راهنمای گام به گام Brotherhood (چهارم) و توضیحات کاملی در مورد آن

راهنمای Brotherhood (چهارم)

به راهنمای گام به گام Brotherhood (چهارم) خوش آمدید. همچنین با کمک این راهنما در جهان بازی گردش کرده و تمامی مراحل بازی را با لذت انجام خواهید داد.

راهنمای Brotherhood (چهارم)
راهنمای Brotherhood (چهارم)

این بازی مناسب بازی های پلی استیشن و ایکس باکس می باشد. 

مراحل این فصل عبارتند از:

  • Desmond Miles, present day
  • As good as new
  • Well Executed
  • New man in town
  • Easy come, easy go
  • Who’s got mail
  • Crepi II Lupo
  • The halls of Nero
  • Roman Underground

 

Desmond Miles, present day

طبق راهنمای Brotherhood (چهارم) حالا به عنوان Desmond به طرف راهروی Villa برو و ارواح را به طرف حیاط دنبال کن. به طرف برشی که در نرده هایی که در اطراف دیوار قرار دارند، هدایت می شوی. از میان نرده ها عبور کن و بر روی خرمنی از کاه Leap of Faith را اجرا کن.

سپس به طرف تونل برو. در جهت مخالف ارواح برو. پس از فشار دادن دکمه و ورود Lucy از دروازه، به دنبال ورودی در بالا سمت چو بگرد. Desmond تمام توانایی های آکروباتیک Ezio را دارد پس به طرف مسیر بالا برو و با رسیدن به بن بست قبل از اینکه از سطح بیفتی، چند پرش انجام بده.

همچنان در جهت مخالف روح های بیشتری هستی. زمانی که به بن بست رسیدی، در بالا سمت راست به دنبال برآمدگی بگرد که از آن بالا بروی. دکمه ای در جلو قرار دارد که اگر آن ها را بکشی، Lucy و Desmond دوباره متحد می شوند. به همراه Lucy سوار بالابر شوید و به بالای دیوار بلند بروید.

در هنگام پرش از میله ها به Lucy کمک کن و در نهایت با بالابری فوری بر روی سکویی قرار بگیر. به مسیر ادامه بده و به دنبال حفره ای با نرده بان باش که بتوانی به کمک آن به پایین بروی. به طرف شکافی بپر که وارد محیطی می شوی که در آن کلیدی وجود دارد که می توانی Lucy را به پایین بیاوری.

زمانی که Lucy رسید، به بالا نگاه کن و به دنبال جای دستی باش که بتوانی به کمک آن به مسیر بازی برسی. به بالا برو و بر روی ستونی که در بالای آب قرار دارد قرار بگیر تا به خشکی پایین برسی. روحی در سمت چپ به اهرم دیوار بلندی اشاره می کند. اهرم را بکش و Lucy به سکویی می رود که در آنجا اهرم دیگری وجود دارد. Lucy اهرم را می کشد و پلی بر روی آب قرار می گیرد.

به سمت آب شیرجه بزن و تا پل شنا کن و از طریق جای دست بالا برو تا به سکویی که Lucy بر آن قرار دارد برسی. در حالی که Lucy می لرزد، به بالای تخته ها برو و به سمت چپ برو تا به اهرم دیگری برسی. آن را بکش تا Lucy نیز با تو همراه شود. به طرف آخرین شکاف بپر و به همراه Lucy از بالا بر استفاده کن و به بالا برو.

طبق راهنمای Brotherhood (چهارم) مسیر را دنبال کن و بر روی سکوهایی که به طرف دیگر اتاق بزرگ می رسد بپر. باید بر روی نقطه ای که می درخشد بایستی و دکمه را نگه داری تا Lucy به هوا پرتاب شود. او میله ای معلق را می اندازد که Desmond می تواند بر روی آن بپرد.

مسیر اصلی به جایی که در آن یک در بزرگ بسته قرار دارد، می رسد. کمی قبل از در، دیوارهایی قرار دارند که از میان ها حرکت می کنی تا چند میله برای پرش را پیدا کنی. به سطح پایین تر بپر و از روی میله هایی که بالای آب قرار دارند عبور کن تا به طرف دیگر برسی. Lucy تا زمانی که دکمه را فشار ندهی نمی تواند تو را همراهی کند. پس بر روی میله های چوبی بپر و به طرف بالا برو. زنجیره ای از سکوهای میله ای را دنبال کن تا به گوشه ای برسی که از طریق آن می توانی بر پشت دیوار بپری و دکمه را برای Lucy فشار دهی.

همین مسیر را برگرد و به طرف پله ها برو تا به Lucy ملحق شوی. در اینجا نیز باید بر روی نقطه درخشان بایستی تا Lucy در هوا پرتاب شود و میله معلق دیگری را بیندازد تا بر روی آن بپری. سپس از نرده بان پایین برو و از زمین در قسمت پایین بر روی جزیره ای از پله  ها بپر. در جزیره بر روی زمین دیگری در سمت چپ بپر و از دیوار بالا برو تا دکمه دیگری را پیدا کنی.

با توجه به راهنمای Brotherhood (چهارم) یک نقطه درخشان دیگر وجود دارد که باید بر روی آن بایستی تا Lucy نیز به سرعت از شکاف عبور کند. آخرین پرش را انجام بده تا او را ببینی و در نهایت به محراب برسی. به همراه Lucy از پله ها بالا برو. از  Eagle Visionاستفاده کن تا اعداد روی دیوار را ببینی. (۱۴۱۹, ۱۴۲۰, ۱۴۲۱)

بعد از Cutscene، در مکانی مقدس قرار خواهی گرفت که تبدیل به خانه شده است. به دنبال فرد بی عرضه به طبقه بالا برو و از Eagle Vision استفاده کن تا مسیریاب نیرو که در حال درخشیدن است بر روی دیوار مشخص و فعال شود. ۳ چیز دیگر هست که باید در Villa پیدا کنی و خطوط درخشان تو را در این مسیر کمک خواهند کرد. با رفتن به انتهای قسمت شمالی ساختمان Villa شروع کن. سپس به طرف راست برو تا به شرق بروی. در بالای چاهی که با میله پوشیده است، پله هایی وجود دارد که به پایین ساختمان می رود. Eagle Vision خطوطی را که به طرف مسیریاب نیروی دیگر در انتهای پله ها هدایت می کند را آشکار می کند.

دوباره به سمت شمال برو و از جاده باریکی که به سمت شرق می رود حرکت کن. از آنجایی که خطوط نیروی نزدیک دیگر نمی درخشند، همچنان تو را به طرف خطوط درخشان هدایت می کنند. خطوط را به طرف شرق دنبال کن، از اسکوتر رد شو و از پله های بیشتری پایین برو تا به مسیریاب نیروی دیگری که در کنار موتورسیکلت قرمز نصب شده است برسی. دستگاه را فعال کن و به طرف گذرگاهی که در سمت چپ قرار دارد برو. آخرین مسیریاب نیرو در کنار خیابان قرار دارد.

زمانی که به خانه برگشتی، صندلی Animus را فعال کن تا بازی را ادامه دهی.

As good as new

Full Sync- بیشتر از یک مربع سلامتی را از دست نده.

طبق راهنمای Brotherhood (چهارم) نگران نباشید. کنترل کننده شما خراب نشده است. Ezio تنها زخمی شده است پس دیگر تمام دویدن و پرش ها را که قبلاً انجام می دادی را نمی توانی انجام دهی. اولین کاری که باید بکنی پیدا کردن دکتری است که تو را درمان کند. به سمت چپ برو تا سطح شیب داری که به جاده می رسد را پیدا کنی. سپس به طرف علامتی که روی نقشه کوچک قرار دارد برو تا نزدیکترین دکتر را پیدا کنی. برای اینکه توانایی های آکروباتیک خود را حفظ کنی، دکتر کمی دارو تجویز می کند. بهتر است یکی از آن ها را استفاده کنی تا سلامتیت دوباره پر شود و بتوانی از تمام توانایی هایت استفاده کنی.

حالا باید به بالای برج کلیسا بروی که روی نقشه ات نمایش داده شده است. به طرف غرب برو تا کلیسا را پیدا کنی و از آن بالا بروی. بالا رفتن از کلیسا کار سختی نیست تنها باید خود را به بالاترین نقطه برسانی. از نقطه طراحی شده، Leap of Faith را اجرا کن تا به سطح زمین برگردی.

