جزئیات انتشار بازی Spider Man 2018 کمپانی Insomniac Games

جزئیات انتشار بازی Spider Man 2018 PS4 کمپانی Insomniac Games

اسپایدرمن شخصیتی است که تمام دنیا آشنایی کامل از او در تمامی زمینه‌ ها دارند بازی این شخصیت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. نظرها و پیشنهادات بازیکنان و فروش بالای این بازی خود نشان دهنده موقعیت و توانایی بازی می باشد. رکورد فروش این بازی در بین بازی های قهرمانان آمریکا هم از موضوعات چشمگیر این بازی است. جدیدترین ساخته شده از این سبک بتمن بود که کیفیت بسیار بالایی در چندین پلتفرم داشته است.

هم اکنون بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4 آمده تا یک تجربه دیگری از این شخصیت را به نمایش بگذارد. ما همیشه عاشق این مدل از شخصیت ها هستیم. از تبلیغات روزانه که مثلا با نام اسپایدرمن در بازار میبینیم و آرم ها و برچسب ها و کلی مقالات دیگری به همیشه در آن ها باید خبری از اسپایدرمن نیز باشد.

جزئیات انتشار بازی Spider Man 2018 PS4 کمپانی Insomniac Games
جزئیات انتشار بازی Spider Man 2018 PS4 کمپانی Insomniac Games

داستان بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

ماجرا بازی از آنجا شروع می شود که ۸ سال از تبدیل شدن پیتر به مرد عنکبوتی می گذرد. پیتر متوجه خطر بی نظمی و آشوب شهر نیویورک شده است و قرار بر سرو سامان دادن این آشوب بپردازد. در این بین او در یک دعوای بزرگی گیر می افتد که از یک طرف نیرو های نظامی به دنبال او هستند و از طرفی هم با باند اصلی خلافکاران درگیر می شود و اما هدف بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4 نشان دهنده چه نکاتی می باشد.

خب طبیعتا مرد عنکبوتی یا همان اسپایدرمن تنها هدفش برقراری نظم و امنیت در شهر است. اما جالب است بدانید که حتی نیروهای نظامی شهر هم او را به عنوان یک کاراکتر مثبت نمی دانند و باید خیلی حواستان به گرفتار نشدن نیرو هایی که از چپ و راست به سمت شما می آیند نشوید. چرا که همیشه در این بازی موقعیت پریدن و تار تنیدن ندارید.
دیالوگ هایی که در بازی گفته شده و صداگذاری روی شخصیت ها با روند بازی کاملا هماهنگ بوده و در این میان شما می توانید در انتخاب ماموریت های سخت نیز حضور داشته باشید. بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای پلی استیشن ۴ شما را مدام با بخش داستان بازی سرگرم نگه می دارد و شما را همیشه درگیر جزییات زیاد بازی می کند. ادامه دار بودن بخش داستان بازی همراه با داستان هایی روایت شده که هر کاربری را مجذوب بازی می کند.
اما در واقع شما یک فیلم را دنبال می کنید نه یک بازی معمولی حال در این شهر خطرناک دشمن اصلی اسپایدرمن آنقدر نقش های منفی دیگری وجود دارد که گاهی فراموشتان می شود که هدف امنیت شهر است و شهر را به آشوب می کشد. اما در این بازی Playstation کسانی هستند که عدالت طلبی اسپایدرمن و کمک های او را درک می کنند و همین آدم ها در روند بازی به شما کمک های زیادی کنند و برای شما در خیلی از مراحل آپشن های مفیدی باشند.

جزئیات انتشار بازی Spider Man 2018 PS4 کمپانی Insomniac Games
جزئیات انتشار بازی Spider Man 2018 PS4 کمپانی Insomniac Games

گرافیک بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

گرافیک در این بازی را باید در مواقعی دنبال کرد که ما با ارتفاع همراه هستیم. زمانی که مرد عنکبوتی قرار است قابلیت های خود را به نمایش بگذارد باید از سیل جمعیت و شلوغی خیابان ها عبور کند و در این بین همزمان حواسش به موانع و ساختمان های مرتفع باشد. این بازی زمانی جلوه اصلی خود را به شما نشان می دهد که شما به عنوان مردعنکبوتی در بازی حضور پیدا کنید و متوجه گرافیک فوق العاده این بازی شوید.
پس شما در این بازی باید بخش تمرین بازی را حتما پشت سر بگذارید و در ابتدای بازی سعی بر آشنایی کامل با تمام مکانیزم های این بازی داشته باشید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + دو =