جزئیات و بررسی بازی Marvel’s Spider-Man PS4 با عنوان بیشترین دانلود ماه سپتامپر

جزئیات و بررسی بازی Marvel's Spider-Man PS4 با عنوان بیشترین دانلود ماه سپتامپر

جزئیات و بررسی بازی Marvel’s Spider-Man PS4 با عنوان بیشترین دانلود ماه سپتامپر

بعضی وقت ها اخبار مربوط به بازی جالب و متعجب کننده است. وقتی انتظار داری فلان بازی رتبه ی خوبی را کسب کند و با تعجب می شنوی که در انتهای جدول قرار دارد و یا پیش بینی می کنی دیگر بازی از فروش کمتری برخوردار می شود و ارقامی که می شنوی تو را تکان می دهد. این بار من هم در چنین دامی افتادم. اسم مرد عنکبوتی به گوش همه آشناست. حتی بارها این فیلم تخیلی را دیده ایم.

جزئیات و بررسی بازی Marvel's Spider-Man PS4 با عنوان بیشترین دانلود ماه سپتامپر
جزئیات و بررسی بازی Marvel’s Spider-Man PS4 با عنوان بیشترین دانلود ماه سپتامپر

بازی هایی کامپیوتری آن را بیشتر بچه ها تا انتها بازی کرده اند. از نظر من که موضوع جذاب و تازه ای نبود که بازی سازان بخواهند هرچه بیشتر به آن بپردازند.کتاب هایش آنقدر دست به دست شده است که حتی حوصله ی کودکان را هم سر برده است. با چنین اوصافی، وقتی اخباری می شنوی که تو را شوکه می کند، دیگر به هیچ چیز این دنیا نمی توانی اعتماد کنی!!!
محبوب ترین بازی ماه سپتامبر، بازی پلی استیشن ۴Marvel’s Spider-Man شناخته شد!
از شنیدن این خبر است که تمام حساب و کتاب هایت به هم می ریزد. باید دید در پس این قهرمان خیالی چه چیزی نهفته که اینطور محبوب قلب ها شده است. بازی های ویدئویی سابق به قدری ضعیف بوده اند که فکر می کردم دیگر کسی سراغ از این قهرمان سابق نگیرد. اما گویی اتفاقی این میان همه ی تصورات را به هم ریخته است.
این بار استودیوی اینسامنیاک گیمز به کمک این قهرمان آمده و اثری درخشان و متفاوت را رونمایی کرد.
این نسخه از بازی Spider-Man اثری حماسی، پر هیجان و بی نقصی است که کاربران را ترغیب کرده است یک بار دیگر به سراغ آن بروند و از پس خاطرات خاک گرفته شان، تجربه ای شگفت انگیز را رقم بزنند. قهرمان پردازی این بازی که توسط استودیویی نام دار انجام شده است، نقطه ی محوری این بازی است. قسمت جالب ماجرا آن جاست که کاربران را درگیر داستان ساده ی خود می کند که گاهی از مبارزه با خراب کاران دست برداشته و درگیر زندگی شخصی قهرمان خود می شوند.
شما درون شهری زندگی می کنید که تمام گوشه و زوایای آن با دقت و جزئیات تصویر شده است.
خیابان ها، آسمان خراش ها، حرکت بین این ساختمان های بلند و حتی آب و هوای این شهر پر غوغا، شما را درگیر خود می کند. تاب خوردن با تار های پرتاب شده، شلوغی شهر و واکنش مردم هم دیدنی است. نکته ی متمایز کننده ی این اثر از دیگر نسخه های اسپایدر من، گرافیک فوق العاده شخصیت پردازی آن است. مراحل فرعی بازی برای نشان دادن بیشتر شهر خلق شده است که گاهی صحنه های تکراری در خود دارد.
برای اینکه بتوانید داستان بازی را تا انتها ادامه دهید باید ۱۶ ساعت وقت بگذارید و از تمام اتفاقات ریز و درشت شهر عبور کرده و ماموریت های خود را در فضاهای باز و بسته به پایان برید. شاید مثل من فکر کنید که این بازی پر است از صحنه ها و مبارزه های تکراری و خسته کننده که عاقبت در اواسط بازی آن را رها خواهید کرد. اما قسمت جالب ماجرا این جاست که هیچ یک از صحنه های درگیری آن تکراری و کسل کننده نیست.

جزئیات و بررسی بازی Marvel's Spider-Man PS4 با عنوان بیشترین دانلود ماه سپتامپر
جزئیات و بررسی بازی Marvel’s Spider-Man PS4 با عنوان بیشترین دانلود ماه سپتامپر

نوار Focus Bar Level با پر شدنش، به شما این اجازه را می دهد که از لباس مخصوص اسپایدر استفاده کنید و یا نوار سلامتی خود را پر کنید. تنوع لباس های اسپایدر من هم خود داستانی دارد. این لباس ها هم روحیه ی شمار ار تغییر می دهد و هم نوع مبارزه تان را با دشمنان. با توجه به هوش مصنوعی سطح بالای دشمنان، باید بتوانید با دقت و حوصله مبارزات خود را به اتمام رسانده و البته مهارت های خود را برای پیروز شدن گسترش دهید.در این بازی فرم سنتی ماموریت ها حفظ شده است و فعالیت های بازی PS4 هم دسته بندی شده اند.
با انجام هر ماموریت که هیچ گاه تکراری و کلیشه ای نیستند، گیمرها جایزه ای به نام توکن دریافت می کنند.
بازی Marvel’s Spider-Man یک بازی داستانی است که هیچ خللی به فعالیت ها و ماموریت های بازی وارد نکرده و هر ماموریت دارای داستان مخصوص خود می باشند.شاید باز هم باور کردنی نباشد که این عنوان تکراری، با داستانی جذاب اما ساده و ماموریت های متنوع خود، گرافیک فوق العاده و هنرمندانه اش، موسیقی و بسته های الحاقی اش بتواند به یک بازی مهیج و پر فروش تبدیل شود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =