رکورد شکنی تعداد کاربران گیم GTA Online

گیم GTA Online

۲۵ درصد تخفیف گیم GTA Online برای انبار هایی که اتومبیل در آن ها وجود دارد، برای مسلسل ها و سلاح هایی که دارای دوربین می باشند، در نظر گرفته شده است.

گیم GTA Online
گیم GTA Online

اخیرا کمپانی سازنده ی بازی محبوب و جذاب GTA، از خود آماری را منتشر کرده است که بسیار قابل توجه است. البته در کنار این آمار و ارقام، لیستی از حراج های این بازی هم منتشر کرده است که مخاطبان بازی منتظر آن بودند.

استودیوی موفق (راک استار گیمز) در بخش چند نفره ی این بازی در قسمت آنلاین این بازی، لیستی از رویداد های این بازی را منتشر کرده است و حراج های موجود را در اختیار بازیکنان قرار داده است.

در راستای این ارقامی که منتشر شده، حالت های مختلف بازی GTA Online، یعنی (ویهایکل وندتا)، (جاجرناوت) و (Lost VS. Damned)، از ۲۵ ام بهمن ماه که مصادف است با ۱۳ فوریه، با افزایش دو برابر GTA و RP، در دسترس بازیکنان قرار می گیرد که از آن استفاده کنند.
کمپانی RockStar برای راحت تر کردن دسترسی کاربران به این مشخصه ها، اقدام به تهیه ی فهرستی از تغییرات و قیمت های آن کرده است و آن را در بازی قرار داده است.
اما حراج هایی که کمپانی راک استار برای این بازی در نظر گرفته است، بسیار تحریک کننده است و به گفته ی این کمپانی، این تخفیف ها تا تاریخ ۲۵ بهمن ماه، برای خرید در اختیار کاربران قرار دارد.
حراج هایی که این کمپانی برای بازی GTA Online در نظر گرفته است، به این گونه است که ۲۵درصد تخفیف برای انبار هایی که اتومبیل در آن ها وجود دارد، برای اسلحه های هفت تیر، مسلسل ها و سلاح هایی که دارای دوربین می باشند، در نظر گرفته شده است. از دیگر تخفیف هایی که برای این بازی ایجاد شده است، تخفیف های ۵۰ درصدی دفترهای “اکسکیتیو” می باشد، که می توان به آن اشاره نمود و همچنین بقیه ی تخفیف هایی که در این بازی از سوی کمپانی راک استار برای این بازی در نظر گرفته شده است به قرار زیر می باشد:

  • ۵۰ درصد آف برای دفترهای اکسکیتیو
  • ۲۵ درصد آف برای انبارهای خودرو
  • ۲۵ درصد آف برای اسلحه های دوربین دار، اسلحه های رگباری و اسلحه های کمری
  • ۲۵ درصد آف برای انوع هلیکوپترهای جنگی “تورتد لیمو” و “بوزارد” و همچنین خودروهای جنگی
  • ۲۵ درصد تخفیف برای خودروهای مسابقه ای
  • ۲۵ درصد تخفیف برای تعمیرگاه ها و مکان های خدمات شهری و همچنین موتور سیکلت ها
  • ۵۰ درصد تخفیف برای خدمات اتومبیل جنگی ازقبیل زره و تایرهای Antiknock در کنار اعمال شخصی سازی

این لیست تخفیفاتی بود که این کمپانی در اختیار بازیکنان خود قرار داده است که همانطور که مشاهده کردید، بسیار کاربردی و مفید هستند.
در کنار این تخفیفات، در بخش مسابقاتی که در حال حاضر در حال اجرا می باشند و در تاریخ ۱۲ بهمن ماه، شروع به فعالیت کرده است، The Wave برای این مسابقات در دسترس می باشد و بازیکنان می توانند تا تاریخ تعیین شده که ۱۸ بهمن ماه می باشد، از این امکان استفاده کنند.
ازدیگر اتفاقاتی که در این رویداد شاهد آن هستیم، می توان به مسابقات Vespucchi Premium اشاره نمود که طبق معمول به نفر اول GTA تعلق خواهد گرفت و به دیگر بازیکنان این مسابقه سه برار آرپی خواهد رسید.

طبق بیانیه ای که این کمپانی مبنی بر بازی GTA منتشر کرده است، به کاربران این بازی هشدار داده است که برای آن دسته از کاربرانی که هنوز شخصیت های بازی GTA Online خود را از روی پلتفرم های نسل قبل خود یعنی PlayStation 3 و Xbox 360 به کنسول های جدید PlayStation4 و Xbox One و یا همچنین کامپیوتر شخصی خود انتقال نداده اند، آخرین مهلتی که برای انتقال این محتویات برای بازیکنان در نظر گرفته می شود، تا پایان روز ۶ مارس که مصادف است با ۱۶ اسفندماه، می باشد و پس از آن، این کمپانی هیچ مسئولیتی برای از بین رفتن اطلاعاتی که بازیکنان از دست داده اند، نخواهد داشت.

در ادامه ی اخباری که تاکنون از حراج های بازی و آخرین فرصت انتقال محتویات، ارائه شد، کمپانی راک استار گیمز تشکر ویژه ای از کاربرانی که باعث شدند این کمپانی دسترسی راحت تری به افرادی که در این بازی تقلب می کنند، پیدا کنند، داشت و در این رابطه خاطر نشان کرد که یکی از اهداف اصلی ما برای خدمات بهتر این بازی به بازیکنان، این است که سعی بر آن داریم به هر نحوی که ممکن است، افرادی که در این بازی با استفاده از کد های تقلب ودیگر فعالیت هایی که به صورت غیرقانونی امکانات بیشتری به آن ها اختصاص داده می شود، را شناسایی کنیم و از این بازی بلاک شوند.

در این مسیر هر روزه برای بالابردن و ارتقا سطح سیستم امنیت این بازی تلاش می کنیم و از کسانی که مارا در رسیدن به این هدف کمک می کنند، تقدیر و تشکر می کنیم و آن ها می توانند انتقادات و شکایاتی که از گیم GTA Online دارند و به خصوص در رابطه با بازیکنان متقلب، به راحتی در سایت رسمی این کمپانی مطرح نمایند.

گیم GTA Online
گیم GTA Online

راک استار گیمز در ادامه ی صحبت های خود از آمار بسیار جالبی که نسبت به بازیکنان آنلاین این بازی در سال ۲۰۱۶ در اختیار داشت رو نمایی کرد و قبل از آن به اتفاقات بزرگی که قرار است در بروز رسانی جدید این بازی در سال ۲۰۱۷ میلادی برای این بازی اتفاق بیفتد هم خبر داد و گفت که در ماه دسامبری که گذشت، ما شاهد بیشترین بازخورد از جانب بازیکنان مختلفی که از سراسر جهان به این بازی روی آورده اند و با هر نوع از کنسول هایی که در اختیار داشته اند، این بازی را اجرا کرده اند، بوده ایم و به عبارت دیگر در حال حاضر، این ماه به عنوان بهترین ماه شکوفایی بازی GTA بود که به صورت آنلاین فعالیت داشت و دارای بیشترین بازیکن در این بازی بوده ایم.

اگر بخواهیم به اتفاقاتی که در این مدت رخ داده است و کاربران حین انجام بازی این رویداد ها را به وجود آورده اند، اشاره کنیم می توان گفت در این مدت بیش از ۱۱ میلیون تأسیس شرکت مدیریتی داشتیم و همینطور مسابقات Stunt بیش از ۱۳ میلیون بار اجرا شده است. در ادامه می توان به مسابقات Juggernaut اشاره کرد که حدود ۱۵میلیون بار، دوره شده است. انجمن هایی که برای موتور سواران تشکیل شده است به عدد ۲۴ میلیون رسیده است و در نهایت آمار جالب ۱۰بیلیون بار برای شخصی سازی های خودروها وجود دارد که این عدد فقط در ماه دسامبر اتفاق افتاده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هشت =