قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی مرکز خرید به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “سایت فروشگاهی مرکز خرید”، “وب سایت فروشگاه اینترنتی مرکز خرید ” به آدرس اینترنتی www.markazkharid.com می باشد.
محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای ” مرکز خرید ” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

١ – خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات ” مرکز خرید ” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

٢ – اطلاعات موجود در “سایت مرکز خرید ” از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در “سایت مرکز خرید ” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “سایت فروشگاه مرکز خرید ” مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

٣ – کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۴ – شما به مرکز خرید اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت فروشگاه مرکز خرید ” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت فروشگاه مرکز خرید ” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

۵ – “سایت فروشگاه مرکز خرید ” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل مرکز خرید نباشند و مرکز خرید هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. “سایت مرکز خرید ” این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات “سایت مرکز خرید ” لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از مرکز خرید اداره شده، لذا “سایت فروشگاهی مرکز خرید ” نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت های لینک شده در “سایت فروشگاه مرکز خرید ” باشد، خود برعهده خواهید داشت.

۶ – “سایت مرکز خرید ” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت مرکز خرید ” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

٧ – “سایت مرکز خرید ” اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می کند. “سایت مرکز خرید ” تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از “سایت مرکز خرید ” یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.

٨ – این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت مرکز خرید ” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = فروشگاه اینترنتی مرکز خرید به آدرس اینترنتی: www.markazkharid.com
خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

١ – فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

٢ – فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

٣ – فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، مرکز خرید مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

۴ – فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

۵ – در صورتی که کالا در شهر تهران با بسته بندی ظاهری سالم توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.

۶ – فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

٧ – خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

٨ – خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

٩ – خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت “پرداخت شده”، “در حال بررسی” و “ارسال شد” نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

١٠ – خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

١١ – خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.

۱۲ – برای سفارش هایی که توسط پیک ارسال می گردد (مناطق ۲۲ گانه تهران)، پیک متعهد به تحویل سفارش “صرفا” در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری می باشد. لذا خریدارانی که در مجتمع های مسکونی یا اداری حضور دارند می بایست به درب ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل گیرند.

١۳ – در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

١۴ – کالای خریداری شده توسط خریدار در صورت عدم وججود ایراد، غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

١۵ – خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه “راهنمای خرید” را مطالعه نماید.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران مرکز خرید

مرکز خرید به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.
مرکز خرید متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از “سایت فروشگاه مرکز خرید “، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.
“سایت فروشگاه مرکز خرید ” از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید “سایت فروشگاه مرکز خرید ” به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

شرایط گارانتی کنسول های بازی مرکز خرید
یکی از مشکلاتی که کاربران در مورد خرید کنسول های بازی دارند عدم وجود شرکت و یا مجموعه ای است که این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر در اختیار کاربران قرار دهد.
مجموعه مرکز خرید با این هدف وارد بازار که خیال کل کاربران را در همه ی مراحل فروش و گارانتی و خدمات پس از فروش راحت کند تا نسبت به هزینه ای که میکنند خیالشان راحت باشد و رضایت کامل داشته باشند.

انواع گارانتی (شرایط گارانتی مطالعه شود)

۱- ۱۴ روز مهلت تست ( رایگان )
۲- ۱۲ ماه گارانتی خدمات
۳- ۱۲ ماه گارانتی تعویض
۴- ۱۸ ماه گارانتی طلایی ( ۱۲ گارانتی تعویض + ۶ ماه گارانتی خدمات )

شرایط گارانتی در مرکز خرید
۱- شماره سریال و فاکتور دستگاه در مجموعه مرکز خرید ثبت شده و فقط برای دستگاه فروخته شده توسط مرکز خرید معتبر میباشد.
۲- خدمات گارانتی تنها در دفتر تهران انجام میشود و هزینه ارسال و دریافت به عهده ی خود مشتری است.
۳- صدمات ناشی از سقوط ضربه تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی حمل و نقل گرد و غبار شدید نوسانات برق سرقت رعد و برق اتش یا حرارت زیاد و حوادث طبیعی چز گارانتی محسوب نمیشود.
۴- خدمات پس از فروش هیچ تعهدی در قبال دستگاه های باز شده ندارد.
۵- اپدیت کنسول فقط در گارانتی مرکز خرید انجام شود.
۶- استفاده از دیسک های غیر استاندارد شامل گارانتی نمیشود.

۷- لوازم جانبی شامل گارنتی نمیشوند

مرکز خرید متعهد میشود بعد از خرید محصول و در طول مدت زمان گارانتی در کنار شما و همراه شماست.

