راهنمای بازی Marvel’s Avengers برای مبتدیان

راهنمای بازی Marvel's Avengers

اگر از کاربران جدید بازی Marvel’s Avengers هستید و هنوز چندان با مکانیزم‌های این بازی آشنایی ندارید، در راهنمای بازی مارول اونجرز ما به شما نکاتی را آموزش خواهیم داد تا این بازی را حرفه‌ای و در سطح بالایی انجام دهید.

باید بدانید اطلاعاتی درباره نحوه شروع بازی نیز ارائه شده است. اگر به دنبال بهترین روش‌ها برای بازی کردن به‌ جای شخصیت‌های Ms. Marvel، Captain America، Iron Man، Black Widow، Hulk و Thur هستید، باید این نکته را عرض کنیم که ما در حال حاضر روی راهنمایی فردی هر شخصیت کار می‌کنیم. اگر هنوز نمی‌دانید این بازی را انتخاب کنید یا خیر، باید مرور اولیه بازی Marvel’s Avengers را مطالعه کنید.

نکات راهنمای بازی مارول اونجرز – Marvel’s Avengers : 

ابتدا Reassemble را بازی کنید

زمانی که بازی Marvel’s Avengers را راه‌اندازی کردید، می‌توانید بین بازی‌های Reassemble یا Avengers Initiative، یکی را انتخاب کنید. مورد اول یک کمپین بازی تک‌نفره است، مورد دوم نیز مأموریت‌های چند نفره داستان محور است. اگرچه در ابتدا به نظر می‌رسد ورود همراه یک دوست به یک بازی مشترک جذاب و سرگرم‌کننده باشد، اما باز هم بهتر است ابتدا بازی Reassemble را انجام دهید. Avengers Initiative پس از رویدادهای Reassemble رخ می‌دهد، پس انتظار داشته باشید که برخی از مأموریت‌ها و خط‌های داستانی که در Avengers Initiative انجام می‌شوند، کمپین تک‌نفره Reassemble را اسپویل کنند. نسخه Reassemble دارای ویژگی مأموریت‌های چند نفره است، پس اگر می‌خواهید این بازی را با دوستانتان انجام دهید، به شما توصیه می‌کنیم خود را با همین مأموریت‌ها سرگرم کنید تا همه شانس موفقیت در کمپین تک‌نفره ۱۴ ساعته بازی Marvel’s Avengers را پیدا کنید.

درباره زره خیلی نگران نباشید

باید خاطر نشان کرد که نیازی نیست خیلی درباره زره و سطح قدرتتان در کمپین Reassemble نگران باشید. معمولاً زرهی را هماهنگ با سطح کنونی‌تان یا کمی قدرتمندتر پیدا خواهید کرد و در اواسط بازی Reassemble، قفل مغازه‌داری باز خواهد شد که زره‌های سطح بالایی که تاکنون از منابع مختلف جمع کرده‌ اید را به شما می‌فروشد.

به علاوه، می‌توانید از برخی از این منابع برای تقویت زرهی که اکنون دارید استفاده کنید. هر وقت می‌توانید این کار را انجام دهید، در طول این کمپین منابع مختلفی را برای این کار پیدا خواهید کرد. نگران نباشید.

ابتدا قبل حملات مداوم را باز کنید

در این بازی، شما می‌توانید قهرمانان خود را به هر صورتی که دوست دارید بسازید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که حداقل روی یکی از حملات برای هر قهرمان سرمایه‌گذاری کنید. هر قهرمان دو حمله دارد: حمله مداوم سریع که معمولاً یک دشمن را از پا در می‌آورد و حمله مداوم قدرتمند که معمولاً آسیب بیشتری به چند فرد می‌رساند. از حمله‌ای استفاده کنید که با قهرمان ساخته شده تناسب داشته باشد (یا اگر می‌خواهید امتیاز بیشتری بگیرید کاری کنید بتوانید از هر دو حمله استفاده کنید).

