بررسی دستیابی به لباس های ویژه بازی Spider-Man

جزئیات و بررسی دستیابی به لباس های ویژه بازی Spider-Man PS4 در طول بازی

دو‌ غول کنسول ساز یعنی سونی و مایکروسافت مدام در حال تلاش برای جذب مخاطب بیشتر هستند. یکی از راه های جذب مخاطب برای این کمپانی ها ساخت بازی های انحصاری است. بازی های انحصاری هر دو کمپانی جذابیت های خود را دارند. اما بعضی اوقات سونی دست به ساخت یک بازی انحصاری هم ریسکی و هم جذاب می زند. این که یک بازی ای بسازد که معلوم نیست موفق ظاهر شود یا خیر در خون سونی است. نمونه اش را میتوانیم در بازی Horizon Zero Dawn مشاهده کنیم.

بازی ای که انحصار کنسول پلی استیشن ۴ بود و سبک اخر الزمانی ولی یک مدل جدید با حیوانات رباتیک و فضایی که با بازی های اخر الزمانی همیشگی فرق داشت انتشار پیدا کرد. این بازی توانست با وجود ریسک بالا در موفقیتش به بازی بسیار موفقی تبدیل شود و در مراسم های مختلف از آن تقدیر شود. دلیل اینکه می گوییم این بازی ریسکی بود سبک جدیدش است.

اما سونی بعد از عرضه این بازی دوباره نیز تصمیم گرفت تا یک بازی را گسترش دهد و بسازد که امکان داشت خوب از آب در نیاید ولی به هر حال تصمیمش را گرفته بود.

جزئیات و بررسی دستیابی به لباس های ویژه بازی Spider-Man PS4 در طول بازی
جزئیات و بررسی دستیابی به لباس های ویژه بازی Spider-Man PS4 در طول بازی

سونی در مراسم E3 سال ۲۰۱۶ دست به معرفی بازی جدیدی زد. بازی اسپایدرمن این بار در انحصار سونی قرار گرفت. همه در مراسم در شک فرو رفتند و هیچکس انتظار نداشت این بازی را سونی معرفی کند. قبلا هم بازی هایی با محوریت این کاراکتر ابر قهرمانی منتشر شده بود اما خیلی موفق نبودند و شکست خوردند. شخصیت های ابر قهرمانی بدلیل محبوبیت در بین بسیاری از افراد پتانسیل این را دارند که از رویشان بازی، فیلم و … بسازند. سونی نیز به همین دلیل تصمیم گرفته بود که این ریسک را بپذیرد و یک بازی با محوریت این شخصیت محبوب ابر قهرمانی بسازد.

در سال اول معرفی اش آنچنان تریلر و گیم پلی زیادی از این بازی منتشر نشد ولی تا به انروز گیم‌ پلی های زیادی از این بازی منتشر شده که همه آنها نشان میدهد که یک شاهکار دیگر از این کمپانی قرار است منتشر شود. گرافیک فوق العاده و همچنین تار تنیدن خوب اسپایدر من در این بازی نشان دهنده این است که یک بازی خوب قرار است بیاید. این بازی احتمالا در تاریخ هفتم سپتامبر منتشرخواهد شد البته اگر تاخیر نخورد ولی مطمئنن در زمان انتشار غوغا خواهد کرد.

اگر شما هم طرفدار این کاراکتر باشید قطعا این بازی برایتان جزو اولویت های زندگیتان است و پس از انتشار مطمئنن آن را تهیه کنید. همچنین با توجه به تریلر ها و گیم پلی هایی که تا به امروز منتشر شده است قطعا این بازی موفق ظاهر خواهد شد و وسنی تمام تلاشش را کرده است تا یک بازی بسیار خوب در زمینه بازی های ابر قهرمانی تولید کند. هرچند که پیش از آن کمپانی های دیگر سعی کرده بودند بازی هایی با اقتباس ازاین شخصیت بسازند اما میتوان گفت که موفق نشدند.

اما این بار این سونی است که با همکاری کمپانی Insomniac Games قصد ساخت این بازی را دارد و همانطور که میدانید سونی هیچوقت بازی انحصاری بد نمیسازد و این از بازی های قبلی اش نظیر God Of War و The last of us و … مشهود است. اما سونی در این بین اعلام کرده بود که افرادی که این بازی را پیش خرید کنند بعد از عرضه یک لباس جذاب و خوب دریافت خواهند کرد که میتوانند تن کاراکتر اسپایدر من کنند. کاربرانی که نمی توانستند این بازی را خریداری کنند ناراحت بودند و فکر میکردند که این لباس فقط برلی افرادی که پیش خرید کنند در دسترس است.

جزئیات و بررسی دستیابی به لباس های ویژه بازی Spider-Man PS4 در طول بازی
جزئیات و بررسی دستیابی به لباس های ویژه بازی Spider-Man PS4 در طول بازی

اما به تازگی اعلام شده است که این لباس برای همه افراد در دسترس خواهد بود، البته برای افرادی که پیش خرید کرده اند از زمانی که لولشان به سطح تغییر استایل برسد در دسترس است ولی برای افراد عادی باید سعی کنند با انجام مراحل و مراحل فرعی بازی در طی بازی این لباس را آنلاک کنند که در هر حال خبر خوبی برای دوست داران این بازی بود. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم این بازی پلی استیشن در زمان انتشار چگونه ظاهر خواهد شد و آیا بازی موفقی خواهد شد یا خیر.نظرات خود را راجب این بازی و عرضه رایگان این لباس برای همگان را با ما در میان بگذارید.

کلیدواژه : بازی Spider Man PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =