بازی Halo Infinite از حالت دو نفره افلاین پشتیبانی میکند

بازی Halo Infinite

همچنین باید برای گیمر هایی که در نسخه قبلی بازی Halo Infinite به لول ۱۵۲ رسیده اند مژده ای ویژه داشته باشیم چون این کمپانی گفته است که گیمر هایی که به این لول رسیده اند در نسخه جدید جاییزه ای خاص دریافت خواهند کرد .

بازی Halo Infinite
بازی Halo Infinite

بازی Halo Infinite از حالت دو نفره افلاین پشتیبانی میکند

بازی Halo Infinite

افشا شدن برخی از جزئیات جدید از بازی Halo Infinite  توسط خود کمپانی ۳۴۳ Industries  در یک لایو استریم در ادامه همراه ما باشید .

چندی پیش در کنفرانسی که استودیو مایکروسافت در نمایشگاه E3 2018  داشت کاملا مشخص بود که برای این کنفرانس آمادگی خیلی کاملی داشته و برای انجام این کنفرانس خبر های زیادی را جمع آوری کرده است .

در این کنفرانس مایکروسافت نام کمپانی هایی مانند Undead Labs ، Ninja Theory و . . . را نام برد که خریداری شده اند و همچنین تریلر هایی از بازی های Gears 5 , Forza Horizon و. . . را به نمایش در آورد . اما اصلی ترین اتفاقی که در این کنفرانس اتفاق افتاد این بود که مایکروسافت سری جدید از سری بازی های Halo را معرفی کرد که Halo Infinite نام داشت یعنی همون Halo 6  و در ادامه گفت که قرار است استودیو ۳۴۳ndustries  مسئولیت ساخت این بازی را به عهده بگیرد و هم اکنون این استودیو در حال ساخت موتور جدیدی برای این بازی است .

همچنین چندی پیش این کمپانی اطلاعات تازه ای از این بازی را برای گیمر ها به  یک لایو استریم ارسال کرد .

همچنین به خاطر این که این کمپانی دارد برای این بازی موتور جدید میسازد طبق گفته ها شاید این بازی تا سال ۲۰۱۹ به بازار نرود و حتی تا نیمه ها سال ۲۰۱۹ طول بکشد . و همچنین در ادامه این شرکت گفت که ما داریم حالت اسپلیت اسکرین چهار نفره را روی این موتور امتحان میکنیم پی طبق این گفته برخی از گیمر ها گفته اند که شاید قرار است این حالت برای این نسخه از بازی باشد و بخاطر همین باشد که این حالت را روی موتور جدید بازی امتحان میکنند و البته برخی از کاربران هم گفتند که ممکن است بخاطر اینکه این موتور جدید است و به تازگی ساخته شده است این کمپانی فقط برای آزمایش این موتور را روی این موتور امتحان میکند .

همچنین باید برای گیمر هایی که در نسخه قبلی بازی Halo Infinite به لول ۱۵۲ رسیده اند مژده ای ویژه داشته باشیم چون این کمپانی گفته است که گیمر هایی که به این لول رسیده اند در نسخه جدید جاییزه ای خاص دریافت خواهند کرد . اما این استودیو هنوز اعلام نکرده که این پاداش چی است .

 و در ادامه لایو گفت که هنوز زمان انتشار این بازی مشخص نیست ولی وقتی این بازی منتشر بشود برای پلتفرم های ایکس باکس و کامپیوتر عرضه میشود .

پرداخت درون برنامه ای در جریان صحبت های یک گیمر که به بازی Halo Infinite علاقه بسیاری دارد با کمپانی سازنده این بازی در مورد بازی ما چیز های جدیدی را متوجه شدیم در ادامه با ما باشید .

همان طور که ما قبلا در شایعات شنیده بودیم گفته شده بود در این بازی دیگر خرید برنامه ای با پول واقعی صورت نمی گیرد و با همون پول هایی که در بازی جمع میکنیم باید وسایل مورد نیاز را بخریم اما بعد از اینکه این گیمر با رئیس این استودیو حرف زد مشخص بود که فقط بخشی از این صحبت ها شایعه بود .

طبق اطلاعاتی که ما به دست آوردیم پرداخت درون برنامه ای هنوز در بازی Halo Infinite بر قرار است اما بخشی است که نمی شود ان را با پول واقعی خرید هنوز پا بر جا است بخش لوت باکس را نمیتوان با پول واقعی خرید و فقط میتوان از طریق پولی که در بازی به دست می آوریم لوت باکس خریداری کنیم .

ولی قبل اینکه این جزئیات به بیرون بیاید برخی از گیمر های خیلی نگران بودند چون اکثر انها فکر می کردند که قرار است بخش خرید لوت باکس از بازی حذف شود اما با انجام این مصاحبه که این گیمر با رئیس این استودیو انجام داد باعث دلگرمی بیشتر گیمر هایی شد که این فکر را می  کردند .

پشتیبانی از حالت اسپلیت اسکرین

اما حال پس از گذشت یکی مدت بالاخره جزئیات کلی در مورد این بازی منتشر شد . بانی راس در مورد وجود حالت اسپلیت اسکرین در نسخه جدید بازی هیلو خبر داده است و در ادامه گفته است که درست است که نسخه های قدیمی از این حالت پشتیبانی نمی کردند اما ما میخواهیم از این به بعد از هر نسخه ای که از این بازی انتشار میکنیم از این حالت پشتیبانی کنیم .

هیچ کدام از سری های قبل از بازی Halo 6  از حالت تقسیم صفحه پشتیبانی نمی کردند و همین مسئله باعث ایجاد شدن نقد هایی برای کمپانی مایکروسافت شد اما پس از گذشت ساخت پنج سری از بازی های محبوب Halo کمپانی سازنده این بازی تصمیم گرفته که بالاخره در سری ششم و سری های بعدی این بازی این حالت را در بازی استفاده کند گرچه همه این ها فقط در حد حرف و آزمایش بود ولی بالاخره مژده به گیمر ها چون این حالت بالاخره دارد انجام می شود .

البته کمپانی ۳۴۳ industries گفته که فقط بازی هایی از این سری دارای این حالت خواهند بود که در سبک تیر اندازی باشند .

حتما مراسم DICE 2019 را میشناسید چون آقای بانی راس در این مراسم بود که اعلام کرد قرار است که سری بازی های Halo  از این به بعد از این حالت پشتیبانی کنند . همچنین گفت که این که مایکروسافت و Industries تا به حال این حالت را در این بازی قرار نداده اند خیلی تاسف بار است ولی حالا قرار داده اند می توانیم بگیم که سری بازی های هیلو پیشرفت کرده اند .

بازی Halo Infinite
بازی Halo Infinite

چندی پیش در توییتی از سوی رئیس مجموعه هیلو یعنی آقای فرانک اوکانر ، آقای فرانک نسبت به چیزی که در آینده در انتظار این بازی بود امید واری خود را نشون داد و گفت من همیشه برای این بازی آینده ای درخشان را می خواهیم .

اما خوب افرادی هم هستند که بالعکس فرانک حرف بزنند مانند مارکوس لیتو . با اینکه مارکوس هم یکی از سازنده گان بازی است اما در مورد بازی اضحار نا امیدی کرده و گفته که این بازی یک بازی شکست خورده است .

و همچنین خبر هایی هم به دست ما رسیده است که گفته است شاید مایکروسافت بخواهد این بازی را در دو مرحله عرضه کند بطور مثال در سال ۲۰۱۹ قسمت اول یعنی تک نفره و در سال ۲۰۲۰ قسمت دوم یعنی بخش چند نفره را عرضه کند اما هنوز صلاحیتی در مورد این خبر به گوش ما نرسیده است .

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =