راهنمای بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (قسمت چهارم)

بازی Crash Bandicoot 3

دو مرحله مخفی از بازی Crash Bandicoot 3 از طریق سطوح خروجی مخفی در دسترس قرار خواهند گرفت. این خروجی ها، در مراحل Dino Might و Road Crash پیدا می شوند، البته این قسمت ها مشخص نیستند، پس راهنمای زیر را بخوانید تا اطلاعاتی که نیاز دارید را به دست آورید.

بازی Crash Bandicoot 3
راهنمای بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

بازی Crash Bandicoot 3 Wraped دارای محتوای مخفی بسیار زیادی است. این مقاله راهنما به شما کمک می کند مراحل مخفی را باز کنید و به شما نشان می دهد که چگونه به دنیای ششم جدید و دو مرحله مخفی در بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy دسترسی پیدا کنید.

دو مرحله مخفی از بازی Crash Bandicoot 3 از طریق سطوح خروجی مخفی در دسترس قرار خواهند گرفت. این خروجی ها، در مراحل Dino Might و Road Crash پیدا می شوند، البته این قسمت ها مشخص نیستند، پس راهنمای زیر را بخوانید تا اطلاعاتی که نیاز دارید را به دست آورید.

  • Crash Bandicoot 3 Secret Level – How to Unlock Eggipus Rex – وارد مرحله Dino Might شوید و مسیرتان را در پیش بگیرید تا به پلتفرم آسانسوری برسید. روی آن بپرید و اجازه دهید شما را به منطقه جدید ببرد. از این جا به بعد، بازی تبدیل به یک دنباله شکاری دایناسور می شود. زمانی که توسط تریسراتوپس در حال تعقیب هستید، مواظب پتروداستی هم باشید! از پتروداستی اول دوری کنید اما به سمت دومی بروید. قسمت خروجی مرحله مخفی شما را به مرحله Eggipus Rex خواهد برد.
  • Crash Bandicoot 3 Secret Level – How to Unlock Hot Coco – وارد مرحله Road Crash شوید. حواستان به سمت چپ صفحه باشد. زمانی که نشانه زرد رنگ که سر یک فرد بیگانه را نشان می دهد، دیدید، وارد آن شوید، زیرا آن محل خروج محله مخفی است. شما به مرحله مخفی Hot Coco هدایت خواهید شد.

بازی Crash Bandicoot 3 در کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتدو سوییچ و کامپیوتر دارای دنیای ششم مخفی است که شامل پنج مرحله جدید می باشند. برای باز کردن دنیای ششم باید پنج عتیقه را جمع آوری کنید. این عتیقه ها برای پاک کردن زمان آموزشی در یک سطح به بازیکن داده می شوند. زمانی که این دنیا باز شد، شما به یک مرحله جدید دسترسی پیدا می کنید، و هر زمان که عتیقه های بعدی را به دست آوردید مراحل بعدی به طور متوالی باز می شوند.
عتیقه هایی که برای باز کردن مراحل در دنیای ششم مورد نیاز هستند

  • مرحله ۲۶: Ski Crazed – برای باز شدن این مرحله به ۵ عتیقه نیاز دارید.
  • مرحله ۲۷: Hang ëem High – برای باز شدن این مرحله به ۱۰ عتیقه نیاز دارید.
  • مرحله ۲۸: Area – برای باز شدن این مرحله به ۱۵ عتیقه نیاز دارید.
  • مرحله ۲۹: Future Frenzy II – برای باز شدن این مرحله به ۲۰ عتیقه نیاز دارید.
  • مرحله ۳۰: Ring of Power – برای باز شدن این مرحله به ۲۵ عتیقه نیاز دارید.
بازی Crash Bandicoot 3
راهنمای بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

زمانی که گفته می شود یک بازی سه گانه است، مشخص می شود که مبارزات بسیاری وجود دارد. بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتدو سوییچ و کامپیوتر نیز دارای مجموع ۱۶ دشمن است که باید با آن ها جنگید، در این مقاله ما تمامی این جنگ ها را از مجموع سه بازی گرد هم آورده ایم تا به شما کمک کنیم چگونه هر دشمن را شکست دهید. در این مقاله شما به راهنمای گام به گام و جزئی نحوه شکست سر سخت ترین روسا از بازی Crsah Bandicoot اصلی، Crash Bandicoot 2: Cortex Strike Back و Crash Bandicoot 3:Wraped دسترسی خواهید داشت. با این راهنما شما می توانید در مدت زمان بسیار کوتاه Neo Cortex را شکست دهید! همچنین راهنمایی لرای شکست Ripper Roo، Dr Nefarious Tropy، Dr Neo Cortex، The Evil Twins، Dr Nitrus Brio، Lo-lo و Crunch و Dingodile برای شما ارائه کرده ایم.

Crash Bandicoot Boss Guide – تمامی دشمنان را در بازی N.Sane Trilogy شکست دهید. بازی Crash Bandicoot اصلی دارای شش مبارزه اصلی است، و هر یک از این مبارزات در نسخه بازسازی شده N.Sane Trilogy دوباره ساخته شده اند. در زیر می توانید بهترین تاکتیک ها برای شکست هر یک از آن ها را مشاهده کنید.

Crash Bandicoot – نحوه شکست Papu Papu

Papu Papu اولین دشمنی است که باید در بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy شکست داده شود، و شکست دادن او کار زیاد سختی نخواهد بود. او پس از اینکه چکشش را به زمین می کوبد به دور منطقه کوچکی که در آن هستید حرکت می کند. می توانید به راحتی روی چکشی که به صورت نوسانی حرکت می کند بپرید و سپس روی Papu Papu بپرید. این کار را پنج بار تکرار کنید تا او را شکست دهید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دو =