بررسی بازی هیجان انگیز Double Dragon IV

Double Dragon IV

بازی Double Dragon IV یک بازی دو بعدی است و این بازی نیز مانند بقیه بازی ها دارای قوانین خاصی می باشد شرح بازی به این صورت است که به صورت مبارزه ای بازیکنان با استفاده از فنونی به مبارزه می پردازند و با اسلحه های متنوع در بازی دشمن ها را از بین می بردند.

Double Dragon IV
Double Dragon IV

از ویژگی های Double Dragon IV به سبک جنگی و اکشن می توان اشاره کرد که هیجان بالایی را برای بازیکنان و کاربران ایجاد می کند علاوه بر سبک جنگی این بازی،این بازی دارای محیط خوش و زیبایی و گرافیک نوستالژی است که این بازی را برای بازیکنان دلچسب کرده است این بازی دارای ۱۰ مرحله می باشد این بازی شباهت زیادی به بازی شورش در شهر دارد.

استودیو system work در ماه مه سال ۱۹۸۸ تاسیس شده است. از محصولات این استودیو به دوسری ازدها ،سری گنجه دنده، جیک هانتر سریمی توان اشاره کرد این استودیو توسعه دهنده بازی double dragon می باشد. از آهنگساز این مجموعه به کازانکا یامان میتوان اشار کرد و از برنامه نویس این مجموعه به کی اویا اما می توان اشاره کرد. این بازی شامل حالت دو نفره می باشد. این بازی بسیار کم حجم است.

بازیکن در این بازی با دشمنان زیادی مواجهه می شود که هر کدام از دشمنان دارای توانایی و ویژگی های متفاوتی می باشند. از دشمنان به نینجاها و کشتی گیران سومو می توان اشاره کرد. این بازی دارای حالت های مختلفی است از حالت های موجود در این بازی به vs mode و tower mode می توان اشاره کرد. هر کدام از این حالت ها توانایی بازیکن و بازی بازان را به چالش می کشد. این بازی توانایی دارد که بازیکنان را برای چند ساعت سرگرم کند و تجربه خوبی را برای آن ها به ارمغان بیاورد.

از ویژگی های منحصر به فرد بازی به قالب بازی در شخصیت دشمنان می باشد. حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب این بازی اکشن و پر طرفدار به ۱ گیگا بایت رم و ۱۲۸ مگا بایت کارت گرافیک و ۱ گیگابایت فضای هارد دیسک و پردازنده ۱.۲ گیگا هرتز نیاز دارید. حال استودیو توسعه دهنده بازی double dragon lv اعلام کرد که نسخه ژاپنی این بازی با تاخیر روبرو شده است. نسخه ژاپنی این بازی برای کنسول ۴ با تاخیر مواجهه شد. نسخه ژاپنی این بازی برای رایانه بر روی فروشگاه استیم قرار گرفته است.

بازی Double Dragon IV 4، یک بازی دو بعدی است و این بازی نیز مانند بقیه بازی ها دارای قوانین خاصی می باشد شرح بازی به این صورت است که به صورت مبارزه ای بازیکنان با استفاده از فنونی به مبارزه می پردازند و با اسلحه های متنوع در بازی دشمن ها را از بین می بردند.

به گفته سازندگان بازی Double Dragon IV 4 این بازی در شبیه سازی شده بازی های دهه ۸۰ میلادی است. ادامه این بازی ریشه بر Double Dragon the perenge خواهد گشت و داستان بازی بعد از نابودی گروه Shoadow warriors در نسخه دوم این مجموعه ادامه پیدا می کند.

اولین نسخه بازی Double Dragon در سال ۱۹۸۸ روی پلتفرم و کنسول های سگا منتشر شده بود. گیمران عزیز با کنترل کردن دو شخصیت به نام های بیلی و جیمی بازی را جریان می دهند. استودیو آرک سیستم ورکز (Ars system works) در ژوئن ۲۰۱۵ پس از ورشکستگی و ناپایداری استودیو تکنوز ژاپن، امتیاز و سهام این شرکت را خریداری کرد. استودیو آرک سیستم ورکز با انتشار تریلری از بازی خبر از ساخت نسخه جدید که برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی می باشد، داده است.

لازم به ذکر است درسته بازی از گرافیک آنچنان خوبی برخوردار نیست اما گیمران  را به یاد بازی های قدیمی و کلاسیک می اندازد. در مدت زمانی که بازی انجام می دهید با دشمنان زیادی از جمله نینجاها و کشتی گیران سومو روبه رو خواهید شد.

Double Dragon IV
Double Dragon IV

در بازی حالت های زیادی وجود دارد که به بازی جذابیت داده است . میتوان از حالت ها برای شکست دشمنان استفاده کرد به طور مثال میتوان از طریق حالت Tower بازی ، دشمنان جدیدی را در بخش داستانی بازی در دسترس قرار بدهید .

از طرفی حالت جدید دوئلی که برای این بازی در نظر گرفته شده است ، به شما اجاره می دهد که این بازی Beat other up را به یک بازی Beat each other up تبدیل کنید .

یکی از امکانات بسیار عالی که جز ویژگی بازی محسوب می شود این است که می توان ار طریق Share play و دارا بودن حساب پلاس ، میتوانید به مدت زمان یک ساعت بازی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و تجربه خوبی داشته باشید .

استودیو سازنده این اثر هنوز دلیل منطقی برای تاخیر اعلام نکرده است و اعلام کرده به دلیل عدم برنامه ریزی دقیق نتوانستسم در زمان مقرر بازی را منتشر کنیم .

این بازی یک سفر تاریخی است و ممکن است بازیکنان جدید از این بازی استقبال نکند ولی این بازی طرفداران مخصوص به خود را دارد این بازی در سبک اکشن و کلاسیک می باشد. دوقلو های ازدها ۴ به عنوان یک گام مثبت و محتاطانه با مجموعه مورد علاقه، یک تجربه عالی برای بازیکنان به ارمغان اورده است البته قابل ذکر است که این بازی از سبک هنری ضعیفی برخوردار می باشد.متاسفانه جلوه های صوتی با تصاویری با کمترین کیفیت صدای بوق به نمایش در می آیند.

در این بازی به بازیکن ماموریت های بسیاری داده می شود

این بازی بسیار سخت است این بازی به گونه دونفره طراحی شده است.

در این بازی، بازیکنان شاهد ۸ دشمن به صورت هم زمان هستند و این برای بازیکنان بسیار سخت است.

بازیکنان در این بازی فقط توانایی دسترسی به سطوح که قبلا به پایان رسیده است را دارند.

در این بازی یک برج صد طبقه موجود است که در آن دشمنان بازیکن موجود می باشند.

جیمی و بیلی قادر به انجام چند حرکت هستند اما تنها یکی از آن حرکت ها واقعت ضروری است .جیمی و بیلی با مشت و لگد به دشمنان حمله می کنند تا آن ها را از پای در بیا ورند.

برخی از دشمنان جیمی و بیلی از پشت به این بازیکنان حمله می کنند به صورتی که این دوشخصیت بسیار قافل گیر می شوند و حتی در مواقعی نیز شکست می خورند.

این بازی دارای ۳ سطح می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 12 =