کاپیتان آمریکا در بازی Avengers

تقریباً تمام درگیری‌ها در بازی Marvel’s Avengers به یکی از این دو روش آغاز می‌شود: گروه شما و گروه دشمن از سمت مخالف به طرف یکدیگر می‌دوید، یا از یک نقطه‌ به‌ نقطه دیگر می‌دوید و دشمن سعی می‌کند شما را متوقف کند. در هر دو صورت، داشتن توانایی شروع نبرد با یک حمله می‌تواند مزایایی را برای شما به همراه داشته باشد.

فراموش نکنید که می‌توانید حملات را لغو کنید

بلک ویدو در بازی Marvel's Avengers

بسیاری از حملات در این بازی دارای انیمیشن یا مبارزات بسیار طولانی هستند، به‌ خصوص حملات مخصوص شخصیت‌های Hulk و Thor. دشمنان به شما اجازه وارد کردن ضربه را نمی‌دهند و اغلب سعی می‌کنند به شما آسیب بزنند و در این حین می‌توانید حملات را لغو کنید. اگر احتمال می‌دهید آسیب ببینید و فکر می‌کنید حمله شما به موقع تمام نمی‌شود، آن را لغو کنید تا عقب‌نشینی کرده و پس از تجدید قوا به حمله‌هایتان ادامه دهید.

سه راه برای لغو حمله وجود دارد: پرش، جاخالی دادن، یا استفاده از توانایی Heroic. دو مورد اول ایده آل هستند، تنها زمانی از توانایی Heroic استفاده کنید که می‌خواهید حمله‌ای را لغو کنید که در آن موقعیت باز هم می‌توانید از حرکات قدرتمند به‌ طور کامل استفاده کنید. در غیر این صورت، استفاده از این توانایی به‌عنوان وسیله‌ای دفاعی کاری بیهوده است.

 Stun Meter را پر کنید

آموزش بازی اونجرز

نوار کوچکی که زیر سلامتی قهرمان قرار دارد را می‌بینید؟ آن متر Stun آن‌ها است. زمانی که با حملاتتان با آسیب‌ها مقابله می‌کنید باعث آسیب به stun می‌شود (معمولاً شامل حملات سنگین می‌شود). احتمالاً قادر نخواهید بود که این کار را در ابتدا انجام دهید، زیرا هم Hulk و هم Kamala یا خسارات بسیار زیادی را متحمل می‌شوند، حملات آن‌ها قبل از اینکه کاملاً stun شوند، هدف را نابود می‌کند. اما پیگیری این نوار بسیار مهم است، به‌ خصوص زمانی که شروع به استفاده از شخصیت‌هایی مانند Iron Man و Black Widow کنید، هر دو این شخصیت‌ها حملاتی دارند که در آن‌ها با آسیب‌های Stun زیادی مقابله خواهد شد.

زمانی که هدف کاملاً نابود شد، می‌توانید حرکت نهایی که Takedown نام دارد را انجام دهید. این حرکات معمولاً انیمیشن‌های جذابی هستند. به دو دلیل باید این حرکات را انجام دهید: یک، آسیب زیادی می‌رسانند و معمولاً فقط هدف را نابود می‌کنند و دوم اینکه برخی از زره‌های عالی وسط تا اواخر بازی اثرات ویژه‌ای دارند که پس از انجام این حرکات فعال می‌شوند. اگر قهرمان شما مجهز به زرهی است که اثرات ویژه را پس از نابودی کامل فعال می‌کند، باید مطمئن شوید که شخصیت شما هم دارای زرهی باشد که قدرت آسیب Stun را افزایش دهد.

مأموریت‌های HARM مخصوص شخصیت‌ها را انجام دهید

آموزش بازی Marvel's Avengers

Reassemble ویژگی بسیار جذابی دارد و نحوه بازی هر Aveneger را به شما نشان می‌دهد. با این حال، برای ایده‌های بهتر خاص هر شخصیت، باید مأموریت‌های HARM هر یک را بازی کنید.

اتاق HARM اساساً حالت گروهی خسته‌کننده و معمولی شما است، اما شش آموزش ویژه اضافی در آن وجود دارد که نحوه استفاده از هر شخصیت را به شما آموزش می‌دهد. این کارها را در اسرع وقت انجام دهید. این کارها به‌ خصوص برای شخصیت‌هایی مفید هستند که آن‌ها را در اواسط تا اواخر کمپین باز می‌کنید، مانند Reassemble، انواع تفسیرها درباره نحوه کارکرد شخصیت‌ها برای ارتقاء سرعت داستانی ارائه شده است.

بدانید که چقدر به رفتن به مرحله بعد نزدیک هستید

هر سه متر مربوط به توانایی قهرمانان با بالا رفتن سطح شخصیت، دوباره پر می‌شوند. پس اگر می‌بینید Avenger انتخابی شما در حال رفتن به مرحله بعد است، از این فرصت استفاده کنید و توانایی‌های ویژه خود را به کار بگیرید.

در اسرع وقت مأموریت‌های نمادین Avengers را آغاز کنید

راهنمای بازی اونجرز

صحبت از مأموریت‌های خاص هر شخصیت شد، شما باید مأموریت‌های نمادین منحصر به‌ فرد را برای هر شخصیت انجام دهید. اولین مأموریتی که باید باز شود مربوط به شخصیت Hulk است (مأموریتی که Condition:Green) نام دارد. این عملکردهای منحصر به‌ فرد شخصیت‌ها مربوط به نحوه باز کردن لباس‌های زیبای سنتی برای هر Avenger است، و همه آن‌ها منجر به کسب غنائم خوبی هم می‌شوند. هر یک از شخصیت‌ها دارای مأموریت‌های خاص و چند گام هستند؛ با این حال، برای انجام برخی مراحل باید تعداد مشخصی دشمن را شکست دهید یا از توانایی شخصیت‌ها به روش مشخصی استفاده کنید. پس به محض باز کردن قفل شخصیت‌ها، مأموریت‌های آن‌ها را شروع کنید تا از کمپین Reassemble برای برآورده کردن الزامات و نیازها استفاده کنید. این کار شما را از آسیب‌های بعدی در Avengers Initiative حفظ می‌کند.

ابتدا روی Turrets و Flyers تمرکز کنید

راهنمای بازی Marvel's Avengers
راهنمای بازی Marvel’s Avengers

مبارزات در بازی Marvel’s Avengers ممکن است به سرعت با مشکل روبرو شوند. انجام حملات مناسب در هر مرحله کار بسیار مهمی است، اما راهی آسان برای اطمینان از اینکه دستپاچه نشوید این است که روی دشمنان پرنده و برج‌های متحرک تمرکز کنید.

هر دو این‌ها همیشه به نحوی بالای سر شما هستند، همین باعث می‌شود در بسیاری از مبارزات خارج از دیدرس دوربین قرار گیرند. فقط از جمعیت روی زمین دور شوید و ابتدا برج‌های متحرک هوایی را نابود کنید، در این صورت زمان بیشتری برای باقی گروه‌های دشمن خواهید داشت. اگر در حال بازی چندنفره هستید، Iron Man و Black Widow را بفرستید تا با اهداف هوایی و برج‌های متحرک مبارزه کنند، هر دو این قهرمانان بهتر از بقیه از عهده این کار برمی‌آیند.

 

منبع: GameSpot

سیما حسینی
دیدگاه کاربران
۱ دیدگاه
  • امین حاجاتی ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۰:۴۳

    درود من میخوام بازی رو از اول شروع کنم باید کدوم بخش داخل بازی برم تا از اول بازی رو انجام بدم؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 2 =