نحوه کار با دایناسورها در تریلر جدید بازی Jurassic World Evolution PS4

تریلر جدید بازی Jurassic World Evolution

استودیو فرانتیر دولوپمنت به تازگی تریلر جدید بازی Jurassic World Evolution را ارائه کرده که به اصطلاح کاسه ی صبر مخاطبان این گونه بازی ها را لبریز کرده است و آن ها دوست دارند که هر چه زودتر این بازی در دسترس شان قرار بگیرد تا بتوانند از آن لذت ببرند. این بازی که بیس آن مدیریت میباشد اندکی سخت است چرا که مسئولیت های زیادی به عهده ی مدیر پارکی که در آن بیش از ۴۰ گونه دایناسور زندگی میکند میباشد.

تریلر جدید بازی Jurassic World Evolution
بازی Jurassic World Evolution

اگر شخصیتی مدیر گونه دارید و دوست دارید که مدیریت همه چیز به دست شما باشد و یک جور هایی حرف اول و آخر را شما بزنید بی شک بازی jurassic world Evolution مناسب شما میباشد و میتوانید از آن لذت زیادی ببرید زیرا در این بازی مدیریت همه چیز به دست شما میباشد .
اکثر افراد فکر میکنند که مدیریت کار آسانی میباشد اما وقتی با این بازی مواجه میشوند میبینند که این طور نیست و مسئولیت سختی بر عهده ی آن ها میباشد که شاید وقتی با سختی های این بازی و در واقع با سختی های مدیریت آشنا شوند یک جور هایی از آن خسته بشوید و به اصطلاح عطای مدیریت را به لقای آن ببخشید .
این بازی Playstation 4 ساخته ی استودیو فرانتیر دولوپمنت میباشد که تبحر خاصی در ساخت بازی های استراتژی و مدیریتی دارد .
این استودیو به تازگی تریلر جدید بازی Jurassic World Evolution را ارائه کرده که به اصطلاح کاسه ی صبر مخاطبان این گونه بازی ها را لبریز کرده است و آن ها دوست دارند که هر چه زود تر این بازی در دسترس شان قرار بگیرد تا بتوانند از آن لذت ببرند ‌.همان طور که پیش تر اشاره کردیم این بازی که بیس آن مدیریت میباشد اندکی سخت است چرا که مسئولیت های زیادی به عهده ی مدیر پارکی که در آن بیش از ۴۰ گونه دایناسور زندگی میکند میباشد و یک جور هایی مدیر چنین پارک بزرگی باید توانایی های زیادی در هندل کردن کار ها و برنامه ریزی های درستی برای به ثمر رساندن آن ها داشته باشد .

تریلر جدید بازی Jurassic World Evolution
تریلر جدید بازی Jurassic World Evolution

تریلر جدید بازی Jurassic World Evolution

در این تریلر جدید نشان داده شده است که مدیریت پارکی بزرگ با موجودات عجیب و غریب و غول آسای موجود در آن در واقع کار چندان آسانی هم به نظر نمیرسد چرا که همان طور که اشاره کردیم در این پارک بیش از ۴۰ گونه دایناسور زندگی میکنند که هر کدام نیاز های خاص خودشان را دارند و غذای مخصوص به خودشان را میخورند و نحوه ی مراقب کردن از هر کدامشان نیز متفاوت میباشد حال اگر در این میان یکی از آن ها بیمار شود نیز شرایط دشوار تر میشود و باید دارو های خاصی مصرف کند و از آن ها مراقبت شود تا بهبود یابد .
علاوه بر این ها این پارک بازدید کنندگانی هم دارد چرا که دایناسور ها در همه جای دنیا دوستدارانی دارند و وقتی این افراد متوجه چنین مکانی بشوند که در آن دایناسور نگهدار میشود بی شک از آن مکان دیدن میکنند که البته بخش اعظمی از هزینه های نگهداری پارک هم از همین بازدیدکنندگان تامین میشود .
بنابر این مدیریت پارک باید تمام تلاش خود را بکند که از سلامت این بازدیدکنندگان محافظت کند و در واقع نیروهایی داشته باشد که در صورت موفقیت فرار دایناسور ها از قفس های خود سریعا دست به کار شوند و آن ها را مهار کنند تا خطر آسیب رساندن دایناسور ها به مهمانان پارک و آسیب های اقتصادی وارده به پارک را به حد اقل برسانند روش آن ها هم برای مهار کردن این دایناسور ها بی هوش کردن آن ها و انتقالشان به قفس هایشان است .

به جز مسئولیتی که این مدیران در برابر دایناسور ها و نحوه ی تغذیه و نگهداری آن ها دارند در طی این بازی باید بتوانند فضای پارک خود را نیز گسترش بدهند و در واقع جزایری در این بازی پلی استیشن ۴ موجود میباشد که بازیکنان با انجام دادن مأموریت هایی باید بتوانند این جزایر را فتح کنند تا بتوانتد قلمرو پارک خود را گسترش بدهند و نکته ی جالب و بسیار جذب کننده ای که در این بازی وجود دارد این است.
که علاوه بر بخش مدیریت و گسترش پارک بازیکنان میتوانند دایناسور سازی هم بکنند ! که این ویژگی بازی مورد علاقه خیلی از افراد قرار گرفته و نحوه ی کار به این صورت است که باید اطلاعات ژنتیکی مربوط به ماده ی وراثتی((DNA دایناسور ها را از طریق فسیل ها و بقایای به جا مانده از آن ها به دست آورند و به راحتی یک دایناسور را شبیه سازی کنند.

و نکته قابل تذکر دیگر این است که این موجودات قول آسا برعکس ظاهر خشنی که دارند اندکی حساس هستند و مثلا ازآب و هوای بارانی خوششان نمی آید پس بنابراین هر گاه هوا بارانی شد مراقب این موجودات حساس و زود رنج باشید که عصبانیتشان کار دست خودشان و دیگران ندهد !

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − سه =