به محض رسیدن به چمن روی زمین، متوجه خواهی شد که محافظانی در حال صحبت کردن هستند. قبل از اینکه از مخفیگاه خود خارج شوی و آن ها را تعقیب کنی، اجازه بده که آن ها دور شوند. زیاد به آن ها نزدیک نشو در عین حال فاصله ات را نیز زیاد نکن. به قسمت های هشدار آن ها توجه داشته باش (اگر قسمت زرد رنگ شروع به پر شدن کرد، عقب نشینی کن).

روی زمین بمان و فاصله ات را تا زمانی که محافظان به منطقه ای باز برسند حفظ کن و همه آن ها را بکش.

شروع به مبارزه کن. کشتن هیچ کدام کار سختی نیست. می توانی از Counter Attack یا Sword استفاده کنی. زمانی که تمام دشمنان کشته شدند، مرحله به پایان می رسد.

ادامه توضیحات راهنمای Brotherhood (چهارم)

Well Executed

Full Sync- هدف هایت را با Hidden Blade بکش.

اگر هدف ها را درست بکشی، این مرحله به سرعت کامل می شود. با مردان و زنان بیوه ای که در پای چوب دار در حال عزاداری هستند صحبت کن تا عملیات آغاز شود. باید جلاد را پیدا کنی و او را بکشی. II Carnefice در منطقه ای محافظت شده در بالای تپه به سمت شمال می باشد. با کمک علامت روی نقشه حرکت کن و به بالای ساختمان برو.

طبق راهنمای Brotherhood (چهارم) گروهی از محافظان به همراه II Carnefice در طرف دیگر ساختمان قرار دارند. II Carnefice را از پشت بام هدف بگیر. اگر به اندازه کافی به او نزدیک باشی (همچنان روی پشت بام) می توانی با پرش و استفاده از Hidden Blade او را بکشی. برای تمام شدن عملیات، بقیه دشمنان را نیز از بین ببر.

New man in Town

Full Sync- کاپیتان Borgia را به طرف داربست پرتاب کن تا کشته شود.

راهنمای Brotherhood (چهارم)
راهنمای Brotherhood (چهارم)

در میان شهر با Machiavelli صحبت کن و او را تا مغازه دنبال کن. او کمی پول به تو می دهد که باید برای خرید ابزار Stiletto و زره Roman Spaulders استفاده کنی. زمانی که لوازم مورد نیاز را خریدی، به دنبال Machiavelli در شهر برو. توجه کسی را به خودت جلب نکن.

در نهایت، Machiavelli در جایی که Ezio باید محافظ Borgia که اصطبل را گرفته است، بکشد توقف می کند. محافظ داخل ساختمانی کوچکی که در آن محوطه اصطبل های بزرگتری قرار دارد می باشد. بدون جلب کردن توجه نمی توانی او را بگیری. پس برای مخفی شدن زحمتی به خود نده. به طرف محوطه اصطبل ها برو و به کمک علامت قرمزی که به طرف موقعیت کاپیتان اشاره می کند حرکت کن.

طبق راهنمای Brotherhood (چهارم) بدون جلب توجه و به راحتی می توانی از شر دشمنان کمتری که در اطراف کاپیتان Borgia هستند خلاص شوی. پس آن ها را بکش. اما برای به دست آوردن Full Sync باید کاپیتان را با پرتاب به طرف داربست ها بکشی. خوشبختانه کشتن او کار راحتی است. اما برای آسان تر شدن کار، بهتر است ابتدا دشمان کمتر را بکشی. کاپیتان Borgia را بگیر و او را به طرف داربست پرتاب کن. هدف گیری کمی سخت است اما Analog Stick کمک خواهد کرد. پرتاب کردن کاپیتان به طرف داربست او را درجا می کشد. سپس به Machiavelli برگرد.

در نهایت، باید برج اصطبل را آتش بزنی تا هر اثری از Borgia از بین برود. پیشنهاد می کنیم با بالا رفتن از آن، وارد برج شوی. توجه کسی را جلب نکن. از آنجا به کمک نردبانی که در قسمت جنوبی برج قرار دارد بالا برو تا به بالای برج برسی. دکمه را فشار بده تا عملیات تکمیل گردد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + هجده =