موارد خارج از گارانتی:
۱- نصب هر گونه نرم افزار به روی کنسول بازی یا اپدیت کردن کنسول بازی خارج از محیط گارانتی مرکز خرید گارانتی این کنسول بازی را باطل میکند.
۲- در صورت مخدوش شدن لیبل گارانتی موجود بر روی کنسول وهر ایراد ظاهری بر روی کنسول بازی باعث میشود کنسول بازی فاقد گارانتی شود.
لطفا پس از خرید هر محصول از سایت مرکز خرید مشخصات خود و محصول خود را در سایت مرکز خرید ثبت کنید تا از این طریق بتوانید هم از گارانتی مرکز خرید استفاده کنید هم بتوانید در قرعه کشی ماهیانه مرکز خرید شرکت کنید.

 

نکات نگهداری از کنسول بازی:
کنسول بازی خود را بر روی زمین یا فرش و موکت قرار ندهید و یا جوری قرار دهید که گرد و غبار و پرز وارد آن نشود تا دستگاه شما هیچ گونه اسیبی نبیند.
از کنسول بازی به عنوان یک دستگاه پخش کننده دی وی دی و بلوری استفاده نکنید چون این باعث میشود تا لنز دستگاه اسیب ببیند و صدمات جدی به کنسول بازی وارد شود.

شرایط وارانتی و گارانتی مرکز خرید دات کام برای گوشی موبایل:

مصرف کننده گرامی در هنگام خرید محصول از فروشنده بخواهید ضمانت نامه گارانتی محصول را با درج تاریخ به شما ارائه نماید .
محصولات خریداری شده دارای ۱۴ روز وارانتی (تعویض محصولات به شرط نقص فنی در تولید) و ۱۲ و ۱۸ ماه گارانتی ( تعمیر محصول و پشتیبانی قطعات می باشد)
چنانچه خرابی محصولات ناشی از تولید باشد در چهار چوب زمانی فوق الذکر تعمیر و یا تعویض می گردد.
مشتریان محترم می توانند در تمامی ساعات شبانه روز از طریق شماره و یا پیامگیر ۴۴۲۲۰۰۰۰-۰۲۱ یا اطلاعات مورد نیاز خود را کسب و یا پیشنهادات و انتقادات خود را به مسئولین مجموعه اطلاع دهند .

شرایط گارانتی گوشی و تبلت :
گارانتی دستگاه از تاریخ فاکتور به مدت ۱۲ الی ۱۸ ماه بسته به گارانتی انتخابی آغاز می گردد.
در طی این مدت مصرف کنندگان محترم می توانند با تماس با مراکز خدمات پس از فروش به شماره ۴۴۲۲۰۰۰۰ و اعلام تاریخ فاکتورازخدمات پس از فروش بهره مند گردند.
ارائه هر گونه خدمات گارانتی صرفا منوط به همراه داشتن فاکتور خرید و ضمانت نامه و کارت ملی می باشد.
ارائه فاکتور خرید و ضمانت نامه هنگام مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش الزامی می باشد .
توجه داشته باشین گارانتی تعمیر یا تعویض LED یا LCD با توجه به شرایط استاندارد و تعریف شده در کارخانه تولید کننده می باشد .

مواردی که مشمول شرایط ضمانت نامه نخواهد شد :
۱- هر گونه ضرب دیدگی ، شکستگی ناشی ازسقوط و یا حمل و نقل نادرست و آب خوردگی و نوسانات برقی
۲- استفاده نادرست از محصول ( عدم توجه به نکات درج شده در دفترچه راهنمای محصول )
۳- لوازم جانبی و قطعاتی که بر اثر استفاده از کار فرسوده شده باشد
۴- استفاده از قطعات متفرقه ( مانند شارژر نا معقول )
۵- باز کردن و دستکاری دستگاه توسط افراد غیر مجاز
۶- چنانچه شماره سریال ضمانتنامه یا دستگاه مخدوش و یا با یکدیگر مطابقت نداشته باشد، ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط است
۷- لوازم جانبی اعم از شارژر، هندزفری، کارت حافظه و باتری شامل گارانتی نمی‌باشند .
۸- استفاده از رام های کاستوم و غیر رسمی، تغییر IMEI و یا روت کردن دستگاه موجب ابطال گارانتی می‌شود

توجه:
تشخیص ایراد ، اعلام هزینه و مدت زمان احتمالی که برای تعمیر دستگاه شما نیاز است از طریق کارشناسان مجموعه به اطلاع می رسد .

شرایط بازگرداندن کالای خریداری شده از فروشگاه دیجی کالا
استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟
*اگر کالای خریداری شده از فروشگاه مرکز خرید، ایراد، زدگی یا پارگی داشته باشد.
– در صورتی که کارشناسان ما ایراد کالا را تایید نکنند، هزینه ارسال کالا به مشتری قابل بازگشت نخواهد بود.
*اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
*استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به مرکز خرید بازگردانده شود.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
*اگر مشتری از خرید خود منصرف شود
– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارش مرکز خرید (شماره تلفن ۰۲۱-۶۲۹۱۵ – داخلی شماره ۲) اطلاع داده شود.
– اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
– در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد. همچنین اگر کالا به همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.
لازم به ذکر است کالا‌هایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.
– لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
– همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود

مرکز خرید خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.
markazkharid