به قسمت ” TY” منطقه Catty Corner بروید، آن‌ را خواهید یافت.

گاوصندوق فورتنایت

اگر نتوانستید آنرا پیدا کنید، نگران نباشید، زیرا وقتی به آنجا برسید هم نمی­توانید بلافاصله گاوصندوق را باز کنید، زیرا به یک کارت ورودی برای باز کردن آن نیاز خواهید داشت. ماموریت بعدیتان پیدا کردن آن کارت ورودی است.

نحوه دستیابی به یک کارت ورودی Catty Corner در بازی Fortnite

کارت ورودی Catty Corner یک وسیله خاص است که باید آنرا از Kit بگیرید، Kit یک رئیس و یکی از شخصیت­‌های پوسته Battle Pass در فصل ۳ است. Kit در قسمت جنوبی منطقه در نزدیکی پمپ بنزین در حال گردش است. او احتمالا در حال پرسه زدن است، پس اگر در آنجا پیدایش نکردید به گشتن ادامه دهید.

هنگامی که با Kit روبرو شدید باید او را شکست دهید. سلاح ویژه Kit، شاتگان است، بنابراین دور ماندن از او، میزان آسیب دیدگی را کاهش می‌­دهد. ممکن است افراد متجاوز دیگری نیز از این منطقه دفاع کنند، پس اگر می­‌توانید ابتدا آنها را بکشید و سپس با Kit روبرو شوید.

گاوصندوق فصل سوم فورتنایت

پس از آنکه او را شکست دادید به تیراندازی ادامه دهید تا از پیروزیتان مطمئن شوید و اموالش روی زمین بیفتد، سپس می­‌توانید کارت ورود را بردارید.

شکست دادن Kit در فصل سوم

کارت ورود را در inventory خود قرار دهید. پس از انجام اینکار، محل قرارگیری گاوصندوق Catty Corner روی صفحهٰ‌­تان پررنگ خواهد شد.

گاوصندوق Fortnite

اگر قبلا گاوصندوق را پیدا نکرده بودید، حالا می­‌توانید آنرا براحتی بیابید. وقتی به آنجا رسیدید، کارت را روی کنسولی که در کنارش قرار دارد بکشید، و گاوصندوق باز خواهد شد.

گاوصندوق Fortnite

ماموریتتان کامل شد! درون گاوصندوق چند صندوقچه و وسایل مفیدی برای گذراندن ادامه بازی وجود دارد.

 

منبع: EuroGamer

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − شش =