آشنایی با شخصیت کیتانا در بازی مورتال کمبت ۱۱

آشنایی با شخصیت کیتانا در بازی مورتال کمبت 11

آشنایی با شخصیت کیتانا در بازی مورتال کمبت ۱۱

استریو سازنده مورتال کمبت در نسخه یازدهم این بازی به معرفی بازی مورتال کمبت ۱۱ و شخصیت های گوناگون آن پرداخته تا بازیکن را به شیوه مبارزه کردن هر کدام آشنا سازد.در مورتال کمبت ۱۱ شاهد حضور شخصیت های قبلی در کنار شخصیت های جدید می باشید و علاقمندان به این بازی می توانند در کنار شخصیت های موجود در نسخه های پیشین با شخصیت های جدید روبرو شده و از هر دوی آن ها به خوبی در بازی PS4 استفاده کنند.
از شخصیت های موجود در مورتال کمبت ۱۱ می توان به ریدن، ساب زیرو و کیتانا اشاره کرد. شخصیت کیتانا به یقین یکی از شخصیت های مهم این بازی بوده که در مبارزه با اسکورپین ظاهر می شود و در ادامه به معرفی اجمالی این شخصیت در مورتال کمبت ۱۱ می پردازیم.

تیزر تبلیغاتی مورتال کمبت ۱۱
در تیزر بازی Mortal kombat 11 به خوبی با بخش های از بازی آشنا می شویم. از جمله آن ها می توان گیم پلی، محیط و شخصیت های بازی دانست.در گیم پلی بازی مبارزات بازی را برایتان مرور می کند و حرکت مبارزان را از مکانی به مکان دیگر نشان می دهد.شما به تدریج با محیط بازی به صورت پیش نمایش آشنا می شوید و با شخصیت های بازی و آشنای با آن ها بیشتر به بازی کردن این نسخه ترقیب می شوید. در کل شخصیت های بازی مورتال کمبت ۱۱، ۲۵ نفر هستند.

آشنایی با شخصیت کیتانا در بازی مورتال کمبت 11
آشنایی با شخصیت کیتانا در بازی مورتال کمبت ۱۱

معرفی شخصیت کیتانا در بازی مورتال کمبت ۱۱
کیتانا یا Kitana یکی از شخصیت های مجموعه بازی های مورتال کمبت بوده است که در یازدهمین نسخه از این بازی هم حضور خواهد داشت. کیتانا از نسخه دوم وارد این بازی شده و تا آخرین نسخه از این بازی حضور دارد. کیتانا با یک لباس آبی رنگ و نقاب دار حاضر می شود که در مبارزات با بادبزن خود که دارای تیغه فلزی است به دشمن صدمه می زند و از کاراکترهای پرطرفدار این بازی  پی اس ۴ است.
این کاراکتر ده هزار سال سن دارد و می تواند در منطقه خود ( Edenia ) خود را جوتن کند. مبارزه او با بادبزنش می باشد که حکم یک شمشیر را دارد و با هر پرتاب صدمه جدی به دشمن وارد می کند.طبق داستان بازی کیتانا پرنسس سرزمین ادنیا بوده و عضو خانمواده شائو کان می باشد که مادر او سیندل است و از دوستان قدیمی جید بوده است.

تأیید حضور کیتانا در بازی مورتال کمبت ۱۱
حضور کیتانا در مورتال کمبت ۱۱ از کارکترهای تأیید شده این بازی بوده که به عنوان یک قهرمان وجود دارد. کمپانی برادران وارنر در بسیاری از تبلیغات خود حضور این کاراکتر را تأیید کرده اند.کیتانا جزء قهرمانان این داستان است که عمر آن طولانی و دختر خوانده شائو کان بود که پس از متوجه شدن ماجرا به دشمن پدر خوانده اش تبدیل می شود و در تلاش گرفتن حکومت به قتل می رسد.
کیتانا پس از مرگ از، شخصیتی شیطانی می شود و همراه لوکنگ با رسیدن به فرمانروایی بار دیگر می خواهد Realam را از بین ببرد. برای ادامه ماجرای این کاراکتر می بایست این نسخه را هم بازی کنید.

مقام کیتانا در میان شخصیت های برتر مورتال کمبت
از میان ۱۰ شخصیت برتر بازی مورتال کمبت می توان کیتانا را نام برد که مقام هشتم را دارا است. هر چند که کیتانا یک کاراکتر منفی در این بازی است اما با مطلع شدن از کارهای شرورانه شائو کان مسیر زندگی اش عوض می شود.داستان این کاراکتر در بازی های مورتال کمبت داستانی پیچیده است اما نمی توان از فنون او در مبارزه ساده رد شد.
در دید کلی کیتانا یک کاراکتر مهم از بازی مورتال کمبت است. هر چند که در کنار او کاراکترهای مانند Jade و Melina هستند اما کسی که مورد توجه قرار گرفته است، اوست که در این بازی از شخصیت های برتر زن به شمار می آید.

داستان زندگی کیتانا
کیتانا شخصیت ساختگی مورتال کمبت به عنوان دختر ناتنی امپراطور بوده که پدرش توسط شائو کان به قتل می رسد و زمانی که به حقیقت پی می برد بر علیه او برمی خیزد. او در ظاهر بعد از باخبر شدن از موضوع وفادار امپراطور بود اما به شکل مخفیانه با لوکنگ همکاری کرد تا بر امپراطور پیروز شود.خواهر ناتنی او ملینا که متوجه کارهای کیتانا شد با او درگیر می شود و کیتانا در دفاع از خود ملینا را به قتل می رساند وبعد از این اتفاق کیتانا زندانی شد .

آشنایی با شخصیت کیتانا در بازی مورتال کمبت 11
آشنایی با شخصیت کیتانا در بازی مورتال کمبت ۱۱

اما طولی نکشید که از زندان توسط مادرش فراری شد.بعدها کیتانا با شکست دادن شیناک متوجه می شود شائو کان هنوز زنده است و شائو کان که به صورت ناشناخته کشته می شود تازه خیال کیتانا راحت می شود و می خواهد این خبر خوش را جشن بگیرد که از قتل لوکنگ باخبر می شود و به شدت متأثر می شود و در پایان در مبارزه آخر به قتل می رسد.

نکاتی در مورد شخصیت کیتانا در مورتال کمبت ۱۱
یکی از نکات در مورد شخصیت کیتانا چهره این شخصیت است که در این نسخه برگرفته از فیلم مبارزات مرگبار می باشد و اینکه در برخی قسمت ها این شخصیت حذف شده بود و جید به جای او بازی می کرد که با توجه به اهمیت او در مورتال کمبت ۱۱ هم حضور یافته است.کیتانا از شخصیت های اصلی و مهم مورتال کمبت می باشد که در نسخه آخر ( یازدهم ) این بازی هم حضور دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =